Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagy szem sminkelése fórum

Nagy szem sminkelése (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. Miss Angel (válaszként erre: 26. - Reload)
2017. jan. 6. 12:32
ígérem,ha legközelebb sminkelek,lefotózom és felteszem,de most szegény szemeimet/ma legalábbis/ békén hagynám :)
31. Miss Angel (válaszként erre: 29. - 8a65af67ce)
2017. jan. 6. 12:31

kedves vagy,köszönöm szépen :) nem is baj az hogy nagy a szemem,de tudod hogy van ez,az ember jár úgy néha hogy valahová el kell mennie,de mondjuk kozmetikushoz meg épp nincs ideje és magának kellene kreálnia valamit,én meg nem vagyok valami ügyes,elismerem hogy a kézügyességem sem túl jó./

de nagyon sokáig semmilyen sminket nem viseltem,29 évig alapozot is csak akkor,elvétve ha vmi miatt szükséges volt.Ma is ami mindig van itthon az az alapozó,arcpír szemspirál,szemöldökpor és kész,ezeket használom legtöbbször.....

2017. jan. 5. 22:06
29. 8a65af67ce (válaszként erre: 25. - Miss Angel)
2017. jan. 5. 21:45
Nem értelek. Nincs semmi baj a szemeddel. A nagy szem szép, a kemény tekintet is vonzó. Fogadd el magad! És szerintem nagyon jó ötleteket kaptál, csak gyakorolni kell a kivitelezést.
28. reload
2017. jan. 5. 21:24
*fölül
27. reload (válaszként erre: 25. - Miss Angel)
2017. jan. 5. 21:23
Barna ceruzával nem próbáltad még kihúzni? Szerintem az szép lenne, hogy csak fölöl egy vékonyabb vonal+spirál. Vagy a vonal fölé egy kis arany, vagy valami halvány világosabb szín.
26. reload (válaszként erre: 25. - Miss Angel)
2017. jan. 5. 21:21
szerintem fotózhattál volna sminkelés közben, megnéztem volna. Lehet csak te látod rossznak, mert furcsa, de mások szerint jól áll :)
2017. jan. 5. 20:17

sziasztok,na gyakoroltam az általatok javasolt módszereket.azt eddig is tudtam,hogy nekem az árnyékoláshoz semmi érzékem nincsen,ere már a sminktanácsadás után rájöttem,azért is erőltettem volna inkább a kihúzásos technikát,de ma már azt is annyit gyakoroltam,hogy a szemem kezd begyulladni,a tusos technikát.

A szemeim már eleve olyanok ,hogy kiemelkednek,tehát a farkinca megcsinálása lehetetlen,mikor kozmetikus csinált nekem tusvonalat a végéröl a hosszabb farkincát ő is elhagyta,arra rájöttem,hogy a szemhéjam természetes ráncai pont úgy esnek hogy az akadályozza meg,hogy az kivitelezhető legyen.Pedig az tűnt a legjobb ötletnek,de akárhogy csinálom meg nem jó sehogy,vagy még nagyobbnak tűnik a szemem vele,vagy teljesen keménnyé teszi a tekintetemet.HA körbehúzom ceruzával,vagy nem is teljesen körbe,bárhogyan azzal is ugyanez a helyzet,ráadásul,a bal szemem sarka lefelé ível,a jobbé kevésbé,szóval a bal szememet festenem még nehezebb....esküszöm a mai kínlódásomnak értelme nem volt,ha" leveszem "a sminket szebb a szemem mintha van rajta bármi,vagyis,amiket csináltam ma vagy bármikor máskor eddig semmi nem volt előnyös....

régen volt egyfajta szemhéjceruza ,ami kis diszkrét csillogást adott azt tettem fel és hozzá spirál,így kezdtem a sminkelést,de azt a ceruzát kivonták a forgalombol nemrég,azóta kísérletezgetek,hol ezzel hol azzal,azt mindig fodrászkellékesnél vettem.....

na jó,nem sírok tovább,felteszek egy natúr képet a szememröl,az se lesz vmi jó minőségű kép,de a szemformám látszani fog,ha van vkinek vmi jó 5lete,és írna,megköszönném:(

24. 8a65af67ce (válaszként erre: 23. - Miss Angel)
2017. jan. 2. 12:47
Aham. :D
23. Miss Angel (válaszként erre: 22. - 8a65af67ce)
2017. jan. 2. 09:44
füstös sminkre gondolsz ?:))))))))))))
2017. jan. 1. 23:30
Én füstölném.
21. 2ab16d5612 (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2017. jan. 1. 21:37

Igen filcessel kezdtem de azzal nem boldogultam. Borzalom lett az eredmény. Így csak tényleg vékony kiemelésre használtam majd kidobtam.


Smink téren nem számítok valami ügyesnek. De tényleg sokat segítenek a youtube videók :)

De többször megkérdezték már hogy hogyan tudom olyan szépen kihúzni. Gyakorlás gyakorlás gyakorlás.

20. Miss Angel (válaszként erre: 19. - 2ab16d5612)
2017. jan. 1. 21:25

értem,akkor csak jol értettem,de nem lehet rossz kézügyességed,ha egyből boldogultál a folyékonnyal,még ha gyakoroltál is.

Azt szokták javasolni,filcessel kezdjünk,míg a kezünk rá nem áll,de én a filcest alapbol utálom mivel hamar beszárad,nem vmi jó cucc :/

19. 2ab16d5612 (válaszként erre: 18. - Miss Angel)
2017. jan. 1. 18:40

[link]


én ilyet használok, de volt gél állagúm is, ahhoz viszont a ferde, csapott ecset kell:


[link]


Mindkettő jó, a filces viszont annyir maszatol, karcol idővel, hogy az nálam végezte hamar a kukában.

18. Miss Angel (válaszként erre: 17. - 2ab16d5612)
2017. jan. 1. 18:36

szóval akkor pont azt mondod ,hogy te az ecsetes,tégelyes változatot használod,amit a csaj a videóban...?

Én akkor félre értettem ,mert én arra a folyékony ecsetes változatra gondoltam ami nem a tégelyes hanem az a klasszikus ecsetes/nem tudom másképp írni,biztos tudod,melyikre gondolok/

Egyébként vicces ,h pont a napokban gondoltam arra,hogy megveszem ezt a tégelyest de nem tettem,mert nem olcsó és ha ezt se tudom használni csak a szemétben kötne ki.Arról meg nem volt infóm,mennyire könnyű v nehéz vele dolgozni,csak azt tudom,hogy a folyékonnyal nehéz volt...

17. 2ab16d5612 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
2017. jan. 1. 18:22

azzal pont hogy nehezebb!!


amióta hosszú vékony ecsetet használok sokkal egyszerűbb az életem!

de kinek mi, minddel meg lehet csinálni, de a ceruza a legrosszabb választás, azzal sosem lesz tiszta vonalad, a farkincának pedig pont az a lényege.


egyébként a titka az, hogy a szempillavonalnál indulsz, de itt egy videó, én is ilyenekből tanultam.


itt egy videó, hátha segít :)


[link]


sokat gyakoroltam én is, és máig van, hogy párszor újra kell kezdenem X)


de ahogy a képemen is látszik, meg tudom csinálni értelmesen már :D

16. Miss Angel (válaszként erre: 14. - 2ab16d5612)
2017. jan. 1. 18:17
ebben nekem a farkinca okoz gondot,képtelen vagyok normálisan megcsinálni,pedig én direkt filcszerű tussal próbálgatom ,azzal ugye könnyebb dolgozni :/
15. 388b941089 (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2017. jan. 1. 18:04

Köszi :)

Majd utananèzek neked hogy kène csinálnod;)

14. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2017. jan. 1. 17:00

Szia


Én is rettentő sokáig kísérleteztem, ráadásul a nagy szemeim még kissé mélyebben is ülnek, így nehéz sminkelni, de ez a fajta kihúzás bejött és mára már védjegyemmé vált.

[link]

szerintem neked is hasonlóval kellene kísérletezned,

folyékony tust használok, ezzel könnyű.

13. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2017. jan. 1. 16:43
igen,a kihúzás ált összesatírozva igazán szép szemhéjpúderes festéssel,magában sokaknak nem áll jol,ez is igaz..
12. Miss Angel (válaszként erre: 4. - 388b941089)
2017. jan. 1. 16:42

szia,dehogy haragszom :)


ceruzával húztam,a tus nem menne,legalábbis egyelőre


jó hogy szóba hoztad a külső szemzugot,nem tudom,ott hogy húzzam.nem is teljesen 1formák a szemeim,pl a bal szemem sarka kissé lekonyul a jobbé nem,meg amúgy is....ott valahogy kifelé-felfelé próbálom húzni,mostmár,nem úgy,mint a képen,az ott a képen egy kísérletezés eredménye,nem mentem vele utcára....csak hasonlóan csinálom mostanság.Egyébként láttam már rólad képet és fel is tűnt,te milyen szépen,előnyösen sminkeled magad és igazad van abban is,hogy a kevesebb néha több....

11. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Reload)
2017. jan. 1. 16:38

igen,ha már kicsit vastagabb a vonal,mondjuk középen vagy beljebb,egyre jobban satírozni kell,mert kemény tekintetet csinál és az tényleg csúnya:S

Csak azt furcsállom még,hogy a kozmetikusok még a sötét szemkihúzást is olyan profin meg tudják csinálni,hogy gyönyörűvé teszik a szemeimet.de ők igen...profik,én meg nem vagyok az

egyébként nem ragaszkodok feltétlenül a sötéthez...

10. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2017. jan. 1. 16:34

lehet a fekete szín miatt látod annak,az összkép hidd el,nem rossz,pláne ha csak a szemeim sarkai vannak húzva és befelé egyre vékonyodik a vonal...

a szemhéjam valóban üres,ebben teljesen igazad van,tényleg"félek" a satírozástól,annyira nem látom át,hova milyen színt,hova a sötétebbet,hová a világosabbat,stb stb...

9. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2017. jan. 1. 16:31
tényleg szép az eredmény,le a kalappal,és nem tűnik nehéznek :O
8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2017. jan. 1. 16:28
az van,sőt,kicsit fel is szoktam melegiteni hajszárítóval,mielőtt használom,szépen göndörit.egyébként nem jellemző hogy szomorú lenne,inkább olyan riadt az arckifejezésem ekkora szemekkel,vagy legalábbis én annak látom:)))
2017. jan. 1. 15:18

[link]


ez nem egy bonyolult technika, könnyen megtanulod, ha gyakorolsz


és egy ilyen szempillagöndörítő eszközt mindenképp szerezz be, mert lefelé nőnek a pilláid és ettől is olyan szomorú a tekinteted

6. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2017. jan. 1. 15:08

Megnéztem a képed: ez így rémes...

az egész szemed "lefelé húz", olyan szomorú a tekinteted tőle.

A szemhéjad pedig üres, fölfelé semmi sincs, ami nyitná a tekinteted.

Semmiképp se húzd ki a szemed, csakis satírozz, és gyakorlással tanulj meg egy egyszerű sminket/sminktechnikát, ami jól áll , s abban variálhatsz színeket

5. reload (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2017. jan. 1. 14:55

Ha jól látom barna a szemed. Ehhez jól áll a füstös smink, a kékek, lilák, arany, elég sok variáció közül választhatsz.

Szerintem lágyítani kéne ezt a kihúzást satírral, meg fölé valami világosabb színnel. Alul pedig én pl. nem is használok ceruzás kihúzást, hanem ecsettel szemhéjpúderrel húzok vonalat, vagy ha mégis ceruza, akkor szigorúan satírozva.

Én is azt tudom tanácsolni, hogy még kísérletezz, találd meg a színeidet. Nekem zöld a szemem, a barna föld színek állnak jól, van vagy 10 palettám de mind ilyen színekből áll :) Próbáltam sokfélét, de csak ezekkel az árnyalatokkal nem érzem idegennek a tekintetem.

4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2017. jan. 1. 14:46

Szioka

Ne haragudj meg de a tusvonalad nagyon nem jo. Azerz tunik kerekebbnek az amugy is nagy szemed mert gyorsan vege lesz a tusvonalnak. En lagyabban festenem, felul barnaval, arannyal esetleg, vizvonalon kihuzni, kicsi spiral, de ennyi.


Nezz utana a neten, sztemeg videok is vannak fent

2017. jan. 1. 14:33
egyébként meg gyakorlat teszi a mestert... próbálkozz, gyakorolj, szerezz be pár megfelelő ecsetet a satírozáshoz, árnyaláshoz
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook