Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Na most mi legyen..? Hüvelygomba? fórum

Na most mi legyen..? Hüvelygomba? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 18. 08:31

Sziasztok, a hüvelygombát véglegesen kiirtani nagyon hosszadalmas és idegeket( illetőleg pénztárcát) komoly mértékben próbára tevő folyamat.


Minden egyes ilyen esetben kötelező kezelni a szexuális partnert is hacsak valaki nem óhajt évekig "pingpongozni" a gombával.

Létezik több olyan kombinált gombaölő tabletta amit a pár mindkét tagjának szednie kell, szedés alatt és után egy darabig természetesen csak gumival lehet szexelni, és ha letelt az orvos által kiszabott gyógyszerszedés ideje, akkor vissza kell menni egy tenyésztéses kontrollra.

Ha a nő kenete ekkor teljesen negatív, akkor lehet az ember nagyjából biztos abban, hogy sikerült gombamentessé tennie magát.

Bár még így sem teljesen helytálló amit írok, mert ahogy a szakirodalomban olvasom

újabban egyre több nőgyógyász spermaminta vizsgálattal is kiegészíti a kontrollvizsgálatot, fontos ugyanis tudni,nem lapul-e az ondóváladékban esetlegesen gomba.

Ha igen, csak éppen semmibe veszik a férfiak ezt a " módfelett kényes és égő vizsgálatot" és nem vállalják a spermaadást, van rá esély hogy véget nem érő küzdelemre lehet felkészülni a gombával szemben, ( és minden esetben az utóbbi fog győzni!), elhasználhat a nő akár egy egész patikányi kúpot meg krémet is, ugyanis a Tisztelt partnere folyamatosan vissza fogja fertőzni.

( kivéve ha gumióvszerrel védekeznek minden egyes alkalommal).

16. f3ef89d0aa (válaszként erre: 15. - Memimemi)
2013. jan. 17. 19:14
es ezt hol vetted?gyogyszertarban?priviben irj,koszi
2013. jan. 17. 15:00
Az én orvosom azt mondta, hogy 3-4 napig lehet otthon próbálkozni a gomba kezelésével vény nélküli szerekkel. Ha ez idő alatt nem szűnik meg, akkor nyomás a doki, mert komolyabb baj is lehet belőle. Nekem ami abszolút bevált és 3 nap alatt helyreáll minden az a finomítatlan shea vaj 100%os tisztaságú teafaolajjal vegyítve. Emellett pár napig érdemes tartani az alap candida diétát, tehát cukor, élesztő, stb. mentes étrend. A shea vaj+tefaolajas kenegetés pedig a partnernek is javasolt erre az időszakra...
14. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Manka555)
2013. jan. 16. 19:34
Megnyugatásul közlöm, hogy az én orvosom azt mondta, hogy a 3 napos kúra kevés, legalább 6 v. 10 nap egy kúra.
2013. jan. 16. 15:27
csütörtök este megyünk és szombaton ebéd után jövünk haza...nálunk máshogy van a hétvége..(sajnos)
12. kitrákotty (válaszként erre: 11. - Manka555)
2013. jan. 16. 15:23

igen, ezt tudom. egy napig. ott marad a szombat-vasárnap.

vagy nem használod el a gyógyszert, akkor meg ott marad a hüvelygomba. az meg roppant gusztusos.

a választás rajtad áll..... melyik ér többet? az egészséged, vagy egy szeretkezés?

2013. jan. 16. 15:17
Azért nem, mert másnap jön kis a felesleg a kúpokból nem túl gusztusosan..
10. kitrákotty (válaszként erre: 8. - Manka555)
2013. jan. 16. 15:12
amúgy még mindig nem értem, miért nem fér bele a harmadik kúp, hisz csütörtökre esik....
9. kitrákotty (válaszként erre: 8. - Manka555)
2013. jan. 16. 15:07
hát akkor majd társasjátékoztok, vagy valami mással ütitek el az időt :-))
2013. jan. 16. 15:06
Ő tud erről az egészről, és ő mindig mindenben támogat, nem arról van szó hogy ne tudná egész egyszerűen már hónapokkal ezelőtt lefoglalta a szállást meglepetésként..
2013. jan. 16. 15:04

Amúgy most is azt mondom, mint szoktam: két ember között legrövidebb út - a kommunikáció.

Mi lenne, ha elmondanád a párodnak a szitut?

vagy nem lesztek együtt a hétvégén, vagy elhalasztjátok.

vagy jobb, ha őt is megfertőzöd? ő ugyan lehet, hogy tünetmentes lesz, de mire neked is megszűnik a bajod, pont visszafertőz :-S

2013. jan. 16. 15:02

Bajnak nem baj, csak lehet nem múlik el így 100%-ra a gomba.


Ha együtt vagytok, amikor még fertőzött vagy, akkor átadod neki, majd a következő együttlétkor ő újrafertőz téged stb... szóval ha ezt nem akarod, akkor kénytelen leszel bevallani, és elhalasztani a hétvégét (vagy az együttlétet kihagyni).


A menstruáció szerintem inkább kedvez a gombának, hiszen nagyobb a nedvesség ott és kevés a levegő.

2013. jan. 16. 15:01

Nem értem..... tegnap - kedden - kezdtél 3 napos kúrát. Az kedd-szerda-csütörtök.

Nálunk a hétvége pénteken kezdődik. hol a gond?

4. 5ed73a72bc (válaszként erre: 1. - Manka555)
2013. jan. 16. 15:00

ne izgulj nem vagy egyedül.


elég csak a strand mellett elmennem és már kész is a baj.


szülés után jobb lett. azta nem volt sose...

2013. jan. 16. 15:00
Én elhasználnám azt az egyet. Egyszer egy patikusnő mondta, hogy a betadin kúp a legjobb, persze, ha nem allergiás az ember a jódra! Elhasználtam egy dobozzal és tényleg csodát tett:)
2013. jan. 16. 14:59

Osztoztok majd ketten a gombádon :(

Szimpla költség, dupla élvezet...

Együtt jóban-rosszban-gombában.

2013. jan. 16. 14:52

Sziasztok!

Azoknak a lányoknak a táborát erősítem (sajnos) aki egy egyszerű strandolástól is elkap valami fertőzést. a múlt héten viszkettem, és kenegettem magam , gondoltam erre a hétre veszek is egy canesten combit ( félreértések elkerülése végett az orvososom Cukorfogyasztásomra hívta fel a figyelmet azzal van a baj, nem szabad sokat ennem mert azonnal kijön a gomba...hát ki tudja megállni az ünnepek után a maradékok benassolását..?) tehát vettem múlt héten egy canestent, de mivel megjött nem használtam, és tegnap kezdtem el a 3 napos kúrát...Ma a párom közölte velem hogy a hétvégén romantikázunk és elvisz egy szállodába...( Hát szerintem tudjátok mire gondolok) Szedem a grapefruitmag cseppeket és az lenne a kérdésem hogy szerintetek nagy baj ha nem teszem fel a 3. kúpot? mint már említettem menstruáltam,és az is tisztított, meg hát most nem is voltam orvosnál és csak a biztonság kedvéért vettem...Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook