Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagymama leszek, de nem örülök fórum

Nagymama leszek, de nem örülök (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
72. Piroska52 (válaszként erre: 70. - Lady Lavender)
máj. 17. 13:44
Remélem jól szórakozik, ha már nincs neki mivel játszani.
71. asztanaviszta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 13:43
Ha a srác terméketlen, akkor hogyan lehet tőle a gyerek?
70. Lady Lavender (válaszként erre: 69. - Piroska52)
máj. 17. 13:38

Én nem olvastam végig, de ez csak szorakozàs.

3-4 hetes terhesség a 26 éves fiú sperma vizsgálatával?

Mellé én vagyok a jeti

69. Piroska52 (válaszként erre: 67. - 55Judit)
máj. 17. 13:31

Jézusom, komolyan az eszem megáll.

Remélem jól szórakozik.

Mert ha ez igaz lenne,,,,

máj. 17. 13:29
Olyan hülyeségekért töröltek már. De ezért nem?
67. 55Judit (válaszként erre: 65. - Piroska52)
máj. 17. 13:29
Most képzeld el! És még miket tud amit mi nem!
máj. 17. 13:28
He?
65. Piroska52 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 13:25
Mit? Hogy az óvszer átereszt, mert akkor nagyon nagy a baj.
máj. 17. 13:23
Akkor gondoljuk egy kicsit végig józan paraszti ésszel. A hímivarsejt nagysága kb. 50 mikrométer. A levegő alkotóelemei úgy 6 nagyságrenddel kisebbek. Tehát ha a spermium át tud jutni a latexen, akkor az oxigén is. Szoríts egy óvszert az orrodra, és próbálj meg oxigénhez jutni rajta keresztül. De elég, ha felfújod, és meglátod, hogy a levegőt bent tartja. Vagyis a sokkal nagyobb sejtek sem fognak átjutni rajta.
63. 55Judit (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 13:19
Te annyira okos vagy! Tájékozott vagy, kreatív, csípőből megválaszolsz bárkinek. Hogy lehet hogy mégis ilyen problémával küzdesz?
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - 55Judit)
máj. 17. 13:05
Ezt egy olyan ember mondta,aki napi szinte abortuszt fontolóra vevő emberekkel foglalkozik...
máj. 17. 12:26

szerintem nincs jó megoldás!

Mindenképp éretlen kislány még a lányod, és nem való anyának. DE NEM ŐRÜLNI EGY UNOKÁNAK" se tartom jó dolognak.

Ha igazi jó anya

-lánya kapcsolat van köztetek-Me fogjátok oldani!!

A lehetséges apuka nélkül is.

60. 55Judit (válaszként erre: 59. - PöttyösPanka)
máj. 17. 12:25
Összeesküvéselméletet gyártani könnyebb.
máj. 17. 12:23
Nem akarlak bántani, mert van elég bajod így is. De ha te is ilyen szinten állsz a védekezés témában, akkor nem csodálom, hogy a lányod sem túltájékozott. Az óvszeren nem szivárog át semmi. Még "vízibombát" is lehet belőle csinálni. Valamint vannak más típusú megoldások is, ha ez előbbi kettő nem jöhet szóba. Csak tájékozódni kellett volna.
58. Piroska52 (válaszként erre: 56. - Kacsahercegno)
máj. 17. 12:14

Az megesik, hogy kiszakad,

Ádám nekem azért van.

De az más, nem 18 voltam.

57. Ágio8405 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 12:13
Jaj dehogy szivárog. Szép is lenne… ezt mondtad neki is? Hogy ne használd mert átszivárog…? Ha a lányod tromboziisra hajlamos akkor a terhességgel járó estleges komplikációkkal tisztában vagy? Vagytok? Sajnos egy nagyon gyakori oka a tragédiáknak ha nincs kezelve.
56. Kacsahercegno (válaszként erre: 47. - 55Judit)
máj. 17. 12:12
Így mondjuk nem csoda hogy teherbe esett, nekem anyu mindig azt mondta, hogy aki nem húz óvszert, azzal ne feküdjek le, pont, ne hagyjam magam rábeszélni a védekezés nélküli szexre. Nem ilyeneket, hogy átszivárog, meg a tablettán kívül nincs más.....
máj. 17. 12:11

Hogy vannak ezek a gyerekek felvilágosítva?

A 18 évest se értem.

De a fiút meg pláne nem.

Ennyi esze sincs?

54. Ágio8405 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 12:08
Egy 26 éves miért csinálna ilyen tesztet? De nem is megbízható ebben egy teszt. Az ovu teszt is tud teljesen fals eredményt mutatni. A lányod gondolkozásáról meg ne is beszéljünk. Valahogy a felelősségteljes védekezést nem igazán sikerült vele megértetni….
53. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 12:06

Sokszor mondják ezt a fiúk a lányoknak, hogy ők terméketlenek, csakhogy lefeküdjön velük a naiv kislány. Dehogy terméketlen, el ne hidd !

Azon viszont gondolkodj el, hogy ha már most hazudik, akkor mi lesz később.

Amúgy mi volt a lányod terve az életben. Továbbtanulás, munka, bármi ? Ennek most mind lőttek. A fickó sem néz ki komoly partinak. Pl. hol laknak majd ? Mi az, hogy végre talált munkát. Nem lehet egy jól képzett szakember.

Túlesik a lányod az megszakításon és majd máskor gondolkodik mielőtt rossz lóra tesz. Előtte az élet, ne rontsa el.

52. PöttyösPanka (válaszként erre: 48. - Kacsahercegno)
máj. 17. 12:05
Én is úgy gondolom, hogy mivel úgy "tudták", hogy a pasi nemzőképtelen, nem tartották indokoltnak a védekezést.
51. globus (válaszként erre: 48. - Kacsahercegno)
máj. 17. 12:05
A terméketlenségi tesztről továbbra sincs infó.
50. Piroska52 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 12:04

Átszivárog rajta🫣

Azt is írhattad volna, hogy ,,,bemosta a Balaton, ,

Esik az eső, valaki nagyon unatkozik.

Remélem csak ennyi.

49. globus (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 17. 12:02

Ezek szerint volt a lányod nőgyógyásznál, aki kizárta a tablettás védekezési módot. Mást nem ajánlott?

Porózus gumi nincs, a gumik szerkezete mar csak ilyen.

48. Kacsahercegno (válaszként erre: 42. - Michelle.r)
máj. 17. 12:00
Dehogy, a srác valószínű bekamuzta, hogy nem lehet gyereke, a csajszi fülig szerelmes és elhitte, aztán becsúszott. A palik többsége a csillagokat is lehazudja az égről, csak azt a nyamvadt óvszert ne kelljen felhúzni.....
47. 55Judit (válaszként erre: 43. - Csillagszem38)
máj. 17. 11:59

A legszomorúbb az, hogy ezt egy fórumon kell megtudni anyukának is.

Amit összegezni tudunk: Óvszert nem érdemes használni mert vékony, átereszt, meg kiszakad. Fogamzásgátlót nem szedhet, mert trombózis veszélyes. Szabadon, felőtlenül szexelhet? Annak nincs semmi negatív hatása?

46. Amaunet (válaszként erre: 12. - Semleges)
máj. 17. 11:57

Bocs, de mi volt ebben csúnya és sértő? Mi volt ebben csúnya és sértő a TE számodra?

(Mégegyszer bocsánat, hogy nekem nincs időm arra, hogy mások véleményeit kövessem (nem is érdekel), csakhogy véleményezhessem a személyiségét!)

Az tény, hogy a gyermekek többsége olyan, amilyenné nevelik, amilyen példát lát maga előtt.

máj. 17. 11:57

Én akkor is ráhúznám a férfira az óvszert, ha kapálózik. Vagy különben nincs szex. Nem vagyok hajlandó senki kedvéért újra fogamzásgátló tablettát szedni, méreg. Annyira nem vékony egy óvszer, hogy átszivárogjon. Létezik egy csomó féle, csak meg kell találni a megfelelőt, és akkor nincs férfihiszti. Nekünk a Rossmannban kapható Preventivo Moments jött be, és nincs is úgy elszállva az ára, mint a Durexnek.

Ne legyen már ekkora tabu az abortusz! Egyedülálló anyucikból már Dunát lehetne rekeszteni. Apa nélkül biztosan nem tudtam volna elképzelni az életemet, számomra nélküle nincs stabil családi élet. A körülményeket tekintve én az abortuszt választanám. Balesetek előfordulnak, ezért nem kell az embert porig alázni.

máj. 17. 11:56
Átszivárog?? :D
máj. 17. 11:52

Dehogy szivárog! :DDD és könnyen sem szakad azért, mert vékonyabb.

Valószínűleg nem védekeztek.

Hát, ez kemény dolog, és valszeg neked lesz egy újabb gyermeked, nem unokád. Mindenesetre bárhogy is dönt, beszélj vele, hogy a fogamzásgátlásra nagyobb hangsúlyt kell fektetnie, ne forduljon ez elő ismét.. mert bármikor megeshet akár rövid időn belül is megint.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook