Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy baj, ha csak a menstruáció második napján kezdem el szedni a fogamzásgátlót? fórum

Nagy baj, ha csak a menstruáció második napján kezdem el szedni a fogamzásgátlót? (tudásbázis kérdés)


5. Toulouse (válaszként erre: 4. - Goldfish23)
2013. márc. 29. 16:11
Uhh :S Remélem én nem fogok hízni tőle, nagyon nem szeretném, főleg, hogy nemrég elég sokat fogytam.
4. goldfish23 (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2013. márc. 29. 15:52

szerintem nem baj, max az elso heten vigyazzatok egyeb modszerrel, foleg, ha meg csak most kezded el szedni elsore.


en a lindynette 20tol hiztam 20 kilot 3 honap alatt, de van ismerosom, aki nem hizott tole. olyan is van, aki igen. szoval ez eleg egyeni.

2013. márc. 29. 15:44
5. A fogamzásgátló tablettákat a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni, ha valaki a ciklus 2-5. napján kezdi el szedni, akkor további 7 napig még nem véd a tabletta.
2013. márc. 29. 15:38
Szombaton kellett volna megjönni a menstruációmnak, de persze ma hajnalban sikerült neki megérkeznie a tablettát, pedig a párom vette meg, így nála van, de csak holnap jön haza. Nagy baj, ha csak a menstruáció 2. napján kezdem el szedni? Illetve egy olyan kérdésem lenne még, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a Lindynette 20 nevű tabival kapcsolatban?
2013. márc. 29. 15:38
Nagy baj, ha csak a menstruáció második napján kezdem el szedni a fogamzásgátlót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook