Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyobb súly leadása után feszes test, orvosi beavatkozás nélkül? fórum

Nagyobb súly leadása után feszes test, orvosi beavatkozás nélkül? (tudásbázis kérdés)


19. 105.75 (válaszként erre: 2. - 4c4743ec7d)
2010. okt. 6. 15:21

"...nagyobb súly leadása után feszesített, erősített és orvosi beavatkozás nélkül elérte a kívánt eredményt? Vagy ismer a környezetében ilyen embert? Tudom, h sok mindentől függ. . . alkat, év, bőr, felépítés stb. ."

A válasz a kérdésben található: a nagyobb súly leadása után feszesített * ez nehezen létezhet és csak egyéni adottságoknak köszönhetően érhető el, hanem a helyes út ami mindenki számára megadatik az ez: Nem a leadás után, hanem a leadás közben kell megtenni azokat a bizonyos erőfeszitéseket: azaz a mindennapos /legalábbis majdnem mindennapos / alakformáló tornát + a már itt is emlitett minden praktikákat./Tusolás:hideg-meleg viz váltása, szauna, masszázs, hidratálás: kivül-belül, vitaminok, stb./

18. Skittles (válaszként erre: 17. - 480a1bea09)
2010. márc. 23. 21:26
köszi a tippet, az nekem is van a hasamon:(
2010. márc. 23. 21:11
A csíkokra a milupa terhességi csíkokra való krém a legjobb!
16. 4c4743ec7d (válaszként erre: 14. - Iviiiiii)
2010. márc. 23. 20:50
A csíkokat már megemésztettem azzal nincs mit tenni.Csak érdekelt volna, h kimondott feszesítő és erősítő tornával lehet e jó eredményt elérni.
15. 4c4743ec7d (válaszként erre: 13. - Skittles)
2010. márc. 23. 20:48

126 voltam kb. most mentem le 100 körülire. Sok kocogással meg kevesebb kajával. 3 éve sikerült lemenni 90-re, és akkor még nem volt gáz a bőrömmel..persze csíkos vagyok, mint a zebra :) de a hízás miatt.Ehhez már hozzászoktam.

174 cm vagyok és 75 szeretnék lenni. Nem akarok én modell alkatot meg vékony sem akarok lenni. Nekem is erős a csontozatom, szal 75-el simán el lennék.


És nem gondolom, h Neked a magasságodhoz sok lenne a 70 kiló. Szerintem teljesen normális. Éljenek a nőies formájú nők :))

2010. márc. 23. 20:43
Sziasztok! Legjobb ellenszer a megnyúlt bőr ellen, ha nem hirtelen a fogyás, hanem lassú. Azt a bőr is tudja követni. Amúgy majdnem ugyanazt éli át mint hirtelen hízásnál, szóval terhes-csík elleni praktikák szerintem beválnak. Az infraszauna még nagyon jót tesz.
13. Skittles (válaszként erre: 9. - 4c4743ec7d)
2010. márc. 23. 20:39

96,6 voltam amikor elkezdtem életmódot váltani, de február közepén 97,4:((((...most 92,8. elég lassan megy, pedig odafigyelek kajára, tornázok és 2 napja kocogok is, szóval tiszta futóbolond. a cél pedig 70, de inkább 69:P...tudom másnak ez a rémdagadt súlya, de 175 cm vagyok, a csontozatom is erős szóval ezzel nem lennék se kövér se gebe.

és neked?

12. zsanky (válaszként erre: 11. - Kima21)
2010. márc. 23. 20:36
Erre én is kíváncsi lennék. Írtok valami konkrétat is róla?
11. Kima21
2010. márc. 23. 20:20
milyen ez az agykontroll?
10. 4c4743ec7d (válaszként erre: 8. - Titánia83)
2010. márc. 23. 19:51

Ajjj de jó. Persze, h érdekel. Ezt a szőlőmagolajat ki fogom próbálni. Fel is írom, meg utána nézek.


Nagyon régen én is próbálkoztam az agykontrollal...de lusta voltam hozzá sajnos. Pedig nagyon érdekes volt a könyv..és megdöbbentő.

9. 4c4743ec7d (válaszként erre: 7. - Skittles)
2010. márc. 23. 19:49

Szia! Én is abban a fázisban vagyok. csak eljátszottam a gondolattal, h mi lesz maaaaajd ha esetleg sikerül megszabadulni tőle...de eddig semmi bíztató sajnos.


szabad tudni mennyitől akarsz megszabadulni?

2010. márc. 23. 19:47

Agykontrollal is sokat tehetsz az ügy érdekében.

Nagyon jó a szőlőmagolaj, bőrpuhítás és feszesítés érdekében.

Valamint szauna és utána hideg-melegvizes váltó fürdő, és ezt rendszeresen.

Na meg masszázs is.

Én is fogytam, bár nem hatalmas súlyt. Nekem ezek segítettek. Mostanában rendszeresen beken a párom szőlőmagolajjal. Nagyon jól reagál rá a bőröm.

Na és az agykontroll egy csoda.

Csak egy pár példa másoktól: ősz haj visszabarnítása, levágott ujj visszanövesztése, magasság növelése pár centivel... stb. Ja meg egy nő a mellét "formálta" meg AK-lal. :D Nekem is vannak elég komoly sikereim. :) Bőrfeszesítést még csak most kezdtem. Majd beszámolok a sikerekről, ha gondolod.

2010. márc. 23. 19:45

sziasztok!

engem is érint a téma, bár még én abban a szakaszban vagyok, hogy leadjam a nagy mennyiségű hájat, szóval nagyon kiváncsi vagyok vannak-e praktikák amikkel "szépíteni " lehetne a dolgokon

6. 4c4743ec7d (válaszként erre: 4. - Gyöngyszemü)
2010. márc. 23. 19:42

Akkor már most kezdhetek gyűjteni a műtétre....remek.


Csak, mert láttam videokat ahol nagyon kövér embereknek fogyás után normál volt a testük meg a bőrük...persze azt nem látni, h mennyi műtét után.


Hát ez elszomorít.

2010. márc. 23. 19:40

Na jó, de nem mindegy mennyit fogyott az illető.

Nyilván az 50 kilós fogyás, durvább...

2010. márc. 23. 19:37
Nemismerek olyat aki miután lefogyott csupán tornával, vagy valamilyen krémmel, műtét nélkül feszes bőrt eredményezett volna! Vanpár barátnőm aki 100kg-ról 50-60-ra lement, a hasukon és egyéb testrészeiken a bőr iszonyú.... :-(( ezért nem merek túlságosan lefogyni, mert tudom ezvárna rám is, a kés alá pedig nem feküdnék!! :-(
2010. márc. 23. 19:37

Én pl 16 kilót fogytam és szerencsére nagyon szép maradt a bőröm.

Egyáltalán nem lett löttyedt, meg csíkos sem.

2010. márc. 23. 19:31
Igazából tapasztalat érdekelnek.Volt esetleg olyan aki nagyobb súly leadása után feszesített, erősített és orvosi beavatkozás nélkül elérte a kívánt eredményt? Vagy ismer a környezetében ilyen embert? Tudom, h sok mindentől függ...alkat,év,bőr,felépítés stb...ezért vagyok kíváncsi,hátha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban.
2010. márc. 23. 19:31
Nagyobb súly leadása után feszes test, orvosi beavatkozás nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook