Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy döntés! Segíts! fórum

Nagy döntés! Segíts! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
36. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 29. - *niki*)
2010. okt. 7. 18:37

most ezt nem értem, kicsit szétszortan irtad..

most azt mondta, hogy koltozzetek ossze albérletbe vagy vegyetek lakást, mert ha azt, hogy koltozzetek albérletbe és te azt mondtad rá, hgy drága, akkor azt gondolja, hogy hulyének nézed, mert anno te mondtad neki de akkor nem érdekelte, mosthogymeg érdekli te vonulsz vissza

35. *niki*
2010. okt. 7. 18:36
Igazából még telon meg is lehet vele beszélni,mert ha személyesen idejön akkor emg tereli a témát csak viccelődne és az engem annyira felhúz,hogy megint csak veszekedünk:S Komolytalan. csak azt veszi komolyan ami őt érdekli
34. Tücke (válaszként erre: 31. - 7ac18b9dfa)
2010. okt. 7. 18:35
mondom én :DDDDDD az okso nő jó fortélyokat használ :DDD de ebben nagyfokú számítás is van azért ám:)
33. Tücke (válaszként erre: 29. - *niki*)
2010. okt. 7. 18:35
a pasi az úgy működik hogy valamit felhozol neki hogy az milyen jó lenne utána nem zaklatni vele hanem hagyni hogy eméssze meg ha 1-2 hónap kell hozzá akkor annyi és utána hagyni hogy úgy adja elő az ő ötlete volt...
32. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 28. - Tücke)
2010. okt. 7. 18:34
ebben igaza van, LEGYEN TARTÁSOD MÁR EGY KICSIT, NEM KELL MINDIG AZON A K...VA TELEFONON LÓGNOD, HA AKAR AKKOR UGYIS FELHÍV, HA MEG NEM AZT IS ÉSZREVESZED......
31. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 26. - Tücke)
2010. okt. 7. 18:34
közben is jó befűzni, egy kicsit hagyod, és huzod az agyát, aztán folytatod, még a csillagokat is lehozza az égről, az a legjobb része.... :)
30. Tücke
2010. okt. 7. 18:33
bocsi a szóhasználatért
29. *niki*
2010. okt. 7. 18:33
Tudjátok én is annak vagyok és voltam híve,h. először pár hónapot együtt albérletben már ha kidobom az ablakon azt a pénzt annyi, és 2 hete mikor felhoztam, nem annyira éedekelte szerintem és most magától említette meg. És mondtam is neki,hogy szerintem az elég drága és,hogy nem akarom belerángatni semmi olyanba amit nem akar.
28. Tücke (válaszként erre: 23. - *niki*)
2010. okt. 7. 18:33
már írták többen hagyd őt a picsába egy pár napig majd észhez tér ha akar téged akkor keresni fog ha nem akkor veszed a lapot és tovább állsz
27. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 23. - *niki*)
2010. okt. 7. 18:32
sztem rajta már nem fogsz tudni változtatni! ha meg így összeköltöztök, akkor tuti, hogy alacsonyan fognak szállni a cseszealjak! már ne haragudj....békén kell hagyni, meg lehet, hogy neki nem nyero az ha mindent csak telefonon beszéljunk meg...nem tudom, tény, hogy nem ismerjuk, csak azt tudjuk amit te elmondasz, ez alapján próbálunk segíteni...
26. Tücke (válaszként erre: 24. - 7ac18b9dfa)
2010. okt. 7. 18:31
persze persze jó az :) én ált utána tudom befűzni őt alami olyanra amit egyébként nem méltatna még szóra sem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD imádom hogy abban a helyzetben azért sebezheteőek meg könnyelmű ígéreteket tesznek ha már nem bírják a "kínzást" cérnával :DDDDDDDDDDDDDD
25. Tücke
2010. okt. 7. 18:30
20 éves ilyenkor még könnyen ugrál az ember...
24. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 20. - Tücke)
2010. okt. 7. 18:29
nah jah, jó is az :)
23. *niki*
2010. okt. 7. 18:29

Az tény,hogy egyáltalán nem tudtok sokat erről az egészről,sőt szinte semmit. Tudom,hogy többször kértem már segítséget tőletek és még mindig együtt vagyunk. Én tisztában vagyok vele,hogy én sem vagyok tökéletes, és nehéz eset is vagyok, de azt az egyet tudom,hogy a világon felé vagyok a legnagyobb türelemmel és soha nem teszem rá a telefont,mert utálom,hogyha velem is ezt csináljak, de őó sajnos már megtanított arra,h. megtudjam tenni vele. Ha neki olyanja van simán rám teszi és még azt sem mondja,h. bocsi nem fordul elő többé.

Tudom anno sokat baszogattam amit a múltkor le is írtam, de mostmár nem. esetleg csak azért,h. vegye már fel azt a k...va telefont. A lelkemet kibeszéltem már neki. Mondtam neki szépen , csúnyán de magyarán mondva lesz...ja. :S


A telefonban is próbáltam mondnai neki,hogy miért beszél így velem én nem azt mondtam neki,hogy márpedig akkor jőjjön el,hanem csak annyit mondtam,hogy nem lenne- e úgy jobb ha akkor jönne el így eltudná intézni mind a két dolgát.


A nagy döntés pedig az,hogy mit tegyek? szünet avgy legyen vége vagy egyáltalán keressem avyg hagyjam, vagy egyszerűen mit tegyek?

Olyan sokat gondolkozom azon is,h. nincs-e valakije? de a telefonon kívül semmi más nem utal rá. és ogazából már az elején is ilyen volt,h. nem lehetett elérni.


Én nagyon jól tudom,h. ő olyan ,h. le kell nyugodnia én pedig pont az ellentetje,mindent megakarok beszélni, de még az másabb is lenne,ha pár óra alatt lenyugodna, de sajnos neki napok kellenenk:S

22. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 18. - Salabakter)
2010. okt. 7. 18:29

ezt irtam én is, hgy már nyitott 2 forumot, és mind a kettőben balhéztak....egyik 3 honappal ezelott volt a másik meg fél évvel vagy valami ilyesmi, ilyenkor már elgondolkodik az ember, a megszokásbol vagyunk egyutt az meg nem jo..

Fiatalok, annyi lehetőség van még, aztán ki tudja, lehet, hogy késobb megint egymásba gabalyodnak

21. Tücke (válaszként erre: 9. - 6f773a273c)
2010. okt. 7. 18:28
jahh jahh akár így is lehet fogalmazni:D
20. Tücke (válaszként erre: 17. - 7ac18b9dfa)
2010. okt. 7. 18:28
meg egy másik testrészén keresztül amivel előszeretettel gondolkodnak de az már egy másik fórum téma:)))))))
2010. okt. 7. 18:27
Niki a lakásvásárlás nem tűnik okos dolognak.Ilyen apróságokon össze tudtok veszni,mi lesz,ha jönnek a komoly problémák?Hiteltörlesztés,anyagi gondok,stb.Semleges helyen kellene először megpróbálnotok az együttélést,tudod,lakva lehet egymást igazán megismerni.Nem kizárt,hogy összecsiszolódtok,de sajnos nagy annak a veszélye,hogy még többet fogtok veszekedni.
18. salabakter (válaszként erre: 17. - 7ac18b9dfa)
2010. okt. 7. 18:26
Igen,igen,én is így gondoltam!A jóból is megárt a sok.Hát még a rosszból,mert veszekedni nem jó dolog,ezt mindenki tudja,ti meg már egy ideje folyton ezt teszitek:)
17. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 15. - Salabakter)
2010. okt. 7. 18:22
az hagyján, de ha egy kicsit békén hagyod,alszik rá egyet, megnyugszik és máris normálisabban áll a dolgokhoz, talán egy ebéd közben méginkább meg lehet ezt beszélni....a férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út :)
16. c42aaaac41 (válaszként erre: 15. - Salabakter)
2010. okt. 7. 18:21
ennyi:)
2010. okt. 7. 18:19
Nem szabad ennyire zaklatni azzal k...va telefonnal.Majd ha találkoztok,komolyan le kell vele ülni és beszélni...Én megértem.Várd meg,míg ő közeledik,ne akaszkodj folyton rá,mert megfullad.
14. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 8. - 6f773a273c)
2010. okt. 7. 18:19

sajnos ez így van :/, tudod, ők az Alfahímek, nekik mindent lehet, kivéve mikor nem :P

általában azt szoktam nekik ilyenkor mondani, hogy:

-mi van, már megint az alfahím beszél belőled?

általában sztem lehet kompromisszumot kötni, ő szerintem csak szimplán nem szeretne költözni

2010. okt. 7. 18:18

Én csak azt nem tudom mi itt a nagy döntés?

Le kell ülni,megbeszélni higgadtan. Ha már az első telefonnál ideges volt,minek hívtad vissza? Ismered gondolom,számíthattál rá hogy még idegesebb lesz. Így olvasva olyan mint édesapám, Anyunak is ezt szoktam mondani,hogy ne piszkálja, nyugodjon le először és utána próbáljon vele beszélni.


Amúgy senki nem ismer titeket,sem a párod sem téged,így láthatatlanba -egy oldalról- nem hiszem hogy nagyon sokat tudnának segíteni.

Mindenképp beszélj erről vele. Eleve az első beszélgetésnél le kellett volna nyugtatnod szépen,hogy te nem szabsz meg semmit stb...szerintem.

Ja és nem szabadott volna rátenni. Volt egy exem aki ennyira feldühödött hogy majdnem keresztül jött a kocsijával a buszmegállón ahol épp áltam és rátettem a telóm :S :)):P



Sok sikert

2010. okt. 7. 18:17

Igazság szerint elolvastam az S.O.S te mit tennél cimu forumodat, és ott a 67. hozzászolásodban meg van irva, hgoy azt mondta, hogy mindig cseszteted...stb....meg, hogy miket vágsz hozzá, tehát lehet, hogy neked is el kéne gondolkodnod ezen az egészen.és ez 3 hónapja volt :/

Meg a másikat, hogy én nem értem! Szerintetek ez normális c. forumot, sztem szimplán nem passzoltok....szinte mindig veszekedtek, nem csak az elmult 3 hétben....tartsatok szünetet, sajnos nekem ez a véleményem... bocsi, ha nem ezt akartad hallani

2010. okt. 7. 18:16

Nem ajánlatos élesben így választás elé állítani, kényszerhelyzetbe hozni. És ez nem kimondottan telefontéma. Hagyni kell megérni a dolgokat.

Pipa lennék, ha így beszélnének velem, hívogatnának.

2010. okt. 7. 18:16
És hol van itt a nagy döntés???Miben is kell dönteni?
9. 6f773a273c (válaszként erre: 7. - Tücke)
2010. okt. 7. 18:15
minden nagy férfi mögött egy nő áll...aki seggbe rúghatja:P
8. 6f773a273c (válaszként erre: 4. - 7ac18b9dfa)
2010. okt. 7. 18:15
de nekem ez azért nem tetszik "hogy ne a nő mondja meg" stb című szöveg,mert egyrészt itt nem is Ő mondta meg a barátjának,hogy mit csináljon,másrészt meg miaz hogy ők megmondhatják nekünk,mi meg nem nekik??igazságtalan az élet:P
2010. okt. 7. 18:14
nahh igen utálják ha beosztják az idejüket ügyesen kell rávezetni őket... sok sok türelemmel meg női fortéllyal hogy azt érezzék ők irányítanak.... tudod van a mondás minden nagy férfi mögött egy nő állt... lsd. Napóleon, Néro ( bár ő nem számít mert elmebeteg volt alapból)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook