Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagy váltás előtt állok, és kicsit félek fórum

Nagy váltás előtt állok, és kicsit félek (beszélgetős fórum)


9. bettike2007 (válaszként erre: 7. - 6d870eee9a)
2011. aug. 31. 15:10
háát nem tudom,de a miénk 55m2 és télen csak a fűtés 24ezer+víz+gáz(ha van)+közös költség -itt 6600+tv ha lesz nektek egyáltalán,nyáron is 6000a fűtés alap nálunk,ha nálatok nincs is akkor is több a rezsi 20ezernél..
8. zsanci79 (válaszként erre: 7. - 6d870eee9a)
2011. aug. 31. 15:05
Nemtudom mekkora lakás, nem akrlak elkeseríteni, de 15 ezer rezsi, az nemreális, pláne télen....akkor mindenki jobban élne, ha csak ennyi lenne. Most mennyi volt a rezsid pl.?
2011. aug. 31. 15:01

sajnos nem tudok a szüleimhez hazaköltözni,és nem tudnak segíteni sem.75000 -ben még nincs semmi kifizetve :-(

jo albérletet találtam mert tekintettel voltak a gyerekekre és nagy lelküen csak 15000 kérnek havonta+kb15-20 000 szokott lenni a rezsi azt mondták,ugy hogy kb. 40 ezrem marad a konyhára és egyébre.nem sok de remélem hamar lessz valami munka ha nem akkor nagyon össze kell huznunk magunkat.

2011. aug. 31. 12:34
75ből szerintem lehetetlen, de láttam már csodát és olyat aki megoldotta, de hogyan (?!) Minden elismerésem nekik. Az egyetlen út, ha számolsz. Ennyi van, ennyi a rezsi, ennyi marad, azt kell beosztani. Gondolom lehet kérni támogatásokat is az önkormányzattól, de ebben nem vagyok nagyon otthon, én a helyedben utána járnék. Illetve szülői segítség, ha van, az sokat számíthat. Kitartás! Megoldod!
2011. aug. 31. 12:20
Esetleg édesanyádhoz nem tudsz pár hónapra odacuccolni?
2011. aug. 31. 12:12
De ugye a 75 ezerből nem jön le még az albérlet, vagy a rzsi összege, mert akkor sehogy.
3. Miramira77 (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2011. aug. 31. 11:09
najd helyett majd...
2011. aug. 31. 11:08

Szia! szintén albérletes anya vagyok!

Mi nagyon egyszerűen csináljuk.

Adott a bevétel-kiadás/a következő bevétel napjáig számlált napok. Ennyi jut egy napra. néha rémesen húzós, de ki lehet bírni. Érdemes olyat főzni, amiből kis rafinériával lehet mást is:

pl pörkölt: tejfölös pörkölt, húsos palacsinta, gulyás...

Vagy krumplifőzelék: rántásos, najd tejfölös, végül kolbászos.

2011. aug. 31. 10:57
röviden!most válunk a férjemmel és október elején költözöm albérletbe két gyerekemmel a szomszéd városba.egy kicsit-nagyon félek hogyan boldogulok majd egyedül a gyerekekkel.mert nincs munkám eddig főállásu háziasszony családanya voltam.persze minél előbb keresek munkát de ez a mai világban nem lessz könnyű.mindent egybevéve az elkövetkezendő pár hónapban havi 75ezerből kell megélnem.igazábol olyanok véleményét kérném akik hasonló helyzetben vannak,ugyanilyen kevés pénzből élnek.hogy lehet beosztani hogy jusson amire kell ,mert eddig nem volt szükségem arra hogy ennyire kicentizzem a pénzt és emiatt van bennem félelem.félek nem vagyok rá képes és a gyerekeim sinylik meg a dolgot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook