Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
6123. c2b1667ba4 (válaszként erre: 6101. - 22f56b42c8)
2008. febr. 16. 17:17
100%-ban egyetértek Veled!!! Én is ezt vártam a műsortól!!!
6122. c2b1667ba4 (válaszként erre: 6089. - 8565183eb5)
2008. febr. 16. 17:12

Én is csak koplalva tudok fogyni, sajnos. Ha már meg van engedve valami, akkor már mindent megengedek (mennyiségben és minőségben is).


Más: Norbi kövérségéről pedig annyit, hogy ő sem volt soha kövér felnőtt!!!!! Kövér gyerek volt, aki megnőtt (megnyúlt) és ennyi. Nem volt ott semmiféle nagy fogyás.

6121. fogyiluna (válaszként erre: 6119. - C299b9bcdc)
2008. febr. 16. 16:34

De én tuuuuuudom....:)

A BB oldal edzője volt régebben, talán most is az. Sokat olvastam a szakmai válaszait.

6120. Icus (válaszként erre: 6119. - C299b9bcdc)
2008. febr. 16. 15:26
MIvel a nagyfogyásnak vége!:))
2008. febr. 16. 15:09

te jó ég itt folyamatosan a Norbi kontra Szandra párharc megy?


akkor én meg "drugs bunnyra" szavazok, bár szerintem senki nem tudja ki ő :DDD

6118. s.irma (válaszként erre: 6112. - Virgilius)
2008. febr. 16. 14:30

Szandra egy világhírű élsportoló. Igazán le a kalappal előtte, hogy igy tudja kezelni ezt a fajta rágalom hadjáratot.

Norbinak órákat kéne venni tőle, hogyan kell sportszerűen örülni a másik fél sikereinek.

2008. febr. 16. 14:12
Az is elég nagy hülyeség a Norbi részéről,hogy azt hangoztatja,hogy az Alexandráék csapatában két sport múlttal rendelkező ember versenyzett(Istvánra és Milánra gondol).Nyílván marha sokat sportoltak ha ebbe a műsorba jelentkeztek és ráadásul az egyikük 190kg volt.Ráfogják hogy nekik ezért is könnyebb volt fogyni.Ugyan már!Úgy megútáltatja magát már ezzel a viselkedésével.Amit össze hordott itt az utóbbi hónapokban az már nevetséges.Érdekes valahogy a Szanditól soha nem hallottam,hogy így rágalmazza a Norbit.Még jó hogy egy értelmes nő és nem alacsonyodik le az ő szintjére.
6116. 33592d1fba (válaszként erre: 6115. - Titokka)
2008. febr. 16. 13:06
Mi is ebben a cipőben járunk,sokszor nehéz enm beleszólni,ha éktelen nagy hülyeséget olvasok itt,de megpróbálom több kevesebb sikerrel/Azonos szakmával rendelkező házaspár vagyunk/Inkább az szokott felidegesíteni ,ha a nemtudás még agresszióval is párosul,és ha sesíteni akarsz még le is torkolnak itt,dehát ezekkel az amberekkel nem kell foglalkoznom,és én sem veszem fel a kesztyűt.!meghát nincs a nevem mellé írva a diplomám,lehet hogy sokan azt hiszik hogy okoskodom alap nélkül,nem baj örülök hogy sok embernek itt már segíteni tudtam priviben/
6115. titokka (válaszként erre: 6111. - 33592d1fba)
2008. febr. 16. 12:54
Hát pár tonnát ehhez a külsőhöz meg kellett mozgatni, pár év (tized) alatt úgy hiszem. Na ja, ilyen tudás-háttérrel gondolom elég vicces lehetett a Norbi könyv pár elmélete. Norbifan-eket nem megbántandó, nem mindegyik elmélete, de a bodybuilder.hu-n is a testépitők elég jókat derülnek pár elméletén, pedig ők rövid idő alatt sokat kell fogyjanak a versenyek előtt és ebben azért elég tájékozottak ők IS.
6114. titokka
2008. febr. 16. 12:49

Azt hittem ez a topik a cimadó müsor végeztével, szépen lassan megszünik. De úgy látszik,hogy amig témát ad a sárdobálás, folytatódik a Schobert-Saga.

Hamar Kinga nyilatkozhatna itt nekünk, hogy igaz-e a testre pakolt súlyok története. Azt hiszem viszont sajnos, hogy hallgatás=egyetértés :(

Sokat fogunk még csalódni?

6113. virgilius
2008. febr. 16. 11:14

[link]

Pedig nagyon aktívak Norbi beépített emberei a Blikkben! Peti tutira nem szedett ám vízhajtót, látszik rajta. :S

6112. virgilius (válaszként erre: 6110. - 4c35511f0b)
2008. febr. 16. 10:55

Norbi röhejesen viselkedik. Szerintem kár a szót vesztegetni rá, csak magából csinál hülyét. Legközelebb az jön, hogy Anita is kórházba került (nem a lába meghúzódása miatt, amit mi is láttunk), vagy tudomisén, szegényes a fantáziám hozzá, hogy az újabb mocskolódásokat el tudjam képzelni.

Elég a Sztárok a jégenre gondolni, egyértelmű, hogy nem tud veszíteni - pedig nem kéne így felfognia, mindenki elismeri a teljesítményét. Peti, Edina, Gábor gyönyörűen fogytak. Bogi lett a legcsinosabb stb.

Remélem, Szandra továbbra sem veszi fel a kesztyűt, és nem alacsonyodik le erre a bulváros szintre. :/

6111. 33592d1fba (válaszként erre: 6094. - Titokka)
2008. febr. 16. 09:04
30 év spormúlt,tesi tanári,testépítőedzői foglalkozás,ennyi a titkaa azt hiszem.
2008. febr. 16. 09:00

[link]


ha bulvár -ha nem, nem semmi...

2008. febr. 16. 00:09

é [link]


szintén ott van a nevében: réka és a kövér nő


ez a másik...

2008. febr. 16. 00:07

[link]


erre gondolok...

6107. e5041cbf7f (válaszként erre: 6058. - Ysu)
2008. febr. 16. 00:00

Érdemes meg nézni Rubin Réka honlapját.

Ott vannak fényképek és köztük olyan című is, hogy Réka és a kövér nő..(épen jobb egér gomb, tulajdonságok)


Empátia...ja...

6106. titokka
2008. febr. 15. 22:19
És ha esetleg valaki olyan naivan mint én kitölti a honlapján azt a pár adatot amit kérdeznek, beetetésként természetesen az emailcimmel együtt és elküldi, mert az van odairva, hogy get it free, most mondom ne tegye, mert hetekig idióta emaileket küldenek, olyan infókkal, hogy ha most megadod a hitelkártyaszámod, megtudhatod, hogyan fogyjál le, hogyan fogytak a játékosok és egy csomó ember sikersztorijának első mondatát olvashatod. Na innentől kezdve Jillian Michaels cimről küldött maileket olvasatlanul töröltem a mailboxból. Ha én hülye voltam, legalább mást ne bombázzanak , ezért irtam.
6105. Ysu (válaszként erre: 6101. - 22f56b42c8)
2008. febr. 15. 22:18

Félreértettél, mert a véleményedet a két tréner hozzáállásáról kérdeztem, arról, vajon Norbi tapasztalatai megértőbbé teszik-e őt általában a kövérek iránt, és ez meglátszott-e a műsorban.


Ami az én véleményem a műsorról:

1. Nagyon tanulságos volt, mert megmutatta, hogy igazam volt az elején, hogy kisebb energiabevitellel és több mozgással le lehet fogyni. Nem a módszer a sikeres, hanem az emberek, akik alkalmazzák. Mindegy, hogy U1, vagy GI, a lényeg, hogy minden a fejben dől el, és a siker lehetséges a legkövérebbek számára is.

2. A magyar média igyekezett az eredeti céllal ellentétben a versenyt a két edző módszerének harcává tenni. Norbi bedőlt ennek, Alexandra nem. Ez a műsor _nem_ dönti el, melyik a jobb, mint azt fentebb írtam.

3. A magyar média és bulvársajtó továbbra is gyerekként kezeli a nézőket, ami elszomorító. Lehet egy műsor igényes _és_ sikeres, valamint a botrányok önmagában nem tesznek sikeressé semmit. Ez is tanulságos volt. Szerintem a 12 ember hősies küzdelmét felemelőbben, szebben be lehetett volna mutatni, és úgy, hogy több szakmaiság is legyen benne, ahogy Te is hiányoltad. Hogy fogytak, miért úgy.

4. A százalékos mérés éppenhogy igazságos, igazságosabb, mintha csak a súlyvesztés lett volna magában. Péter egyébként _nem_ nézett ki olyan rosszul, hogy a verseny kedvéért 3 kilót le ne tudott volna fogyni, ez nekem Norbi-féle csúsztatásnak tűnik, de ezt csak a végén tudtuk meg. Péter 153 kilóról indult el, 27 éves, István 193 volt, mozdulni alig bírt, és elmúlt 40. Egyáltalán nem volt garantált, hogy István bent marad a végéig, mondhatjuk azt is, hogy Péter jobb lapokkal indult.

5. Szerintem most mindenképpen egészségesebbek, mint 153 és 193 kilósan voltak, és mivel elsősorban sporttal fogytak, és nem éhezve, rendszeresen vitaminban és fehérjéban gazdag ételeket ettek, ezért egészségesek is maradhatnak, ha nem híznak vissza. A gyors visszahízás viszont veszélyt jelenthet számukra.

6. Én összességében ezt vártam. Egyfelől azt, hogy az emberek tényleg fogynak majd, és ez inspiráló lesz, és büszke leszek rájuk. Másrészt, hogy a magyar tévé nem fogja normálisan megcsinálni, a bulvársajtó meg majd megpróbálja lehúzni a saját színvonalára. Amire nem számítottam, az az volt, hogy ennyire csalódnom kell Norbiban, nem a módszerében, hanem benne, mint EMBERBEN.

6104. Itreg
2008. febr. 15. 22:15

Fogas kérdés, hogyan lehetett volna "igazságossá" tenni. Szerintem akkor tudták volna csak megadni az egyenlő esélyeket, ha 12 azonos korú, testfelépítésű, magasságú, tömegű, nemű és egészségi állapotú embert választanak ki, és hát valljuk be, ez nem lett volna kivitelezhető feladat.

Azért én azt mondom, hogy a sportoláshoz adott jó ötleteket.

6103. titokka
2008. febr. 15. 22:08
A külföldi Biggest Loser müsorok utáni tapasztalataim szerint ez nem is volt cél. Mivel ez annak a licensze, gondolom majd jön valami hasonló itt is. Miért? Pénzért kaphattál tanácsot. Jillian Michaels volt az egyik tréner, akinek elküldhetted egy táblázat kitöltésével az adataidat a weboldalán, mindenféle adatot a testedről, fel kellett iratkozni egy klubba, majd személyre szabottan elküldték, mennyit eddzél (pulzusszám, idő, súlyok tömege amit emelgetni kell, poziciók a tornához,stb.) és mennyit egyél és azt is,hogy miből. Napra, grammra lebontva. Valami ilyesmire várok itt is. Ott hitelkártyaszámot kértek...
6102. Kiki80 (válaszként erre: 6101. - 22f56b42c8)
2008. febr. 15. 21:59
Mikor beharangozták, azt hittük a kolléganőimmel hogy mindkét módszert tényleg megismerik az emberek.Tény és való, egyik módszert sem ismertették.
6101. 22f56b42c8 (válaszként erre: 6100. - Ysu)
2008. febr. 15. 21:53

csak a műsorról az a véleményem hogy

1. a %os mérés eléggé igazságtalan volt nem azonos sulyrol indultak stb.

2. én nem hiszem hogy egészségesek ilyen mértékü gyors fogyás után..

3. szinte semmit nem tudtunk meg csak a műsorból a módszerekröl, hogy hogyan kell alkalmazni, mit kell enni...stb.. pedig elvileg a műsornak arrol kellett volna szólnia hogy minél több embert megismertessen egyik másik módszerrel és ezáltal segitse őket a fogyásban.

ősszességében nem ezt vártam a műsortól. csalódás volt.:(

na és a te véleményed?

6100. Ysu (válaszként erre: 6098. - 22f56b42c8)
2008. febr. 15. 21:37
Füge: Te figyelted a játékot, és benne a két trénert, hogy hogy bántak a saját versenyzőikkel, illetve, hogy hogy nyilatkoztak a másik csapat játékosairól. Ki volt az, aki minden leadott kilónak örült, és ki az, aki annak, ha a másik csapat hízott? Nem az érdekel, hogy melyik tréner milyen volt kiskorában, hanem csak és kizárólag a műsor. Mi a véleményed róla?
6099. Kiki80 (válaszként erre: 6098. - 22f56b42c8)
2008. febr. 15. 21:35
Osztom a véleményed teljes mértékben
6098. 22f56b42c8 (válaszként erre: 6066. - 8565183eb5)
2008. febr. 15. 21:31
erröl a gyenge hasfalrol én is tudok hogy azért adták be szandrát tornázni.. de mégsem ugyanaz egy kis has mint állandó harcot folytatni a kilókkal szemben, kövérnek lenni. aki nem volt kövér az egyszerüen nem tudja milyen érzés. ebben Kikivel értek egyet. én megértem ha valakinek van empatikus képessége, de ha nem volt kövér, akkor sem érzi ugyanazt mint aki az volt.
6097. Kiki80
2008. febr. 15. 21:26
Na végeztem az edzéssel. Heti 3-4 alkalommal 1 óra edzés szinten tartja az embert.
6096. titokka (válaszként erre: 6095. - Ysu)
2008. febr. 15. 21:23
Az a legnehezebb. 3 hónap alatt 16 kilót fogytam, majd gondolván az ázsiai kaja mint pl. rizs, tészta, stb. csak nem hizlalhat annyira, hisz' olyan soványak az ázsiaiak, 4 hónap alatt 13 kiló fel. Remélem sem Peti sem István (és a többi játékos) nem bizza el magát mint én. Bár ők olyan acélakaratú pasasoknak tüntek.
6095. Ysu (válaszként erre: 6059. - Kiki80)
2008. febr. 15. 20:56

Én kitartok amellett, hogy empátiával sok mindent átérez az ember, mégha maga nem is éli át. És függetlenül attól, hogy átélte-e, adhat hathatós segítséget.

Elnézést, ha Norbi-hívőnek neveztelek. :)

És gratulálok a teljesítményedhez, mert tényleg nagy dolog egy testsúlyt megtartani. Én még csak most kísérletezek vele, világéletemben 10 kilóval voltam az ideális súlyom felett, normál és túlsúlyos határán, most sikerült lemenni az álomsúlyra, hát kívánom magamnak is a Te elszánásodat és kitartásodat. :)

6094. titokka (válaszként erre: 6087. - 33592d1fba)
2008. febr. 15. 20:35

A hozzászólásaidból úgy sejtem,hogy a lapodon az a jól karbantartott adonis,nem a Norbival sem pedig Alexandrától lett ilyen adonis. Bocs a személyeskedésért.De elég szembeötlően jól karbantartott :)

Lehet,hogy tud valamit.Megosztanád?

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook