Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagy cici kontra kis cici fórum

Nagy cici kontra kis cici (beszélgetős fórum)


1 2
2022. okt. 26. 09:00
Szeretned kell magad olyannak, amilyen vagy. De mi lányok mindig elégedetlenek vagyunk ezzel-azzal
30. bajk
2022. okt. 23. 23:53
Kedves Hölgyek! Bízzatok abban, hogy elég sok férfi van, aki így szereti a melleket. Én is ilyen vagyok.
2021. jan. 5. 19:04
Közepes méretű mellem van, viszont terhesség, szoptatás alatt /után úgy megváltozott, hogy utálom. 🙄Lóg az egész, a bimbó udvar hatalmas lett, szerintem gusztustalan, de kénytelen vagyok vele együtt élni, sosem mutogatom,szerencsére a férjem meg elfogad így ahogy vagyok, de inkább kis cici, azok szerintem tudnak szépen állni még x évesen is.
2021. jan. 4. 20:39

Én máshogy közelíteném meg a dolog.

Természetesből C kosár (az alatt nekem nem tetszik)Ez persze egyéni vélemény.Afelett pedig már lógnak többnyire.

Mű ciciből számomra a D-E kosár az ideális.

27. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 3. 13:26

én nagy cici párti vagyok,nekem az van ,ráadásul nagyon feszes,és nem épp természetes hatású,csináltatott,felvállalom,én mindig is erre vágytam :)

DE: szerintem egy kis mell is lehet szép és formás/az enyém nem ebbe a kategóriába tartozott,sajnos/,ráadásul nagyon fontos az,hogy az illető hogy érzi magát vele.Ha jól,akkor minden rendben van,én mindig is azt vallottam,az ember előbb saját magának akarjon megfelelni,ne másoknak.

szóval a nyitó kérdésedre válaszolva: azzal jobb élni,szerintem,amelyikkel jól érezzük magunkat és amivel szeretni tudjuk magunkat.

2021. jan. 3. 08:48
Próbáltál már nagy mellekkel négyüteműt csinálni? 🤪
2021. jan. 3. 08:03

75 D körül vagyok, fazontól függően.Már kapok egy H&M-ben is melltartót.Mikor 15 kg-val súlyosabb voltam, a mellem is nagyobb volt, akkor a vásárlás sokkal nehezebb és drágább volt.Akkor tényleg nagy volt a mellem, a páromnak nem fért bele egy tenyerébe.

A mostani inkább átlagos, fòleg mert úgy látom a mai tinik, fiatal lányok közt rengeteg a nagymellű.

Én tinikoromban gyűlöltem.Leszorítottam trikóval, bő kockás flanel ingekbe jártam, ciki volt, hogy melltertót kell hordanom 12-13 évesen. (Akkor még nem olyan világ volt, hogy két pattanásra is push up melltartót vesznek a kislányok)

Szerintem a mellem az oka annak is, hogy nem volt önbizalmam és nem volt kapcsolatom sem egészen 27 éves koromig.Néztem az újságokban a peckes mellű nőket, az enyém meg húszévesen sem állt úgy, mint a cövek.Felöltözve megnéztek a férfiak persze, de nem mertem volna senki előtt levetkőzni.

Aztán jött egy fiú, akinek pont így voltam jó.

Mostanra azt gondolom, minden mellméretnek és mellformának megvannak a kedvelői, illetve ha szeret egy férfi, nem fog a mellem méretén meg formáján fennakadni.

Nem műttetnén meg.Inkább legyen kicsit kevésbé feszes, mérsékelten nagy, mint két mesterséges “gumilabda”.Nem beszélve arró, hogy úgy tudom, műmell esetében gyakran elveszítik a bimbók az érzékenységüket.

2021. jan. 2. 23:34

Nekem nagyon kicsi van. Sajnos az A-s méret is sokszor nagy. Szeretem, hogy kicsi, mert nem zavar semmiben, ugyanakkor sok ruhát pont ezért nem tudok hordani, mert egyszerűen nem néz ki jól cicik nélkül.


Alapvetően egyáltalán nem szeretem, hogy ennyire kicsi, de határozottan megvan az előnye

2021. jan. 2. 19:00
Úgy jó, amilyen alakú természetesen. És annak jó, aki elfogadja, hogy ilyen a természetes. Ha más méretű mell kell, akkor keressen mást.
22. Kiyara
2021. jan. 2. 18:39
Nekem nagy van, én utálom. Szégyenlem. Utálom hogy mozog mikor sportolok, (sport melltartóban nem de abban meg olyan mintha csak ezekből állnék) Nehéz felsőt venni, inget kb lehetetlen....
21. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 18:38
Nekem szülés előtt extra kicsi volt. Nem szerettem, mert amúgy sem volt önbizalmam, így még kevesebb. Lánykoromban még melltartót sem lehetett rá kapni. Viszont futás közben jó volt. 2 gyerek után nagy lett, vehetek melltartót, van mit beletenni. Viszont torna, futás közben zavaró tényző lett. A férjem azt mondja neki régen is jó volt, meg most is.
20. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 13:42

Nekem nagy a mellem, nagyon szeretem, bár nem szoktam előnyökben-hátrányokban gondolkozni, egyszerűen szeretek tükörbe nézni (nem csak miatta :D), tetszik és ez nekem elég. De most így belegondolva... Fájdalmat nem okoz, viszont majd a későbbiekben nem hiszem, hogy el tudom kerülni a plasztikát. Most még feszes, de kitudja mi lesz majd 1-2 gyerek után. Majd akkor megműttetem, de azt szeretném, hogy a mérete maradjon. Esetleg még hátrányként lehetne megélni, hogy vannak férfiak, akik kifejezetten emiatt próbálkoznak be, de szerintem őket baromi egyszerű kiszűrni, nem foglalkozom velük, úgyhogy ezt sem látom negatív dolgonak. Melltartót biztosan nem lenne olyan könnyű vásárolni (75-80 F), de én a ruháim 95%-át varratom, a melltartóimat is.

Most így beugrott, hogy mégiscsak kovácsoltam már belőle előnyt, mikor egyetem alatt értékesítőként dolgoztam. 😃

19. timycat (válaszként erre: 18. - Vigyefene)
2021. jan. 2. 12:46

Nagyim is ilyen, neki is normál méretűek, 78 éves ő maga, a mellei meg olyan 20 évesnek tűnnek.

És nem átall a vén csoroszlya melltartó nélkül mászkálni. Polgárt pukkaszt a mellbimbóival 😂

18. vigyefene (válaszként erre: 17. - Timycat)
2021. jan. 2. 11:19

Lehet hogy meg kell műteni, lehet hogy nem.

Szerintem nem.

Én pedig ismerek egy közel 80-éves hölgyet, akinek a mellei olyan szépek, hogy mesébe illenek.

Se nem nagyok, se nem kicsik, hanem olyan tökéletesek.

17. timycat (válaszként erre: 14. - Dfc04c70e4)
2021. jan. 2. 11:13

Jó a nagy mell, nekem sosem volt bajom vele. Bár szerintem az én mellem csak a testalkatomhoz képest nagy (75D-75DD).

Tény hogy szerencsés vagyok, mert az enyém nem zsírtól volt nagy sosem, hiába fogytam nem lett petyhüdt, a terhesség-szoptatás se viselte meg. Közel a 40-hez is teljesen feszesek, melltartó nélkül is vállalhatóak, nyáron hanyagolni szoktam a melltartót, csak munkába hordok.

Ugrabugrával járó sportnál tényleg hátrány. De ha az ember nem sajnálja a pénzt egy jó sportmelltartóra akkor ez sem okozhat gondot. A hátam sem emiatt szokott fájni, inkább az ülőmunkától, mivel most hogy lassan egy hónapja nem dolgozok megint nem fáj semmim.


Csak a munkában éreztem a hátrányát, mindenki előítélettel volt, hogy "na ez is biztos csak a melle miatt van itt". Aztán nem. Pláne hogy mivel 50 kg alatt vagyok senki nem hinné, hogy a természet adta, így első blikkre elkönyveltek plasztik-cicának. Innen nehéz a tiszteletet kivívni, nem is mindenkinél ment.


Mivel a nagy mell kétélű fegyver, azzal tisztában vagyok, hogy majd egyszer meg kell műtetnem, de "labdát" akkor se fogok belerakatni, inkább legyen kisebb, de természetes.

2021. jan. 2. 11:05
Kiscici párti vagyok, nem azét mrt savanyú szőlő, hnem jobban is néz ki, és mérhetetlenül gusztustalan, amikor a nagy mell himbálózik. Lehet h a ffiak nem igy gondolják, de a családban mindenesetre igen.
15. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Timycat)
2021. jan. 2. 10:21

Anno kétszer nyertem vizespólón. Ha ez számít valamit. Mondjuk pénzt nem hozott a konyhára, de jó móka volt. Az egyiknêl korlátlan italfogyasztást a diszkóban a csajokkal, a másikról nem beszélünk. 🤣


Iszonyat régen volt, amikor még ÉLTEM! 🤣

14. dfc04c70e4 (válaszként erre: 13. - Timycat)
2021. jan. 2. 10:20

Bizony sokoldalú a probléma.

Többnyire nagyobbat szeretnének, és meg is csináltatják. Mai napig sok az elfuserált cici, aztán sóhajtozhatnak...

Legtöbbjük - akik nagyobbat csináltatnak - azt mondja, nagyobb lett az önbizalma. Meg sikeresebb, meg mit tudom én. Hát, tegye mindenki, ahogy neki jó, ahogy jónak látja.

Én azokat sajnálom, akik természetnél fogva akkorát kaptak, hogy kénytelenek kisebbíttetni, mert egy idő után kibírhatatlan hátfájásuk lesz.


Szóval, van, akinek tényleg probléma, bármelyik oldalról is nézzük.

13. timycat (válaszként erre: 12. - Dfc04c70e4)
2021. jan. 2. 10:01

Pl egy fodrász ismerős azért nagyobbította meg, mert 3x annyi férfi kuncsaftja lett, gyors meló, sokkal több jatt. Tudod mikor a tükörben behajol a fejük mellé, hogy akkor így jó-e, rendben van-e? Kivágott felső, kis vállrázás közben a vendég meg "tejel" 😂


De pultos lány is mondta, hogy szerinte ő azért kap több jattot mint a kolleginája mert neki sokkal nagyobb a melle.


De vannak akik a testükből élnek, náluk a mellműtét lehet megtérülő befektetés.


Ne felejtsük el az aranyásókat se.


Egy karrierista nőnek viszont már hátránya is származhat a nagy melléből.


Sokoldalú a "probléma".

12. dfc04c70e4 (válaszként erre: 10. - Timycat)
2021. jan. 2. 09:53

Nem egészen értem. Mire használja...

Hát, adott a mell. Kinek mekkora.

Nem úgy van az, hogy megkérjük a tündért, hogy most sportolni megyek, kényelmesebb a kis mell, varázsold márt át, kérlek kicsivé. Vagy éppen randira megyek, kérlek tündér, suhints már egyet a varázspálcáddal! Szexi akarok lenni! :)

11. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 09:49
Kicsiből seperc alatt tudsz szép dekoltázst csinálni egy jó push up cucifix-szel, aztán leveszed és már mehetsz is futni... Fordítva nehezebb. :D
10. timycat (válaszként erre: 9. - Dfc04c70e4)
2021. jan. 2. 09:48
Lehet, attól függ ki, mire "használja"
9. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 08:10

Mi az, hogy "melyik előnyösebb"?

Előnyös mellről még nem hallottam. Egy ruha lehet előnyös. Ami másnak jól áll, nem biztos, hogy nekem is, és fordítva.

De hogy egy mell legyen előnyös?!

2021. jan. 2. 07:49
Az a jó, ami van. Lényeg, hogy egészséges legyen.
2021. jan. 2. 07:43
Nekem is kicsi van,de nekem azóta semmi bajom vele amióta a gyerekeimet 2 évig szoptattam velük és még mindig szép feszesek.
2021. jan. 2. 07:31
Azzal élek, amit adott a természet. Nem központi kérdés számomra
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 02:42

"melyikkel jobb élni,"


Ez nem kívánság műsor.

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Vivo44)
2021. jan. 2. 01:26
Igen, épp akartan is írni, hogy nem elhatározás kérdése. Kivéve, ha valaki "megcsináltatja", de pénztől függetlenül, azt az egészségre károsnak tartom.
2021. jan. 2. 01:01
Amilyennel az isten megáldott és pont.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 1. 23:31

Mindkettővel éltem.

40 alatt nagy, 40 felett kicsi. Nekem az a tapasztalatom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook