Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagymamát keresek! fórum

Nagymamát keresek! (beszélgetős fórum)


1 2
2019. okt. 10. 14:45

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!

Találjuk meg egymást!


🙏🙏🙏🏽🙏🏽🙏🏽


PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK (TATABÁNYÁN ÉLÜNK)

Kisfiam 2 éves nagylányom 18 éves :)

A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen. Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet, aki szeret csavarogni, kávézni, jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivalyt aki szeretne az Életünk része lenni A dolog maximálisan komoly, nem valami rossz vicc!!! Én bízom benne, hogy a felhívásom eljut oda, ahová kell. Egy olyan embert aki egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz. Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk. Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét! Ha valaki ismer a saját környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet, aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle, vagy talán nincsenek is neki, de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék, ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!

monamano25@citromail.hu

2016. febr. 22. 23:33

Kedves leendo Nagymamim/nagypapim!:)

Nagyon szeretnelek mar megismerni es megtudni milyen az ha az embernek szereto nagyszuloje van.

Igaz mar 21 eves vagyok, de a nagyszulok egesz gyerekkorombol hianyoztak..mig masok boldogan meseltek arrol milyen jol ereztek magukat a nagyival es a papival en csak csendben elsirtam magam. A helyzet az, hogy az. aket nagyszulom akik igazan szerettek tobb mint 600 kmre laktak tolunk es kb. 3szor lattam oket eletemben. A mamam 13 eve, a papam tavaly oktoberben ment el, ugy hogy 7 eve nem lattam..szornyu..

A masik szulomrol valo nagyapam mentalisan mar rossz alapotban volt es kicsi koromban ment el.

A "draga" nagyanyam o meg az eskudt ellensegemnel is jobban gyulol es egesz szuletesem ota hangoztatja hogy utal es hasonlok..minden egyes szuletesnapomon odajott es megkerdezte hogy: Jajj nem tan unnepeltek valamit? Miert milyen nap van? sőt neha csak ugy megkerdezi ha,y eves is vagy? es a szemmebe mondja hogy o megy az unokajahoz latogatoba..mintha en idegen lennek..Szamomra o nem hogy nem a nagymam de meg csak rokonszamba sem veszem...

Szoval nagyon vagyom egy igazi nagyszulore :) Csongrad megyeben elek, van parom es tervezunk egy kisbabat, akit szeretnenk ha megismerne a nagyi/papim:) egy kisbabocank mar lett volna, de sajnos a sors kozbe szolt.

A leendo nagyszulomnek pedig barmiben segitseget nyujtok amiben tudok es csaladtagkent kezeljuk:)

Ha szeretnel magadnak egy kisse megnott unokat, kerlek jelentkezz mert nagyon hianyzol! Udvozol a szereto unokad

39. Hope9
2016. febr. 19. 12:39

Mi is nagyszülőket keresünk, kérlek pillants rá az adatlapomra, a bemutatkozásomban kicsit bővebben is kifejtettem.

Köszönöm!

38. kleeri
2014. aug. 30. 21:26

Nekem van egy másfél éves kisunokám,sajnos csak akkor látom ha én megyek hozzá.Pedig egy panelházban lakunk, csupán emelet különbség van.

Menyem betegesen félti a kicsit. Nagyon szeretem a gyerekeket. Így már gondolkodtam rajta, hogy a környékünkön keresnék olyan szülőket, akiknek jól jönne egy kis nagymamai segítség. Fiatal nyugdíjas vagyok, sok a szabadidőm. Férjem még dolgozik, ezért hét közben tudnék segíteni, akár pici gyerekes anyukának is.

Tudom sajnos anyagilag nem nagyon engedhetik meg a mai szülők, de némi pénzt azért szeretnék keresni is.

2014. márc. 16. 16:55
vki???
2014. márc. 9. 21:00
Sziasztok! Nagyon furcsán hangzódhat, de egy székesfehérvári család vagyunk, 3 gyerekkel, 3 cuki kisfiúval, és nagyon szívesen birtokolnánk egy nagymamát. Sajna anyukám kint dolgozik külföldön, anyósom is nagyon messze lakik, és szükségünk lenne egy nagymamára akire számíthatunk, akit szerethetünk. Nem tudunk mást adni csak 3 vidám unokát, és két fiatalt aki kölcsönösen segítséget nyújtanának. Nem akarunk kihasználni, tönkretenni, senkit, pénz minket nem érdekel szegény nagyit is szívesen örökbefogadnánk, csak legyen valakink. Ha vki ismer ilyen nénit, segítsen. Köszi!
2014. jan. 14. 17:10

Kedves Nagymama Jelölt!



Értelmiségi, diplomas hazaspar vagyunk. A kisfiunk egyéves! Nagymamat szeretnenk a csaladunkba a mindennapokba, aki mesét olvas a gyereknek, babusgatja, betegseg eseten vigyaz a kisfiúra, szeretet ad neki.



Van kettő nagymamank, egyikőjük nagyon messze él, a masik nagymama aktiv munkavallaló és szinten nem Bp-i.



Amit mi cserebe tudnank adni: SZERETET, ODAFIGYELÉS, SEGÍTSÉG, CSALAD!



Termeszetesen, amennyiben a Pici beteg és vigyazna ra a kedves Nagymama, úgy azt anyagilag honoralnank. Nem tudunk sokat fizetni erre az esetre, csak jelkepes napi összeget, kb. napi 2000,- Ft-ot. Éppen ezért hangsúlyozom, hogy nem dajkat keresünk, hanem nagymamat. Nyilvan amilyen az "adjon Isten, olyan a fogadj Isten". Mi is segítenenk erőn felül, de ez nyilvan kialakulna mindkettő fél megelégedettségére.



Hisszük azt, hogy nem csak versegi köteléken alapulhat az odaadas és a szeretet!



Remélem megtalaljuk egymast!


reemeetee@yahoo.com

2013. júl. 1. 16:06
Mi is elgondolkodtunk azon, hogy keresünk egy pótnagymamát vagy pótnagyszülőket. Az én szüleim nagyon távol élnek tőlünk, a párom szülei -hát csak névlegesen- vannak. Most fogunk örökbefogadni egy pár hónapon belül, de nagyon fog hiányozni nekünk egy igazi nagymama.Olyan jó lenne rátalálni!
33. britny
2013. ápr. 17. 18:13
Sziasztok !!!Mi egy jól szituált megfelelő egzisztenciával lendelkező két kislányos család vagyunk!Én egy harminc éves anyuka vagyok szerető férjem 33 kislányaink pedig három és hat évesek és nagyon cukik!biztosan furin hangzik de nagyszülőket keresnénk miskolc környékéröl akik szeretnek és akiket lehet szeretni :)!!!emil cimünk influ@citromail.hu
2012. dec. 8. 19:13

Sziasztok, mi újság erre?? Jön az ünnep mindenkinek van unokája?? Nálunk ismét péntek volt. Balett után gránátalma evő verseny. Ma meg sütöttünk délelőtt, meg a szokásos társasjáték.

Sajnos nem írtok pozitív dolgokat. Nincs egymásra találás??

31. Tillatrilla (válaszként erre: 31. - Moncanagyi)
2012. nov. 25. 13:27

Üdv!

Sajnos nem nagyon vannak jelentkezők,mondhatnám senki...Vissza-vissza nézek én is ide,de csak a pótnagyi-keresés szaporodik.

További szép napot!

2012. okt. 30. 05:16
Sziasztok! Elkeseredve olvasom a sorokat. Mennyi csemete vágyik nagyszülőre. Én is nagyi vagyok és leszek ismét márciusban. Nálunk minden péntek este - és természetesen a szombat is - a Karoláról szól. Ott alszik - pizsiparty, bábozás, társasjáték ez az esti program. Szombat a közös reggeliről, az együtt sütésről szól. Sokat kirándulunk a papával hármasban. ekkor anyáék is egy kicsit tovább alhatnak, vagy csinálhatnak programot estére. Megértem, hogy mit kerestek. Azt a hangulatot, amit mi nagyszülők tudunk adni és ez nem a pénzről szól. Természetesen, ha a fiatalok olyan helyzetben vannak, hogy tudnak segíteni valamiben, az szép dolog és köszönet érte. Írjátok meg ha valaki rátalál olyan nagyira, akiben megtalálja az "igazit" Sok sikert és boldog órát a gyerekekkel.
2012. okt. 29. 16:50

Pécsett lakunk, két kisfiunk van, 1,5 illetve 3,5 évesek. Április végére várjuk a harmadik babát. Mi Mi Pécsett élünk, és nálunk sajnos egyáltalán nincsenek nagyszülők, ezért keresünk mi is pótnagyit a gyerekeknek. Szeretnénk, ha rajtunk, szülőkön kívül még valaki szeretné, kényeztetné őket. Mi sem ingyen bébiszittert keresünk, hanem családtagot, akivel jó találkozni, akivel kölcsönösen gazdagíthatjuk egymás életét.

vitilitigator@freemail.hu

2012. okt. 17. 10:18

Nem minden a pénzről szól! Gyerekkoromban én is imádtam a nagyiméknál lenni. Olyan jó volt, hogy ott "mindent" lehetett. Tyúkokat kergettem, meg tehenet fejtem, meg cicáztam, kutyáztam. A mai gyerekek többségének ez kimarad sajnos, mert a mai nagyszülők többsége vagy dolgozik és nem ér rá, vagy olyan önző, mint ahogy alattam is leírták és csak a maguk életével foglalkozik...

Szerintem szép dolog a kölcsönös segítség. A fogadott nagyszülőnek is jól esik "babázni", a szülőknek is jó, hogy van hova vinni a gyerekét.

Akinek az "ingyen bébiszitter" jut erről rögtön eszébe, az sajnos elég szegényes felfogású...

Sok sikert mindenkinek! Remélem megtaláljátok azt, akit kerestek!

2012. okt. 17. 10:10
De ez mennyire szép gondolat, csodás ötlet.Remélem valóban megtalálta már ki ki a maga családját.Minden jót mindenkinek.
26. e3c4513b14 (válaszként erre: 24. - Wotton)
2012. okt. 10. 16:58

mlinzenbold@gmail.com

30 541 7511 .

marika .

25. e3c4513b14 (válaszként erre: 24. - Wotton)
2012. okt. 10. 16:57

Nyíregyhzi gyemekszerető hölgy , aki betöltené a nagymama szerepét . Marika mlinzenbold@gmil.com .

30 541 7511

24. wotton
2012. júl. 28. 22:24

Nyíregyházán, vagy környékén élő, gyermekszerető hölggyel szeretnénk megismerkedni, aki betölthetné egy kedves, közeli ismerős, vagy nagymama szerepét.

Kisfiam 22 hónapos. Értékes kapcsolatra vágyunk!

Szeretettel várom a jelentkezését!

Wotton

2012. júl. 8. 18:58

Kedves Nagyik!

Keressük azt a nagyit aki három gyermekünk Ricsi 18,Brigi 16,és Viki 6 éves nagyija lenne.38-39 éves házaspár vagyunk,de sajnos a mi szüleink fiatalon meghaltak,így a gyerekeknek nincs nagyszülő.Nem eltartást szeretnénk hanem szeretetet kapni és adni.Szeretnénk ha lenne valaki akihez mehetnénk vagy jönne hozzánk látogatóba vagy akár hozzánk is költözhetne.Mi Mezőkövesd mellett lakunk egy szép nagy családi házban.Ha valaki úgy érzi megismerkedne velünk vagy ismer olyan fiatalos nagyit aki egyedül van de családra vágyik akkor jelezze felénk,akár az anyavik@vipmail.hu email címre is.

Üdv:Judit

2012. márc. 18. 08:21

Kedves jövendőbeli Nagymamám!

Kereslek Téged,ha vágysz egy 4és 1/2éves kislány mosolyára,szavaira.Magamról annyit,hogy mások szerint nagyon aranyos,beszédes,és cserfes kislány vagyok.Szeretem az állatokat,van egy hörcsögöm is.Jelenleg oviba járok.

Sajnos csak egy nagymamám van,neki pedig nem vagyok ezek szerint annyira fontos,mert nagyon ritkán látom,pedig hiányzik,és sokat játszanék vele.

Amit én ígérhetek...hogy nevetésemmel,játékommal megfiatalítalak,és rájössz,hogy Te is fontos lehetsz valakinek.Anyukám,apukám amiben tud,segít Neked!

Kérlek jelentkezz,ha Veszprémben,vagy a közelében élsz.Én Nemesvámoson lakom. Puszi: Adri

2011. dec. 24. 20:51
JOZSEF0000 SZIASZTOK.NAGYSZÜLŐKET KERESNÉNK,HÁROM GYERMEKÜNKNEK.JOCÓNAK Ő 7ÉVES,DÁVIDNAK Ő 4ÉVES ,ÉS KATICÁNAK Ő 11 HÓNAPOS CSERÉBE MINDENBE SEGÍTÜNK AMIBE TUDUNK.
20. allatimado46 (válaszként erre: 19. - Ralitta)
2011. febr. 5. 18:06
Szia...szeretném megkérdezni töled találtál-e már potnagyit...Egyébként törökbálinti vagyok...és imádom a gyerekeket,,,várom válaszodat,,,üdv teri szia
2010. aug. 6. 13:56

Sziasztok!

Budörsön lakom, egy 5 éves kislányom és egy 1.5 éves kisfiam van.Mindkét gyerek tündéri.Keresünk egy pótnagyit aki hétvégente,esténként ill.nyaranta segíteni tudna a gyerekek körüli teendőkben.

Természetesen a segítség kölcsönös lenne!!!

Ha tud vki ilyet kérem segítsen! Nekünk nincsenek már szüleink:(

Köszönjük!

2008. nov. 9. 06:29
Kivánom Mindenki találja meg Akit szeretne és Szeretetben egészségben éljenek tovább Együtt.
17. Akymo (válaszként erre: 16. - Lizabella)
2008. júl. 26. 21:56

Ez jó.. én meg éppen keresztanyát keresek, mert aki a "keresztmami" az a keresztgyermeke nevét sem tudja megjegyezni:-((((

A feeling hiányzik, hogy van egy keresztmami aki néhanap veszi a fáradságot, hogy megkérdezze, hogy telik a manó napjai, stb.

2008. júl. 10. 07:21
Sziasztok.Én a keresztanyasággal vagyok így.Annyira szeretnék keresztanya lenni és részt venni a baba életben.Annyira fáj,hogy az én gyerekeimmel nem foglalkoznak a keresztszülők.Én meg aki szeretne lenni és szerintem jó is lennék nem adatik meg.
15. ae12cc5be5 (válaszként erre: 7. - 533bb4d1fe)
2008. júl. 10. 07:11

Én imádom a gyerekeimet, és tudom, nem cselédként fogm megélni a nagymamaságot.

Te azért érezheted így, mert együtt laktok, nyilván sok időt töltessz velük. Ez nagyon szomorú, hogy így látod.

Most próbáld elképzelni azt, hogy van, akinek tényleg a nagymami szeretete hiányzik?

14. Donyta (válaszként erre: 10. - Mcryan)
2008. máj. 8. 10:25
Cupp! Ez aranyos! ;D
13. caravell (válaszként erre: 7. - 533bb4d1fe)
2008. máj. 8. 10:25
Ez a gondolkodásmód jellemző a mai társadalomra... :(( Az emberi kapcsolatok nem a pénzről szólnak. Jobb esetben. Igazából.
12. Donyta
2008. máj. 8. 10:25
Én is 3x-os nagyi vagyok, de sajnos nagyon távol élek most tőlük. Lehet nem vagyok igy a legjobb nagyi mert nem tudok mindig ottlenni! De ha gond van és tudok, akkor rohanok segíteni! Vagy ha másképpen nem megy, akkor lehozom magamhoz hosszabb időre is a lányt/okat! Ilyenkor nagyon figyelek rájuk és mindent megteszek, hogy jól érezze/ék magukat! Igaz a pici még csak pár hetes, de ottvoltam amikor szükség volt rám!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook