Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagy fogyós lányok! 30-40 kiló után, miként változott a melletek formája, mérete? Mennyire sínylették meg a sok-sok kiló mínuszt? fórum

Nagy fogyós lányok! 30-40 kiló után, miként változott a melletek formája, mérete? Mennyire sínylették meg a sok-sok kiló mínuszt? (beszélgetős fórum)


6. spinneli (válaszként erre: 1. - Afbc662347)
2011. febr. 1. 14:17

nekem -20 után kisebb lett, ami nem nagy tragédia, mert így is jó méretűnek tartom, de megereszkedett, ez már jobban zavar...most pont ezt a területet célzó gyakorlatokat is igyekszem csinálni, hogy kicsit fentebb menjenek.

:)

2011. febr. 1. 14:14

Nekem amikor 17 kilótól megszabadultam szép, formás mellem lett. Lánykoromban 85C-s melltartót hordtam, a fogyás végére 85D lett a méretem. Igaz, hogy már nem volt olyan feszes, mint előtte és hónapokig rángatni lehetett rajta a bőrt, de pl. a mellbimbóm visszaállt a normálisnak mondható helyzetébe és melltartó nélkül is normálisan néztem ki.

Utána azért kellett pár hónap, hogy feszesebb is legyen rajta a bőr, de én letettem a mellplasztikáról. Nem csak azért, mert még szeretnék szülni, hanem azért is, mert csúnyának tartom a vágásokat. Persze, ha a fogyi végére nagyon csúnya csüngős melleim lettek volna, akkor biztos, hogy kés alá fekszem, amint lehetséges.

2009. márc. 21. 09:46
Nekem sajnos nagyon megsinylettek a melleim a 30 kilo fogyast:(elotte nagyon kicsik voltak,hizastol nagyon megnottek,aztan most sznten nagyon kicsit,de a sok bor miatt megereszkedett es ahogy irod,hiaba a sok szuper melltarto,mert ezt nem tudjak fenntartani sajnos.En is szivesen plasztikaztatnam,de az sajnos azzal is jar,hogy a mellbimbot ujra varrnak,ugyhogy meg nagyon meggondolom.
2009. márc. 21. 09:39
Nekem kicsi volt a mellem, miellőtt meghíztam volna. Meghíztam, normálisabb mérete lett. Lefogytam 30 kilót, ugyanolyan kicsi lett, és a formája is ugyanolyan. Annyi a különbség, hogy szétrepedet a bőröm. :-( Megcsináltatni sajnos nincs pénzem, pedig voltam már orvosoknál. De már úgyis mindegy, előbb inkább szülök, és majd utána.
2009. márc. 21. 09:36
Én "csak" 18kilót fogytam,de már tudom ki fogja csinálni a mellplasztikám,ha meglesz a kitűzött még -10kilóm...hiába a szuper sort melltartó,meg a feszesítő krémek..úgyhogy nagyon megsínylettél,pedig én még fiatal is vagyok,bár szerintem ez alkati kérdés,nyilván minden mellre rossz hatással van a nagy súlyvesztés,de kinek jobban kinek kevésbé.Nekem sajnos nagyon...
2009. márc. 21. 09:30
Nagy fogyós lányok! 30-40 kiló után, miként változott a melletek formája, mérete? Mennyire sínylették meg a sok-sok kiló mínuszt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook