Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki az érdek gondolkodású? fórum

Ki az érdek gondolkodású? (beszélgetős fórum)


1 2
24. 2dcb748706 (válaszként erre: 23. - Channa*)
2020. aug. 12. 09:32
Pontosan. Ha cirkuszol, jöhet a rendőr, mivel semmi joga annál a háznál.
2020. aug. 12. 09:27
Kivennék 1 nap szabit, szépen becsomagolnám a cuccait néhány zsákba, a zsákokat kiraknám az ajtó elé, kicseréltetném a zárat a bejárati ajtón, és csá-csá.
22. Channa* (válaszként erre: 12. - Pasionella)
2020. aug. 12. 09:24

Ja, pont ezt akartam megemlíteni.


A fene nagy önállóságba nem fér bele, hogy a pénzt beossza, hanem fut önállóan anyucihoz, hogy adjon pénzt, mert ruhát akar venni.


Miért kell külön költözni, ha úgy is anyuci látja el?

2020. aug. 12. 09:20
Ebbe belefutottál! Piszok nehéz kitenni az ilyen ingyenélőket. Van férfi segítséged, aki ki tudja tenni előbb vagy utóbb? ... egyébként a nyakadon marad még jó darabig! :/
20. Ági0830 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 09:16

Szerintem mindenki megírta, mit tenne: kidobná a pasit a francba. Ha te ezt nem akarod, akkor mégiscsak jó neked ez az állapot.

Az én 17 éves gyerekem megfogalmazta: miért csinálna az ember olyat, amit nem akar és nem is kötelező. 30 évesen te is gondolkodj el ezen a bölcsességen.

19. 2dcb748706 (válaszként erre: 18. - 2dcb748706)
2020. aug. 12. 09:14
A lakás kiadásaira gondoltam 😊
2020. aug. 12. 09:13
Szerintem ha ennyire elégedetlen veled, akkor szépen pakoljon, és húzzon vissza az exéhez, ha ilyen sokat fényezi. A te lakásodban lakik, és ő szeretné beosztani a pénzedet? Ez nem tisztességes veled szembe. A kakás havi kiadásait mindenképp felesben kellene fizetnetek. Ha te úgy döntesz hogy elég a tahó stilusából, akkor bizony ballagjon szépen anyucihoz lakni, ha nincs pénze albérletre.
2020. aug. 12. 09:03
Csak a magam nevében tudok beszélni. Velem ilyen nem fordulna elő, mert, ha valakivel nem érzem jól magam, nem erőltetném a párkapcsolatot.
2020. aug. 12. 09:02
És nem kötekedést, szeretnék, hanem meg értést, ha veletek lenne ilyen, ki hogyan kezelné, és hogyan reagálna rá?
15. NomNom (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 08:50
Ilyen nincs, van hova mennie akkor takarodjon. Mi vagy te a Vöröskereszt?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Pasionella)
2020. aug. 12. 08:48

Igen én tettem fel a másik kérdést is, mert sok minden fáj, amit mondd és amiket tesz.

Ha meg meg kérem költözzön el, tőlem jön azzal nem akar vissza menni az anyjáékhoz, és az albérlethez meg kell neki 2hónap hogy legyen annyi pénze addig meg had éljen még nálam.

13. NomNom (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2020. aug. 12. 08:47
Nekem is volt ilyen. Pedig nem költöttem hatalmas dolgokra, pláne nem az ő pénzéből, mégis mindig azt nézte hogy hú meg ha, nekem ilyenekre van pénzem... 🤦‍♀️ Hát köszi az ilyet nem. Keressen akkor olyat akivel szerinte "egy súlycsoportban van".
2020. aug. 12. 08:47
ja... nekem fura, hogy 30 évesen még pénzt kérsz anyukádtól, ezt csak úgy megjegyezném...
11. fincsi5 (válaszként erre: 5. - NomNom)
2020. aug. 12. 08:46
Igen, valamelyest. D
10. Pasionella (válaszként erre: 5. - NomNom)
2020. aug. 12. 08:46
Biztos, hogy ugyanaz hiszen itt is a végén kitér a műkörömre :-D
9. NomNom (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 08:46
Kuka...
8. Pasionella (válaszként erre: 2. - NomNom)
2020. aug. 12. 08:45
Volt egyszer egy pasim, nem sokáig :-D talán 2 hónapig tartott? Teljesen más véleményen voltunk mindenről, főleg az anyagi dolgokról, azzal verte ki nálam végképp a biztosítékot mikor féltékenykedett, hogy megtudtam magamnak venni egy 15ezres edzőcipőt és hogy miért költök ilyesmire ennyit? De ezen kívül is mindenen spórolt, ha tudott volna csak zsíros kenyéren élni akkor azon élt volna. Nem emlékszem, hogy bárhova beültünk volna és Ő fizetett volna, azt hiszem feleztünk :-D rövid kapcs volt :-D
2020. aug. 12. 08:45
Nehéz ügy a közös kassza, külön kassza dolog, ha a felek nem szeretik és tisztelik egymást eléggé.
2020. aug. 12. 08:45
Eleinte szerettem, de mamár szerettem is meg nem is, sok mindenben hülyének nézz, és sok mindenben irracionális dolgokat állít ami zavar mert nem szeretem ha olyanokat akarnak nekem be mesélni hogy bezzeg ő ebben volt jobb így állt ehhez meg úgy te meg ...
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Hpetra22)
2020. aug. 12. 08:42
Nem hinném mert ott szinte olvashatatlan az egész a helyesírási hibáktól, itt azért valamelyest értelmezhető a szöveg.
2020. aug. 12. 08:40

Te írtad a 15ezres fórumot is?


Dobd ki ezt a nyomi pasast! Hol a boldogság? Arra kell törekedni.

2020. aug. 12. 08:40
Felesleges volt ugyan arról két fórumot nyitnod de tényleg, ahogy az összeköltözés is full felesleges volt :-)
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 12. 08:40

Én meg azt nem értem, hogy ilyen tahóval miért él valaki együtt?

Kinek kéne megvédenie téged és mitől? Hogy nem tudod az akaratodat érvényesíteni? Ha te is mást vársz az élettől és ő is, akkor viszontlátás... nem??

Egyre több az ilyen fórum, az bérek szívják egymás vérét, megbeszélni képtelenek a dolgokat, kompromisszum szerintük kizárt. Akkor kérdem én: MIÉRT?

2020. aug. 12. 08:34

30éves nő vagyok, az én lakásomba költözött albérletből az élettársam, én nem hiszek a közös kasszában, de ő meg nem hisz a különben, azzal jött gyakran hogy ő engem helyezett gyakran maga elé, aha a cselekmények mást mondanak mindig a gyors kajákra, és édességekre ment el sok pénz, sose közös élményekre, arra mindig volt kifogás miért ne pl fáradt, nem tellik rá ( de 5-10 ezer forintos gyors kajára tellett) és mindig ki volt magyarázva miért ne volt hogy azzal jött mert most össze vesztünk és haragosan nem akar menni sehova ( igen azon hogy ma se akar sehova menni hanem csak az unalom és a 4fal van) ha elromlik valami a lakásban azzal jön az enyém csináltassam meg én, egyszer én csináltattam meg egy dolgot, egyszer ő akkor meg verte a mellétt hogy ő milyen jó ember mert nem lett volna kötelesége mert nem az ő lakása amikor albérletben lakott a főbérlő csinálta meg stb mondtam nekem nem fizet lakbért szóval most minek beszél így, ha kérek anyukámtól pénzt könyvre,ruhára sérelmezi miért nem a lakásra költöm mért magamra, mert ez fáj neki címszó ha be válalok takarítást az se esik jól ha azt is magamra költöm, holott én válaltam be én dolgoztam meg érte szóval nem értem mit fáj az neki.


Jah meg azt is sérelmezte hogy mikor le járt az upc csomagom milyet kötöttem hogy miért nem a legolcsobbat kötöttem meg, mondtam neki mert abban nem voltak azok a csatornák amiket szeretek, és ha már ugyis mindig othon kell lenni azt szeretném nézni ami érdekel, akkor meg fizessem csak én mert ő nem akarta azt a csomagot jött ezzel.



Csak azt nem értem az előző nővel, mért bánt másképpen vagy azt meg védték és nem mert így bánni mint velem? Engem meg senki se véd meg és ezért bánik velem így? Mert az előző nő műkörömtől kezdve szoláriumig, és még ruha gyüjtögető is volt, és folyton mehetnéke volt és őt sose pénz éhesezte le mint ahogyan velem teszi pedig nekem nincs semmi mű rajtam. És ezt a hatalmas ég és föld dolgot nem értem velem ezeket mért engedi meg magának.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook