Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Myomával szültem fórum

Myomával szültem (beszélgetős fórum)


2011. szept. 7. 18:37
Én azzal szültem, három is van, azóta is, és most kezdenek aktivizálódni. (4 és fél éve szültem) Császárral szültem, de nem a myoma miatt, hanem azért, mert ez már a harmadik császáros szülésem volt. amúgy semmi panaszt nem okozott. Mostmár kezd, és tuti kipakolás lesz a vége, amit nem is bánok, csak most nem tudok 2-3 hétre kiesni a melóból, és halogatom.
2011. szept. 7. 17:56
Nővéremet 2 éve mütötték gyerekfej nagyságú 1kg miómával, szerencsére mütét közben derült ki hogy kicsi a burjánzási felület így nem kellett kipakolni. Igaz neki már 16 éves a fia nem szülés előtt állt, de akkor is sokat szenvedett. Állandó hasigörcs, székrekedés, bő és fájdalmas menzesz.. Most úgy tünik kiújjult, ugyan ott.
2011. szept. 7. 15:11

Szia:)

A kereszttesóm felesége áprilisban szült.Miómája volt neki is.Császárral szült,egy kalap alatt a miómát is kiszedték neki.Simán meggyógyult,semmi komplikáció.

Ne izgulj,semmi baj nem lesz:)

2011. szept. 7. 15:09
eddig nekem semmi problémám nincs!egy hónapom van még hátra!
2. -magnólia- (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2011. szept. 7. 14:52

szia! hát én nem szerencsére, de sógornőm igen. ő már a terhessége végét is nagyon nehezen viselte, jóval túl is hordta a gyereket és igazából az utolsó jó egy hónap nála nagyon nehéz volt, mert pokoli fájdalmat okozott neki az, amikor mozgott a gyerek. szülésére már nem emlékszem, de arra nagyon, hogy szülés után nagyon rosszul volt, nagyon vérzett, mondta is, de erre megkapta, hogy teljesen normális, hogy vérzik. (megjegyezném: szült már egy gyereket, szóval nem hülye) aztán kiderült, hogy valóban annyira vérzett, hogy állítólag 7 percen múlt az élete... úgyhogy megműtötték ott frissiben, azt hiszem kipucolták a méhét vagy mi, de igazából nem tudták megmondani, mi volt a gond?

ja és természetes úton sikerült. sajnos azóta felrobbant a miómája, úgyhogy minden jel szerint kiveszik a méhét.

2011. szept. 7. 14:04

sziasztok!

szült valaki myomával?

34 hetes vagyok,és érdekelne,hogy volt e probléma szülés közben,vagy minden simán ment?

befolyásolta a vajúdást?császár lett?

hogy zajlott az egész?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook