Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon erős vérzés fórum

Nagyon erős vérzés (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 7. 14:51
Nem emléxem mennyi ideig.(23 éve).Arra emléxem,azt mondták:Feküdjek.Pihenjek.Akkoriban volt,hogy adtak terhesség megtartó hormont.Mostmár nem adnak,mert azt tartják,hogy ha egy baba "elmegy" az azt jelenti,nem lett volna vele minden rendben.De tényleg van ilyen,hogy a lepényből jön a vér,de a babának semmi baja!
7. Pankakukac (válaszként erre: 6. - Megi04)
2014. ápr. 7. 14:49
Te is véreztél? Mennyire? És mennyi ideig?
2014. ápr. 7. 14:44
Nekem erre azt mondták anno,hogy semmi baj,"a lepényből vérzek".
5. Pankakukac (válaszként erre: 3. - Toro32)
2014. ápr. 7. 14:33
Örülök, hogy Te jobban vagy! és mennyi ideig véreztél?
4. Pankakukac (válaszként erre: 2. - Calendon)
2014. ápr. 7. 14:33
Magán orvosom van, hozzá járok, de tegnap nem értem el, így bementem a kórházba sürgősségire is és ott egy szimpatikus orvos vizsgált meg. Ő sem tudja a vérzés okát, mert a baba rendben van szerencsére teljesen.
2014. ápr. 7. 14:30
ha látott doki és minden rendben,szerintem menstruálsz!én is így voltam kb ennyi idősen.nekem sem tudták honnan vérzek,már 14 hetes pocaklakóm van és minden ok.bár nekem nem volt ennyire erős!
2. Calendon (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2014. ápr. 7. 14:29
Magánorvosnál voltál? Csak azért kérdezem mert pénzért többet mondanak..az orvosok
2014. ápr. 7. 14:26

Sziasztok! Kérdésem lenne. 7 hetes kismama vagyok és nagyon erős vérzésem van. Nagyon-nagyon erős. Orvosnál voltam, már nem is egyszer, utoljára tegnap délután látott orvos. A baba él és ép egészséges, van szívhang. És nem tudják, honnan vérzek.

Volt már valaki így közületek? Nem csak vérezgetek, meg barnázgatok, hanem tényleg brutál erős vérzésem van alvadt darabokkal. (Bocs a témáért!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook