Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagy-Britanniában élők és iránta érdeklődők klubja fórum

Nagy-Britanniában élők és iránta érdeklődők klubja (beszélgetős fórum)


4. MelisUK (válaszként erre: 3. - 2bc7365ec9)
2008. aug. 26. 15:16

Szerintem még nincs ilyen fórum, akárhogy is keresem a kereső segítségével, egyedül olyan van, hogy "Angliában élni", de az ennél szűkebb téma, ebbe belefér Anglia, Skócia, Wales és Írország is.

Reméltem, h a fórum indításával találok olyan embereket is, akik nem kifejezetten Angliában élnek.

2008. aug. 26. 13:43
Már van egy ilyen fórum.
2008. júl. 22. 10:35

Skót területen élek, Dundee városában, ezelőtt a skót Orkney-szigeteken éltem Kirkwallban. Bárhová is sodor az élet, mindig találok magyarokat körülöttem, de eddig a legtöbb magyarral Cipruson találkoztam, ahol csupán fél évig éltünk. Ebben a városban is megismertünk már több itt élő magyart. Mindig a véletlen műve, hogy találkozunk, itt az egyik Tescoban lett figyelmes ránk egy másik magyar, egyből oda is jött hozzánk ismerkedni. :)

Úgy vélem, hogy a mi utcánk melletti Elm Street-en is laknak magyarok, mivel a párommal láttunk egy kocsit, amiben volt egy Túró Rudi. :) És tegnap a párom munka közben rábukkant egy kb 8 főből álló magyar csoportra is a városban a főutcán, csak akkor nem tudott odamenni hozzájuk.

2008. júl. 22. 10:28
A fórum célja, hogy mindenkit, aki Nagy-Britanniában él (akár Angliában, akár Walesben, akár Skóciában, akár Írországban), megosszák egymással tapasztalataikat, ismerkedjenek, csevegjenek egymással. Olyanokat is várok ebbe a fórumba, akik bármilyen szempontből érdeklődnek a brit szigetek iránt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook