Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Myoma kérdés-húgomnak 5,5cm, méhfal oldalon, nem szült még, van tapasztalatotok mit tegyen? fórum

Myoma kérdés-húgomnak 5,5cm, méhfal oldalon, nem szült még, van tapasztalatotok mit tegyen? (tudásbázis kérdés)


7. 5cc7536fbd (válaszként erre: 5. - Mariann1974)
2009. nov. 23. 02:20
Írj légyszi ha tudsz valamit,nekem is van mimózám/én már csak így hívom/több is és még nem szültem.
2009. okt. 30. 21:44
Én voltam terhes úgy, hogy egyre nőtt bennem a mióma a méhfalamon. Császároztak, és a dokim rögtön ki is vette a miómát. De mondta, hogy máshol megint nőhet (mármint a méhemen)...:((((
2009. okt. 30. 20:35

Köszi,megkeresett priviben egy hormonterapeuta,és úgy néz ki műtét nélkül megoldódik a dolog,majd írok ha van fejlemény.

Ha valakit érdekel,nyugodtan írjon,sok kérdésre fény derült...

2009. okt. 1. 18:18
Én a míg nem szültem minden hónapban kifejlődött,gyógyszerezték,amiután szültem megszünt.
2009. okt. 1. 17:57
magyarul lehet a műtéten kívül más módja is hogy eltűnjön,értem ezalatt vmi természetes szer,gyógytea,vagy egyéb?
2009. okt. 1. 17:56

igazából a baj az hogy nagyon fáj is neki,és hosszú ideig és nagyon erősen vérzik.

doki szerint nagyon kockázatos lenne a műtét,mert a méh falán van,és nagy az esélye hogy a méhét is elveszti:(

van vkinek hasonló tapasztalata?

dokink csúcsszuper,nála születtünk mindketten,és nem utolsó sorban nagypapa jó barátja volt.

2009. okt. 1. 17:54
Myoma kérdés-húgomnak 5, 5cm, méhfal oldalon, nem szült még, van tapasztalatotok mit tegyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook