Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy a nyomás. fórum

Nagy a nyomás. (beszélgetős fórum)


13. a9986bef96 (válaszként erre: 12. - Sysrulez)
2010. aug. 21. 15:27

Hát ezt a helyzet diktálja.Amit erről a pasiról olvasni,a dolgokhoz való hozzáállása,azok lereagálása,ezt simán tükrözi.De ezt mindenki maga tudja észrevenni,vagy nem.A másik hozzáállása,a kölcsönösség elve sokat mutat.

Milyen arányban gondol csak magára úgy, hogy nem vesz figyelembe senkit és semmit.Ilyenre mindenkinek szüksége van,de nem mindegy milyen arányban.Ha valaki csak így él,ahogy ez az ember is,az elég felejtős,pl.A nők meg inkább hajlamosak arra,hogy beáldozzák az életüket és semmi időt ne adjanak maguknak/magukra.Ez is baj.

Itt azt gondolom,hogy ha a gyerek boldogsága dobva van,addig anyuka sem lesz boldog.Ha most erre befektetne,az kihozná a mélypontból és ráadásul igen sokszorosan vissza is kapná azt a picitől,míg ez a férfi,akármennyit is nyom bele,soha nem fogja azt sem észrevenni,sem méltányolni.Olyan mértékben tuti nem,ahogy azt szeretné.Addig érdemes lépnie,míg sem ő,sem a gyerek nem megy rá.Szerintem.De mindenki azt csinál,amit akar - természetesen.Sajnos nekünk nőknek nehéz észt adni...:(

2010. aug. 21. 14:42
Bizonyos jelekből simán lejön, hogy valaki önző beállítottságú-e. Leírnál ezekből néhányat?
11. a9986bef96 (válaszként erre: 9. - Kittl)
2010. aug. 21. 14:32

Énnekem így ennyiből az jön le,hogy egy elég önző embert sikerült kifognod.Akinek nem parancsol senki és ezt szépen a szerelemben/párkapcsolatba is jól belenyomja.Majd pofára esik még párszor,ezt egy nő sem tolerálja.Nem tudom,hogy miatta dobtad-e a régit,de nagyon nem úgy tűnik,hogy megérte.

Bizonyos jelekből simán lejön,hogy valaki önző beállítottságú-e...Nagyon kegyetlen,amiket írtál...

Szegény gyermekedet ne hanyagold el,főleg ne egy ilyen ember miatt.

Sajnálom,hogy melléfogtál ezzel a kapcsolattal,sajnos van ilyen,hogy az ember benézi.Remélem,hogy lelkileg is és mindenhogy megtalálhatod a legjobb megoldást...:(

Egy biztos,most fontos lenne összeszedned magad és szép lassan érzelmileg leválasztanod magad arról az emberről,szerintem.

10. mamcili (válaszként erre: 9. - Kittl)
2010. aug. 20. 13:11

persze hogy a bébisitert keresi, hisz azt szokta meg...a változást sokan nehezen veszik.


Ne hibáztasd magad persze hogy padlón vagy...

de vedd észre, hogy az életedet kell élned és nem máséhoz igazodni mindenáron...

2010. aug. 20. 09:35
Richard azzal ervel, hogy neki szuksege van a szabadsagara, ahhoz hogy sikeresen tudja vezetni a ceget mar regen kuzd (10 eve) ezert a cegert , es tenyleg most kezdett kijonni a sz...-bol. Zavarja az is hogy ejszaka dolgozom egy koktelbarban es, es ugye ott akad az embernek egy-ket hodoloja is.Valahol meg kene ertenem. Ahhoz hogy a gyereket meg jol tudjam nevelni pedig egy boldog partnerkapcsolat kene alapnak( ebbe beletartozna a neki kello szabadsag megadasa szerinte). Most 3 napot dolgozom egy heten este 8-tol hajnali 3-4-ig keresek 1100 eurot, ha ezt a penzt tovabbra is meg szeretnem keresni csak nappal akkor 5 napot kene erte dolgoznom. Arra gondoltam keresek valami nappali munkat heti 5 napra, de akkor meg nem lessz idom es energiam a tovabbkepzesemre hogy ne a vendeglatasban kelljen dolgoznom ami tenleg nem az en stilusom, es lassan ki is oregedek belole. Azt is felhoztam , hogy dolgozom nappal 3 napot, es adjon haza kicsit tobb penzt hogy ki tudjam fizetni a reszleteket, de erre valahogy nem akar konkret valaszt adni. A kicsi ejjel felebred es a babysitteret keresi, ilyenkor nagyon felmegy a pumpa bennem, mert erzem hogy nem okes a dolog. Szerintem engem, vagy Richardot kene keresnie.Olyan erzesem van mintha korbe korbe futnek.Kajak padlon vagyok
2010. aug. 20. 08:58
A volt kapcsolatom a gyerek apjaval nagyon rossz volt, abbol a kapcsolatbol mindenkepp ki akartam lepni.Drog (marihuana), alkohol, a keresete 2 het alatt allandoan eltunt. Gyermekunk agressziv lett 2 eves kora ota allando veszekedeseink miatt. O nemet allampolgar volt, es allandoan leszidott ha a gyerekhez magyarul szoltam. Amiota elkuldtem gyerektartast nem fizetett meg, ami szinten noveli a sulyt a vallamon.
2010. aug. 20. 04:42
Elvégre van egy úgy mond bemutatás, szoktatás időszak, gyerek új pasi hogy viszonyul egymáshoz, ha a pasi nem úgy ahogy az ember szeretné kalap kabát. De egy új pasi miatt felbontani a kapcsolatot..
2010. aug. 20. 02:14

Hát én mindenképp a kicsikémre figyelnék a saját vágyaim mellett, ha nem működik a kapcsolat...márpedig amit, itt leírtál aszerint nem működik, véget kell vetni.

folyton megfelelni, míg ő szórakozik...

fel a fejjel mindenek előtt.

és gondold végig mit is szeretnél valójában TE. vele vagy nélküle..

2010. aug. 19. 23:44

Szia!


Ilyenkor mutatkozik meg,hogy az a bizonyos nagy"szerelem" kitart-e a hétköznapi gondokban.

Mondjuk én biztosan nem foglalkoznék olyannal,aki szégyell engem és nem segít-ez nekem már nem szerelem...

Időnként többre megy az ember,ha megmarad abban a kapcsolatban ahol"csak" szeretet van,de viszont van összhang.

Szerintem legjobb az őszinteség,az egyenesség.

Próbáltál már beszélgetni vele a problémákról?

2010. aug. 19. 23:34
Én megbeszélném vele a problémámat és ha nem hajlandó arra, hogy megoldjuk akkor véget vetnék a kapcsolatnak.Nincs még gyerekem,de ha lesz akkor ő lesz nekem a legfontosabb.Nem tudnék együtt lenni egy olyan férfival aki nem fogadja őt el.Ő hozzád tartozik.Ha téged akar akkor őt is akarja.Csak sajnos ezt erőltetni nem lehet.
2010. aug. 19. 23:31
Kitti, nem inkább a gyerekedet kellene előtérbe helyezned? Megér ez a kapcsolat ennyit?
2. 145c12406b (válaszként erre: 1. - Kittl)
2010. aug. 19. 22:52
Hát nem egyszerű a képlet...
2010. aug. 19. 22:41

Sziasztok, udvozlok mindenkit !


Kivancsi lennek az emberek velemenyere egy szamomra nehez kerdesben. 3 honapja van egy uj baratom, a kapcsolatunk nehezen indult es hamupipoke stilusu. Barkeeperkent dolgozom egy osztrak koktelbarban, Richard lovagom vendegkent esett be hozzank. Elkezdtunk beszelgetni, szimpatia , baratsag , szerelem alakult ki koztunk. Mindkettonk elettarsi kapcsolatban volt, en 6 eve ahonnan szuletett egy kisfiam is, o 17 eve gyerek nem volt naluk. A kapcsolatunkat sajnos senki sem tamogatja, mert en nem vagyok akademikus mint Richard es az egesz csaladja + a volt baratno szinten orvos, es az en csaladom reszerol "o nem a gyerek apja...." A helyzetet nehezze teszi nekem, hogy Richy nem orul neki ha a vendeglatasban maradok es kepeztessem magam mert neki az eges hogy en koktelokat csinalok. Regen amikor elmentem dolgozni a parom vigyazott a gyerekre, na a Richi kitalal minden programot, csk hogy ne kelljen a kicsire (4 eves) vigyaznia. Most is eppen teniszezni van. Babysittert kellett hogy fogadjak, hogy dolgozni tudjak jarni es ki tudjam tovabbra is fizetni a hazam reszleteit . Ha szabad vagyok,a gyerekkel foglalkozom butorokat tervezek, herendi porcellannal buisnesselek, olvasok, futni jarok, kepezem magam hogy megfeleljek az elvarasoknak es velem maradjon a szeretett srac. Emberek, faradt vagyok es fogytan az energiam, alig van turelmem a kisfiamhoz. A kicsi a volt parommal valo szakitas ota allandoan bepisil, es nem tudom mit csinaljak. Szuleim 300 km-re tolunk laknak pecsen, ok sem tudnak segiteni igy es a muthernak null erzeke van a gyerekhez, allandoan a kezet fogna csak hogy ne szaladjon el ! Hogy tudnam ravenni az uj paromat, hogy vigyazzon a gyerekre amig dolgozom? O ugy osztja be az idejet ahhogy akarja mert sajat cege van par alkalmazottal. Adjon mar valaki tippet. Koszi mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook