Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » NAGY FOGYÁS! 2011 karácsonyig lefogyunk! fórum

NAGY FOGYÁS! 2011 karácsonyig lefogyunk! (beszélgetős fórum)


12. pinkylily (válaszként erre: 1. - Tania86)
2011. júl. 26. 21:12
Csatlakoznék én is. :) Karácsonyig még -23kg a cél, hogy 99kg legyek!!! És meg fogom csinálni! :)
11. tania86 (válaszként erre: 8. - Pegasus0629)
2011. júl. 26. 21:11
Szia, én csak reggel eszem kenyeret, muszáj 1 szeletet azért. Rozs kenyeret, utána semmi pékáru. Próbálok beállni az 1200-as kcal-ra. Neked bejött a Norbi?
2011. júl. 26. 21:10
Hűű, én 91ről indultam és most olyan 88-89körül vagyok:) Én is kiscélokat tűzök ki magam elé:D az első az volt hogy 8as legyek:) És gogy mennyi szeretnék lenni?:D 68 körül de már aha 70alá kerülök tök jó:) Nem vagyok alacsony (171cm) de ez akkor is sok:( Ugyhogy le akarok fogyni:) de kiscélokkal következő célom a 85kg:) utána meg szépen le:) Te honnan indulsz?:)
2011. júl. 26. 21:09
a sportba én csak most kezdek majd beleszokni, nekem a kajával volt a fő bajom, össze-vissza ettem. Amúgy én naponta 20-30 percet eddig is bicajoztam, fallabdáztam is régebben, ping-pong, meg most a zumbát ízlelgetem:)Mit sportolsz?
2011. júl. 26. 21:09
Sziasztok! Én is csatlakozom... Január 9-én kezdtem az update rendszer szerint étkezni (kivétel hétvégén) és 81 kiló voltam, most 72 vagyok. 9 kiló lement, és a célom 68 kiló. Ki milyen módszert választott? Mozgás és diéta szempontjából?
7. Eprecske83 (válaszként erre: 5. - Tania86)
2011. júl. 26. 21:08
Én is próbálok figyelni, este no kaja (mostanában sajna elszállt velem a ló... :)) és rengeteg sport.
6. tania86 (válaszként erre: 4. - Cb82b220ce)
2011. júl. 26. 21:07
Szia, nem baj a ha már benne vagy:) Legalább lesz aki majd ötleteket ad;) Akkor te már biztos csinos vagy:) Sok sikert neked is, én is próbálok kisebb célokat kitűzni de jó lenne Karácsonyig egy 25-öt leadni, akkor nagyon boldog lennék. Te hogy csináltad? Gondolom akkor te nem voltál annyira szigorú magadhoz, ha ilyen lassan megy:)
2011. júl. 26. 21:05

sziasztok csajok:) remek, gyertek csak! jó sokan:)


Petrus, én is sokat szeretnék még, mennyiről indulsz? hova szeretnél eljutni?


Eprecske! Akkor te már 1/3-át megcsináltad:) Kitartást és hajrá meglesz az karácsonyig simán. Te honnan indultál?

Elvileg a kalória számlálgatással próbálkozom, este 5-6 után nem eszem, te hogy csináltad?

2011. júl. 26. 21:04

Én benne vagyok de már egy jó ideje rajta vagyok az ügyön ha ez nem gond :-D

Tavaly nyáron kezdtem 86kg-al és igaz, hogy 1 év alatt tehát lassan de szépen :-D lement 9kg, most 77vagyok és biztos, hogy lejjebb fog. A következő célom most, hogy 75 alá kerüljek. Kicsi célokat tűzök ki :-D

2011. júl. 26. 21:03

szia!

én nagyon szívesen csatlakozom, ugyanis pont Karácsonyra szeretnék teljesen lefogyni.

Mondjuk nekem hatalmas a túlsúlyom, és már 14 kg-n túl vagyok, de még kb 23 van előttem.


Milyen módszert választottál?

2011. júl. 26. 21:03
Szia!:) Én benne vagyok:) Már fogytam kemény 2-3kg.ot x) És még szeretnék sokta:) Benne vagyok ha...:)
2011. júl. 26. 21:01
Sziasztok, ide várom azon lelkes jelentkezőket akik elhatározták fejben/lélekben és készen is állnak rá, hogy megváltozzon eddigi életük. Tudom, hogy sok fórum van, de itt jó lenne egy olyan, ahol azok tudnánk beszélni, akik idén nyáron határozták el magukat és karácsonyig kívánnak megváltozni. 5 hónap még van addig. Ez majdnem fél év. Együtt biztos könnyebb lesz. Szeretnék egy jó kis csapatot kovácsolni és egészen karácsonyig együtt menetelni előre a cél felé.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook