Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon erős hypochondria és pánikbetegség. Kérlek titeket beszélgessünk! fórum

Nagyon erős hypochondria és pánikbetegség. Kérlek titeket beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
22. Lisy50
2011. jan. 21. 14:58
Azt el is felejtettem, hogy egy boltba nem birt elmenni, mert a pénztárnál állt sorba, és lerakta a kosarat és kirohant.Utána úgy jártunk áruházba, hogy reggel 6-kor amikor nem voltak sokan. Amúgy ő is cigizik, fél a tüdőráktól, bepánikol, leteszi 1 hónapra, aztán mikor már nem köhög, megint rágyújt!:(
2011. jan. 21. 14:58
Reméllem,de ez a pikkelysömör,hogy jött a eszembe!?azt nemtoom,azóta mindegy miaz csak jó olajos meg zsíros legyen azzal macálom magam
20. Lisy50 (válaszként erre: 18. - Bajlamo)
2011. jan. 21. 14:54
Dehogynem! Ő is pont ezt mondta, hogy infarktust fog kapni! Ehhez még túl fiatalok vagytok!
2011. jan. 21. 14:52
Abszolut nemvolt semmi,olyan voltam mint aki tűzről pattant
2011. jan. 21. 14:50
Szívfájdalom,szívszurkálás nemvolt a lányodnak?
17. Lisy50 (válaszként erre: 15. - Bajlamo)
2011. jan. 21. 14:49

Ez volt a kiváltó,de ha belegondolsz a hormonok mire visszaállnak, sok galibát tudnak okozni!

Szülés előtt nem voltak ilyen problémáid?

2011. jan. 21. 14:48
Jaj,ez a gombócérzettel én ís voltam múlthéten fül,orr,gégészeten ott is ok minden
2011. jan. 21. 14:46
De ez az egész szorongás nálam úgy jött elő,hogy hazajöttem a kórházból és égő,viszkető érzést éreztem a könyökömön,térdemen és sarkamon.hiába mondták,hogy ez is idegi alapon van,én a fejembe vettem,hogy pikkelysőmörom lesz,mert nagypapának is volt.és bebes9éltem magamnak,hogyha le7z akkor megfogok halni.így jőt a szorongás:-(
14. Lisy50 (válaszként erre: 10. - Bajlamo)
2011. jan. 21. 14:39
Ezt mind a pánik okozza, a lányomhoz kihívtuk az ügyeletet, mert azt mondta nem bir nyelni, gégészeten is voltunk! Semmi! Utána megnyugodott, kitalálta hogy fáj a hasa, vastagbélrákja van! Több hónapig tartott, de jön a tavasz, te is jobban leszel!
13. Lisy50 (válaszként erre: 11. - Bajlamo)
2011. jan. 21. 14:35
Én is pm. beteg vagyok, azért gondoltam, az először egy vérvétel,TSH szintet néznek.
12. Lisy50
2011. jan. 21. 14:34

Úgy olvastam hogy nem ajánlott szoptatni!

Mindenképp hívd fel az orvosodat, de hidd el nem lesz semmi baj, ez evvel jár! A lányomnak is voltak, és még van éjjel gyors szívverése, de egyre ritkábban!

2011. jan. 21. 14:30
Lisy ha hiszed ha nem pont ma adtak jővöhétre oda termint kivizsgálásra
2011. jan. 21. 14:28
Azért szedek tejelapasztót de homeopátiásat,mert amúgy sem volt jó a tejem,nemlakott jól.hát mindenféle betegségtől félek és érzek tüneteket is,futok orvoshoz de minden lelet jó!pld.rágyujtok egy cigire pár perc és szugerált tüdőrák stb.
2011. jan. 21. 14:25
Nincsen pajzsmirigy problémád? Szülés után szokott ilyet csinálni a hormon is!
2011. jan. 21. 14:23
Paretin,coaxil,xanax...apasztom el a tejem ezért nemtoom,hogy a apasztótabival lehet e annyit
7. Lisy50 (válaszként erre: 4. - Bajlamo)
2011. jan. 21. 14:21

Szerintem egyáltalán nem lehet,miért szedsz tejelapasztót?

Beszéld meg a gyerekorvossal, nálunk telefonon is lehet vele konzultálni! Homeopátiásba is van erre szer!

Vagy ihatsz kiegészítőnek citromfű teát, az nem árt a babának!

Miben nyilvánul meg nálad a pánik? És mitől tartasz betegségben?

6. border05 (válaszként erre: 4. - Bajlamo)
2011. jan. 21. 14:19

az orvos biztos tudja,hogy szoptatsz, ha gáz lenne, akkor nem írta volna ki a gogyikat

miért nem hívod fel, és kérdezed meg, hogy lehet-e szedned mindet ?

lehet,hogy szükség lenne rá, nem véletlenül írta ki.

de az a biztos,ha megkérdezed.

biztos, hogy mind a 3 fajta nyugtató?

ezért kérdeztem a nevüket.

2011. jan. 21. 14:16
Annyira rossz,ez a heves szívdobogás,majd kiesik a helyéröl félek nemhogy infarkt meg ilyenek,de voltam ekg-n ott minden OKvolt,nyelési nehézség stb.áááá igen rossz meg ez a hypochondria is kíkészít...nincs igen segitségem
2011. jan. 21. 14:11
Szia!nemrendelt konkrétan vissza,csak annyit mondott,majd menjek.időpontot konkrétan nemadnak számot kell tépni akkor már 6kor reggel ottkellene lennem.kisbabusom mellet nemmegy.azért szedek csak 1et a 3helyett,mert tejelapasztót szedek hómeopátiásat és nemtudom,hogy lehet-e annyit?'
3. Lisy50 (válaszként erre: 1. - Bajlamo)
2011. jan. 21. 14:10

Szia!

Nem szoptatsz?Ez a szülés utáni depresszió nagyon sok kismamánál van,a lányomnál is nagyon előjött, ő Remotív Extrát szedett, csak 2 hét után érezhető a hatása, de jó volt! Olyan állapotban volt hogy nagyon megijedtem, bezárkózott a fürdőbe, órákig nem jött ki stb. szerencsére nálunk laktak! Nincs segítséged?

2. border05 (válaszként erre: 1. - Bajlamo)
2011. jan. 21. 14:03

szia

miket szedsz?

és miért csak egyszer mentél a dokihoz?

nem rendelt vissza?

2011. jan. 21. 13:47
19 éves vagyok,4hónapja szültem.azóta nagyon erős hypochondriával és pánikbetegséggel küzdök.1x voltam psichiáternél most nemtudok bejutni.3 fajta nyugtatót írt ki de abból csak a xanaxót szedem,van még valalí így,mit tegyek?segítsetek
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook