Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagy fogyik, nagy mellekből(is). Kinek, hogy alakultak át a nagy súlyveszteségtől? fórum

Nagy fogyik, nagy mellekből(is). Kinek, hogy alakultak át a nagy súlyveszteségtől? (tudásbázis kérdés)


7. 5bfba16667 (válaszként erre: 5. - F859f446df)
2011. máj. 24. 08:18
Bocsánat, igen, B-ről C kosárra nőtt. Így a kedvenc fehérnemű boltomat bojkottálnom kellett. Hát 65kg-ról lefogytam 60-ra (eddig), és most ennyit nőtt a mellem. Nem is értem. És nem szép. Vagyis hogy nekem nem tetszik:S szerettem a 75ös B-s kicsikéket:D
2011. máj. 24. 08:17
öszetöpörödik :)
5. f859f446df (válaszként erre: 4. - 5bfba16667)
2011. máj. 24. 08:16

Akkor nem a melled nőtt, mert azt a kosárméret jelzi, hanem a hátkörméreted, nem? Mondjuk, ez is tök fura, mert ott is fogysz elvileg, ha fogysz.

Én már 5 kiló mínusznál érzem, hogy nagy lesz a kosár. Akik 20-30 vagy több kilókat fogynak, nem csodálom, hogy ott is kifogynak a bőrből. Kevés az, akiknek csak úgy "összetöröröfik" arányosan, és nem lógos zacsi lesz belőle.

2011. máj. 24. 08:12

Nekem a súlyvesztésnél megnőtt a mellem. Ami nem tudom, hogyan is történhetett, és már már számomra tragikus jelleggel ronda. 75ből 80-85re nőtt. Ha valaki tudja miért, és hogyan merte megtenni mindezt, kérlek jelezze!


Sok sikert a fogyáshoz!

2011. máj. 24. 08:10

Szia!

Én amikor elkezdtem fogyózni 102 kg voltam és 178cm.

A történethez az is hozzá tartozik hogy én csipőficammal születtem és rajtam nem szabadna súlyfeleslegnek lennie.

Szóval 4 hónap alatt leadtam 12kgt. Mivel még szülni is szeretnék meg persze a saját magam egészsége érdekében is. A 90 napos diétát csinálom a mai napig mert még pár kilót leszeretnék adni és a fogyókúrához nem elég diétázni hanem a sok mozgás az elengedhetetlen pl én ugrálókötelezek biciklizek hulahopkarikázok nyáron pedig sokat uszok.

Az én sztorim ennyi és nagyon örülök hogy ezt megoszthattam veletek.

2011. máj. 24. 08:08
Nekem nagyon megereszkedtek, és ahogy a többi sorstársat láttam, hallottam, nekik is hasonló bajaik voltak/vannak!
2011. máj. 24. 08:00
Nagy fogyik, nagy mellekből(is). Kinek, hogy alakultak át a nagy súlyveszteségtől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook