Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyobb mennyiségű friss snidlinget hogyan tudok tartósítani, mit tudok belőle készíteni? fórum

Nagyobb mennyiségű friss snidlinget hogyan tudok tartósítani, mit tudok belőle készíteni? (tudásbázis kérdés)


2022. jan. 20. 14:05
Én nyáron a hagymaszárat apróra vágtam és megszárítottam. De van eltéve a fagyasztóba is, zipzáras zacskóban. Annyi, hogy mosás után jól meg kell szárítani. De a szárítottal is nagyon jól lehet ízesíteni.
2022. jan. 19. 14:39
Apróra vágva jégkocka tartóba rakva fagyaszd le, majd a fagyott kockákat már külön csomagolva egy kis folpackba, egy zacsiban a fagyóban az összes kis helyen elfér. Így külön csomagolva nem fagynak össze.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 19. 14:31
Sok leszek de azért leírom,,zöldfűszer ,étel nem készül belőle,,ízesítünk vele:)
2022. jan. 19. 14:22
Tényleg millió helye van,,,de még 1 ,tojáskrém sok snidlinggel isteni:))
2022. jan. 19. 14:18

Száríthatod, fagyaszthatod,,összevágva kis dobozokban.

Izesíthetsz ,krumplisalit, körözöttet,tejfölöstúrót,teheted pogácsába, rántottába, tükörtojás tejére ,zsíroskenyérre,levesek tetejére szórva,,,,millió helye van:))

2022. jan. 19. 14:13
Előre is köszi az ötleteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook