Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagy fogyás eredmények - közeleg a vége! fórum

Nagy fogyás eredmények - közeleg a vége! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nagy fogyás eredmények - közeleg a vége!

1 2
13. 4912cc9864 (válaszként erre: 11. - E12ac2bb5c)
2007. dec. 5. 13:55

Erőt kapnak, mert ha le fogynak, akkor már csak tartani kell... akkor már ott lebeg ez elöttük...

amióta le sikerűlt jönnöm a 120ról, sokkal könnyebb tartani...

2007. dec. 5. 13:54
Emberek kapcsoljatok már... Tán irigyek vagytok, hogy nektek nem adatott meg a lehetőség??? nem vagytok kicsit gusztustalanok???? Mi a f...nak nézitek ha nem tetszik?????? van még özön műsór
2007. dec. 5. 13:24
Én igaz nem nézem de azért van véleményem . Személy szerint én felháboritónak tartom ,és embertelennek . Ez nem műsor ! Ez is csak üzlet mint minden más . Lehet fogyni szépen csendesen publikum nélkül.Többre mennének vele mint, hogy most ilyen gyors drasztikus és kinzó módszerekkel . Most rávannak kényszeritve . de mi lesz utána!! Ha eddig nem tudtak maguktól lefogyni akkor a müsor után tudják majd folytatni ezt az élet a hétköznapokba ? Szóval sok a kérdöjel
10. szanád (válaszként erre: 5. - 6a1456582a)
2007. dec. 5. 13:15

én nem mocskolódok, és nem is nézem a műsort ,csak próbálom a szemetetek felnyitni hogy értelmetlen ,gagyi műsorokat ne nézzetek.Idesorolhatnánk a ,monika,balázs,győzike stb műsorokat is.

Nem veszitek észre hogy csak a fejeteket tömik hülyeségekkel.

Ajánlom figyelmetekbe Ákos Tű a vénán című számát...nagyon figyelj a szövegre...

2007. dec. 5. 12:29

ha ilyen drasztikus tempóban fogynak, kiváncsi vagyok egy év múlva hány kilók lesznek majd


mert ilyen egészségtelen fogyókúra után a legkönnyebb visszajojózni...

2007. dec. 5. 12:08
Olvastam a hozzászólásokat és nekem is van véleményem!Ez egy verseny és nem igazán a fogyásról vagy az egészséges életmódról szól,hanem arról,hogy ki nyeri meg,melyik versenyző és melyik tréner.Napi három óra edzés nem normális dolog és amiket esznek főleg Szandra csapatában...!Szóval szerintem kinyírják a szervezetüket és ez a műsor többet fog nekik ártani mint használni!De tiszteletben tartom Szaffi véleményét,én is bele szoktam nézni és sokkal több ennél jóval színvonal alatti műsort fel tudok sorolni!
2007. dec. 5. 10:38

na erről jut eszembe, hogy tegnap már megint elfelejtettem megnézni a műsort.

na majd a tv2 honlapján. remélem megint felrakják...


az mondjuk igaz, hogy azt kellen megnézni, hogy mondjuk fél év múlva melyik hány kiló lesz, és úgy kiosztani a díjakat.

nem mondom, hogy könnyű úgy fogyni, hogy az embernek semmi más dolga nincs, csak hogy edzővel edzzen, meg az előre meghatározott kajákat egye, de amikor visszakerülnek a "mókuskerékbe", hazamennek, otthon mást esznek a családdal, irodában megrendelik a jó kis pizzát, este a tv előtt chipszet esznek, hát úgy elég könnyen vissza lehet szedni a kilókat...

6. a66308f214 (válaszként erre: 5. - 6a1456582a)
2007. dec. 5. 10:11
Egyetértek.
2007. dec. 5. 09:53

Most ismét nyílt egy fórum a témában ahol mocskolódtok??? Nem értem az embereket!! Ha nem tetszik mi a frásznak nézitek és foglalkoztok Vele??

Szerintem jó a műsor, az összes hibája ellenére, engem motivál és szórakoztat. Hajrá Peti és Edina!

2007. dec. 5. 08:30
szerintem 3 év múlva, mindegyik ugyanilyen elhízott lesz. Most felkapja őket a média, aztán ugyanolyan könnyen el is fognak tűnni a média mocsarában! Pl. BB Évi..
3. 11a91585fe (válaszként erre: 2. - Szanád)
2007. dec. 5. 08:00
Egyetértünk. :)Újabb sztárözön :)
2007. dec. 5. 07:56

minek néztek ilyen műsorokat ?

egy merő pénzéhség,meg a bulvárlapoknak ad munkát.

szánalmas hogy ennek a műsornak nézettsége van,

Vannak értelmesebb műsorok is ,de sajnos arra nincs nagy igény.

2007. dec. 4. 22:14
Változtak a szabályok a Nagy fogyásban a 8. műsortól, megszűntek a csapatok, mindenki magáért harcol ezentúl.
Az eredmények mostantól nem kilóban, hanem százalékban számolandók, és a két legrosszabb eredményt elérő játékos közül, a kiszavazás alapján az egyiknek távoznia kell.

Ugrás a teljes írásra: Nagy fogyás eredmények - közeleg a vége!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook