Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon feszengek más nők jelenlétében, akik nálam csinosabbak fórum

Nagyon feszengek más nők jelenlétében, akik nálam csinosabbak (beszélgetős fórum)


1 2
34. Csillagszem38 (válaszként erre: 33. - PöttyösPanka)
2023. jún. 3. 07:31
Ja értem... Hát én eddig nem ilyen közegben dolgoztam, hanem maszeknal, meg kozf.szom alkalmazott voltam sokáig. Most vagyok kicsivel több, mint egy éve magánkézben levo "cégnél", de ezek az erőltetett csapatépítők....🙈😬🙈😬
33. PöttyösPanka (válaszként erre: 32. - Csillagszem38)
2023. jún. 2. 08:19
Mostanában meg vannak olyan pályázatok, amikhez muszáj csapatépítőre menni, különben nem kapja meg a cég a pénzt.
32. Csillagszem38 (válaszként erre: 26. - Ágio8405)
2023. jún. 2. 07:32
Igen, változik a világ. Én 40 vagyok, regen divat se volt a csapatépítés, ez vmi új trend....🙈🙈 Elmentünk párszor ebédelni karácsonykor, vagy születésnapokkor, de nem fujtuk fel, hogy mi most csapatot építünk! 🙈🤣🤣🤣
31. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 13:38

bulira biztos, az ilyen csajok tetszenek. de amúgy nem, ez csak a te fejedben vanm


Nincs olyan, hogy a többségnek milyen nők tetszenek. Talán olyan van, hogy kin legelttik sziveesen a szemüket, de olyan, hogy kit fogadnának el ténylegesen párnak is, olyan már nincs.


sok sok pasi csak bulizni szeret velük, amúgy párnak eeszébe sincs választani, és igyekeznek visszahúzódobb, szerény nőt választani párnak. a többség ilyen, szóval ha icipicit nyitott vagy elgalább a beszélgetésekre, ismerkedésre, akkor sokkal több esélyed van, mint a harsányaknak.

30. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - Ágio8405)
2023. jún. 1. 12:13
Ilyen is van. De ezt embertípusa válogatja, nem pedig a csapatépítő velejáró része. Értelmesebb emberek nem hozzák magukat ciki helyzetbe munkatársak előtt.
29. b9e097a9f6 (válaszként erre: 25. - Csillagszem38)
2023. jún. 1. 12:12
Elsőre nekem is ez jutott eszembe. De nálunk nincsenek is olyan rendezvények, ahol ez megtörténhetne. Közben lehet, hogy nálunk teljesen más a közeg, fiatalos, szabados a csapat.
28. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2023. jún. 1. 12:04
Én sosem dolgoztam nagy cégnél így nem voltam ilyenen. (Kozmetikus vagyok) De baráti körömben többen akik nagyobb cégnél, multinál dolgoznak meséltek már cifrákat. Ahogy itt is az volt hogy a csajok részegen bugyiba ugráltak a vízbe és a pasik dobálták őket.
27. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Ágio8405)
2023. jún. 1. 12:00

Milyen munkahelyed van? 😱

Nálunk egyik csapatépítő sem így zajlott. Azok a kollégák meg, akik le szoktak feküdni egymással, nem várják ezért a csapatépítőt.

26. Ágio8405 (válaszként erre: 25. - Csillagszem38)
2023. jún. 1. 11:24
Ahogy hallom mégis a legtöbb arról szól hogy rúgjanak be és ki kivel tud lefeküdni.
25. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 1. 11:14

Egy céges csapatépitőn nem illik ilyen puritán módon viselkedni, férfi kollégák előtt én sem vetkőznék le bikinire, pedig nincs mit takargatnom. Csak azért nem, mert nem illik, mert ez egy munkahellyel kapcsolatos rendezvény, ahol normálisan kell viselkedni.


Ne ebben a közegben akarj pasit találni, nem mindenkinek a magamutogató csajok jönnek be.

2023. jún. 1. 09:37
Ez a problémafelvetés többrétű. Ha egy társ hiányzik, akkor a hétvége eseményei nem relevánsak. A csapatépítőn a "megkörnyékezés" leginkább nem társtalálás céljából történt. Ha komoly dologra vágysz, máshol és máshogy kell keresned a hozzád illőt. Persze olyan szempontból kicsit könnyebb egy harsányabb lánynak, hogy könnyebben magára vonja a figyelmet. De ez sem szükséges, sem elégséges feltétele az ismerkedésnek. Mondjuk az biztos, hogy egy életvidám lány társaságában jobb lenni, mint egy nagyon gátlásoséban. De ezen tudsz javítani.
23. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 22:13
Valószínűleg munkahelyi hétköznapokon is akadnak viselkedésbeli eltérések. Ne akarj olyan lenni, mint ők. Tudod, van egy tanmese a gyümölcsökről. Ha nem ismered, holnap megkeresem.
22. ágica... (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 22:03

Nem kell feszengeni! Próbálj meg te is lazítani. A nők hajlamosak szigorúak lenni magukkal!

Nem kell magad hozzájuk méregetni . Butaság! Te, te vagy! Nincs még egy hozzád hasonló nő. Az egyéniséged tesz különlegessé! Ha ezt valaki meglátja, meglát téged, akkor pont lehet bármelyik csajszinak bomba teste, a te választottad csak téged akar majd.

Sok nő egyébként sem látja reálisan a testét. A férfiak, meg 20%-át ha észre veszik a nők által felsorolt "hibák" közül.

Csak légy önmagad! :)

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Charlize)
2023. máj. 31. 20:59
Lehet, mert jó az alakjuk.
20. Charlize (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 20:58

Attól, hogy visszafogott, még lehet érdekes és szórakoztató.

Legyél te is az, akkor majd veled is foglalkoznak.

Egy uncsi savanyúuborka senkinek sem vonzó. Ez egyszerű, mint a faék.

19. Charlize (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 20:54
Szimplán irigy vagy.
18. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2023. máj. 31. 20:09
Fején találtad a szeget...)
2023. máj. 31. 15:58

Anyum kérdezte, hogy voltak-e pasik? Megismerkedtem-e valakivel? Mondom igen voltak, de én nem tetszettem meg senkinek sem. Aztán azzal bíztatott, hogy nem tudhatom valaki felfigyelt-e rám. Majd úgyis később tudom meg. Meg lehet az is félénk.


Hát nem tudom.

2023. máj. 31. 15:45
Az én klikkemben volt egy lány, aki szintén visszafogott típus. És rá meg 3 csendes fiú nyomult.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 71ddaa07fa)
2023. máj. 31. 15:43
Szlovákiában voltunk. Nem volt meleg a víz, de a napon jó idő volt. Aztán ledobták a ruhákat, majd dobálták őket bele.
14. libikóka (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2023. máj. 31. 15:27

Másképp olvasunk.


Tudom mi a téma,,de köszi.

2023. máj. 31. 15:17
Valamelyik mediterrán országba voltatok? Mert Magyarországon a nyílt vizek hőmérséklete nem igazán alkalmas arra, hogy az ember fürödjön bennük.
12. ab443a467a (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 14:47
És te nem? Akkor kapd össze magad.
11. Amaunet (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2023. máj. 31. 14:26
Nem olvastam, hogy bárkinek is baja lenne velük. A fi. visszafogottsága és gátlásossága és az emiatti háttérbe szorult érzése a téma.:)
10. ab443a467a (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2023. máj. 31. 14:21
Én sem értem...
2023. máj. 31. 13:55
Költői a kérdés,,de mi a baj azokkal a lányokkal akik mernek napozni ,játszani,nem csak ücsörögnek?
2023. máj. 31. 13:51
Jobb is ha nem melohelyen ismerkedsz. Sok bonyodalmat okozhat. Ők ilyenek te nem, ezen nagyon nincs értelme változtatni mert az nem te lennél. Az olyan srác aki hozzád illik annak pont vissza taszító az ennyire laza csajok társasága. Hidd el nem mindenkinek ez jön be. Na meg akik kikezdtek velük azok lehet épp megdöntenék őket, de a legtöbb komolyabbat nem akarna ilyen csajoktól, az biztos.
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 13:40
Akkor nem azzal van baj hogy csinosabbak,,hanem élénkebbek.
6. Halacskaaaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 12:44
Úgysem ilyen férfit szeretnél magadnak, aki az ilyen nőkre bukik, hidd el. Régen engem is frusztrált, mikor a jócsajokkal foglalkoztak a fiúk. Aztán belegondoltam, hogy azok közül a fiúk közül, akik így ugranak a kihívó lányokra, kellene-e nekem valamelyik. És rájöttem, hogy amúgy se ők a típusom. De persze azért a figyelem minden nőnek jól esik, szóval megértelek.
2023. máj. 31. 11:54

A viselkedésük miatt cicáznak velük, nem a külsejük miatt.

Mert ledobják a textil, mert felszabadultak, mert el lehet kapni őket vízbedobálni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook