Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagy szem sminkelése fórum

Nagy szem sminkelése (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. jan. 1. 14:32

Mi lenne, ha árnyalnád feketével, fekete-lilával, vagy barna különböző árnyalataival?

Füstös hatás?


A kihúzást kevesen csinálják jól és még kevesebbeknek áll jól.

2017. jan. 1. 14:28

Sziasztok.Először is Boldog Új Évet Mindenkinek:)

Már rég szerettem volna feltenni ezt a kérdést,érdekelne,ha valakinek hasonló szemei vannak mint nekem,hogyan festi,vagy nem ilyen a szeme de ért a sminkeléshez mit tudna esetleg tanácsolni szemsminkhez.....nagy,viszonylag kerek szemeim vannak/sötét barna,majdnem fekete/,nagy szemhéjjal/teszek fel az adatlapomra egy képet a szememről,bocs a rossz képminőségért!!!/és sokszor semmit nem csinálok vele,csak kispirálozom.Érdekelne,ha festenétek,akkor hogyan,mert én ha "alkotok" is vele ,max kihúzom fekete ceruzával,cicás hatásúra,hasonlóan mint a képen.Csak ezzel az a baj,sokat kell kínlódnom vele,nagyon el kell találni,hogy jó legyen és ne "meressze" tovább a szememet,egyébként pont az a bajom,hogy minden még jobban "kimereszti",akármilyen színt próbálok vagy akármilyen kihúzási technikát :( főleg kihúzás érdekelne.....

tudom,most sokan azt fogjátok írni,minek az ilyen szemet festeni....de azért vannak olyan alkalmak mikor az ember nem jelenhet meg totál natúr arccal,meg kedvem is lenne hozzá.A kísérletezgetés nem vezetett eddig sehová,millio videót megnéztem már,millió erről szóló cikkel,de nem segít,sőt ,sminktanácsadáson is voltam már egyszer,de nem vagyok sminkmester,nem tudom leutánozni azt amit csinálnak...Előre is köszönöm a tanácsokat.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook