Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy döntés! Segíts! fórum

Nagy döntés! Segíts! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2010. okt. 7. 18:13

úristen!!!

ez a pasi klimaxol,vagy valami egészen más,rosszabb...(azt hiszem tudod mire gondolok.)de ha tényleg így van,ahogy leírtad,akkor teljesen Neked van igazad.az exem is ilyen volt.ha egyszer (sokszor) megbántottnak érezte magát (mindig) nem vette fel a telefont.meg amúgy se.meg el se vitte magával. azért "mert lehúzza a zsebét"

hülye farok volt...de már vége hálistennek...

bocsi,kitértem a téma elől,csak az emlékek.

a lényeg,hogy én ilyenkor mindig szenvedtem,kerestem,kuncsorogtam.ma már nem tenném semmi pénzért.ha akar megkeres,ha nem nem.úgyis nekem volt igazam...

2010. okt. 7. 18:11
neház eset... ha valami gáz van a melóhelyén akkor azért is feszült ... ha a pasi fáradt akkor ált hülye és nem lehet vele értelmesen beszélni ilyenkor rájuk kell hagyni és ha megnyugszik akkor lehet vele tárgyalni.... nálam legalábbis bevállik hogy nem szólok hozzá max a legszükségesebbeket ha kell aztán 1-2 óra alatt magába száll és akkor ő jön bocsánatot kérni... mondjuk ez teljesen más helyzet mint a tiéd mi házasok vagyunk.... egyébként meg előszőr össze kéne költöznötök valahová és megnézni mennyire tudtok együtt élni mert az kiderül 2-3 hónapon belül ha nem megy és folytatódik a veszekedés meg az ilyenfajta vislekedés akkor ki kell lépni a kapcsoaltból ... vagy csak egy kis időt külön tölteni úgy hogy nem keresed ... keressen ő...
2010. okt. 7. 18:11
szia! valahogy le kéne vele ülni beszélni, hogy akkor most mit szeretne! ha 3 hete folyamatosan veszekedtek az nem jó jel sztem....elkéne döntenie meg neked is, hogy együtt szeretnétek e maradni vagy sem....valami biztos bántja, csak nem mondja, de amugy nem szeretik az tény, hogy megmondja neki egy lány, hogy mikor jöjjön el a mhelyérol meg ilyenek...
2010. okt. 7. 18:08
Hát ez érdekes! Szerintem vagy bántja valami, vagy csak rájött a hülyesség.
2010. okt. 7. 18:05

Egyébként már 3 hete folyamatosan csak veszekedünk.


Az előző levelem kicsit szétszórt így visszaolvasva. bocsi:(

2010. okt. 7. 18:03

Sziasztok!

Többször fordultam már hozzátok szerelmi gondjaimmal. Még mindig ugyanabban a kapcsolatban vagyok és újra történtek olyan dolgok amik kicsit elgondolkodtatok.


Nem tudom,hogy mit tegyek.

Tegnap beszéltem telefonommal a barátommal. Ma vagyunk 2 évesek és 8 hónaposak. Gondolkoztam rajta vagyis ő is,h. néni kellene házat,h. milyen lehetőségeink vannak. Azt találtam egy elég jó lehetőséget kb. 2hete, de olyan volt mintha nem akarná. aztán tegnap hírtelen felhozta,h. meg kellene nézni a lakást. De van egy kis félrerakott pénze amire tud kölcsönt felvenni, és mondtam neki,h. előbb érdeklődje meg,h. milyen lehetőségek vannak,mert úgy legalább tudunk tervezgetni gondolkodni. De az a gond,h. a bank csak 4ig van nyitva és ő is addig dolgozik. Aztán mondtam neki,h. kérjen egy nap szabit. de mondta,h. nem majd egyik nap eljön fél4kor. Aztán mondtam,h. inkább jőjjön el 3kor mert még akart mást is elintézni és akkor mind a kettőt nyugisan megcsinálja.


Na és itt kezdődött a gond. Felemelte a hangját a telefonban hogy én ne szabjam már meg neki,h. ő mikor jön el meg ilyenek. pedig szerintem én tök normálisan beszéltem vele. na mindegy aztán mondta,h. tegyük le mert ő fáradt és aludni akar. letettük. Aztán csak bántott és visszahívtam ,h. mi a baja velem? aztán már tényleg kiabált velem. Már az idegtől komolyan azt sme tudom, h. miket mondott:( De ráraktam a telefont. Igaz ez nekem nem szokásom inkább csak az övé. Aztán írni szerettem volna neki,h. mostmár tényleg szálljon magába és mondja meg h. mi a baja, de túl hosszú lett volna, így gondoltam felhívom (az ingyen van) elmondom neki és le is teszem . na akkor már nem vette fel a telefonját. Hívtam a vezetékest, de azt ő utálja, de sokszor szoktam hívni,mert sajnos nem hajlandó ráadni a telefonjára a hangot és nem tudom elérni mindig, avygis gyakran:S

Igazából ez a telefonfelvevés is elgondolkodtató. Aztán írtam neki egy smst ,h. vedd már fel, szeretnék veled beszélni. de ez már nem ért célba. Kikapcsolta a mobilt, a vezetékest pedig kihúzta.


6-4ig dolgozik. reggel a vezetékes már be volt dugva, de a mobilját még mindig nem kapcsolta be. :S nem is keresett.

Azt sme tudom mire gondoljak:S

Szeretnélek titeket megkérdezni,hogy mit tegyek,mert sajnos én nem tudok most józon ésszel gondolkozni.


Segítsetek!!:(

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook