Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Művész kontra nem művész fórum

Művész kontra nem művész (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
22. Lávli (válaszként erre: 9. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 15:42

Az elég nagy probléma, hogy titkolnia kell a létezésedet az ismeretségi körben, mert csinálod a műsort.


Munkahelyen gyakran szövődnek szerelmek. Ha szorosabb a testi kontaktus, akkor lehet, hogy annál is gyakrabban.

De így nem lehet hozzá állni, hogy te mire gondolj otthon, mikor ő dolgozik..

Bocs, hogy ezt mondom, de szerintem te éretlen vagy még egy ilyen kapcsolathoz .

2019. máj. 21. 15:40
Ha ez a munkája, és szereti amit csinál,inkább támogatni kellene,és ha kell elkísérni a fellépésekre.
2019. máj. 21. 15:39
Köszönöm szépen mindenkinek!
19. Guruljka (válaszként erre: 16. - Semleges)
2019. máj. 21. 15:39
Tudom! De én nem lennék féltékeny, nagyon negatív tulajdonság. Megmérgezi a kapcsolatot és akár a feleket is, akár egészségileg is, mert folyamatos feszültséget teremt.
18. Guruljka (válaszként erre: 15. - Shanta1)
2019. máj. 21. 15:37

Egyetértek, sőt ha hazugságba kényszerítenek valakit, az is feszültséget okoz, és az akár meg is betegítheti hosszú távon.

Ha mást nem is, a kapcsolatot biztosan.


Ha a kérdező párjának állandóan le kell tagadnia a partnerét, akkor nincs egy nyugodt perce. Igazán tehetséges lehet, ha ez nem fékezi őt. De nem kellene a húrt folyamatosan feszíteni.

17. semleges (válaszként erre: 13. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 15:36

Szívesen.

Ha belegondolsz valamiért felmerült benned a gyanú. Miért? Ezen gondolkodj el és meg lesz a válasz a kétségeidre.

16. semleges (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2019. máj. 21. 15:35
Van a szexuális kapcsolatnál mélyebb, tisztább, erősebb kapcsolat, én az ilyenre féltékenyebb lennék.
15. shanta1 (válaszként erre: 9. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 15:33
Miért nem ismernek? Te miért nem mész el megnézni mikor fellép? Nem érdemes kiakadni, a tangó amúgy is tüzes, erotikus tánc. Bízzál benne, ez kell egy jó kapcsolathoz.Kit érdekel mit mondanak mások! Meg nem kötheted meg, mert pont az ellenkezőjét éred el. Ha nem sikerül akkor nem illetek össze.
14. Guruljka (válaszként erre: 9. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 15:29

Sokan hittek ilyesmit korcsolyázó párokról is, mégsem volt igaz. Hogy valamiféle közösség keletkezik közöttük, az természetes, de ez nem jelent szexuális kapcsolatot.

Szerintem kár egy stabil kapcsolatot gyanakvással és féltékenykedéssel tönkretenni.

2019. máj. 21. 15:28
Köszönöm
12. semleges (válaszként erre: 7. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 15:28
Talán nem ok nélkül titkolja, elhallgatja, hazudik neked. Illetve a te fejedben sem ok nélkül szólalt meg a vészcsengő.
11. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 15:27

Mindenki olyan virágot szagol,amilyet tépett.

Táncost választottál társadnak.

Tudtad mivel jár.

Most meg megy a hiszti.

Tudtad azt is a tangó milyen tánc.

Tedd magad túl rajta,mert ha mindig hisztizel a tánc miatt,majd választ melyiket szeretné.

10. semleges (válaszként erre: 1. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 15:24
Szerintem többeknek egyszerű polgári ember a párja. Nekem nincs művész ismerősöm, lehet, hogy én vagyok a ritka kivétel:)
9. Sybrrill (válaszként erre: 8. - Lávli)
2019. máj. 21. 15:16
Bízom az egyuttmaradasban. Szerintem o is. Ha gyakorol.fellep vagy versenyzik én mé otthon egyedül mire gondoljak csi alhak.h ne ajadjak ki? Es ha hallok ezt-azt akkor se? Mivel nem ismernek sokan azt hiszik ( ezt hsllottam legutóbbamin kiakakadtam), h O es akivel táncol az eletbeis egy par😢
2019. máj. 21. 14:49

Hát ez így mindkettőtöknek pokol.

Ha szeret, akkor neki a tánc nem szex, hanem a hivatása, ha szereted, akkor bizony nem töröd le a szárnyát oktalan féltékenykedéssel.

Ha kölcsönösen szeretitek egymást, akkor együtt fogtok maradni, tiszteletben, megbecsülésben. Ha nem, akkor nem. Szerintem ez ilyen egyszerű.

2019. máj. 21. 14:45
Úgy ismertem meg,h egy csoportba táncolt. Aztán egyénileg es műfajt váltott. (argentin tangó) nagyon tehetséges,akivel most kb 3 eve táncol nem ismerem,mert fél h balhét csinálok. Korábban már volt egyszer h lattam fellépni rettentő büszke voltam ra. Volt saját tánc csoportja az akkori csaj ra akart mászni.akkor volt egy "kis" hiszti. Most mással táncol. Nem ismerem. Ugy volt abbahagyták,de ezt csak én tudtam igy. Hogy otthon nyugi legyen titokban táncolta es kiderult. Balhéztam Állítólag azóta nincs tánc. Tegnap véletlenül megtudtam sok felkérést mondott le miatta.de ezekről ye tudtam megint kiakadtam. Ma azt latom imádja csinalni,profi benne akkor,h tiltsam?? Közben meg őrködök. Válás szóba se jöhet. Mit csinaljak?
6. Lávli (válaszként erre: 5. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 14:36

Értem :D


De azért fejtsd ki, hogy mire gondolsz konkrétan :)

5. Sybrrill (válaszként erre: 4. - Lávli)
2019. máj. 21. 14:29
Ő táncol én fogaszati asszisztens vagyok. Nagyon nehéz. Nem akarom letörni a szárnyait,de izé...érted?
4. Lávli (válaszként erre: 3. - Sybrrill)
2019. máj. 21. 14:26

Én nem, de a legjobb barátunk művész (zene), felesége pedig orvos. Szóval van rálátásom :)

Te melyik oldalon állsz? :)

3. Sybrrill (válaszként erre: 2. - Lávli)
2019. máj. 21. 14:20
Szia! Koszonom.h írtál. Melyik oldalt képviseled? Éltél mar a masik"csoporttal"?
2019. máj. 21. 14:18

A művészek mindig érzékenyebb lelkek, ezt mindenki tudja szerintem, az is, aki párjául művészt választ, tehát úgymond benne van a pakliban, hogy esetleg több a súrlódás, és jobban kell tudni alkalmazkodni.

De nem-művészek között is vannak bőven szenzitívebb lelkek, úgyhogy egyéne válogatja.

2019. máj. 21. 14:12
Sziasztok! Komoly beszelgetesi oldalt szeretnek ahol perszeleget viccelődni,egymás bántása,kigunyolasa nelkul. Biztos sokaknak a férje\felesége művész ( festő, táncos, énekes, gitáros egyéb...) viszont a másik fél pedig egyszerű polgári ember (gyógytornász,tanár,takarító,autoszerlo egyéb...). Ezekkel való érzéseket,tapasztalatokat,pozitív megerősítéseket és nem lehúzásokat szeretnék itt. Értsük meg jovvan egymást. Egy művész biztos azt érzi ezen az élete párjának miért kell kiakadni,a nem művész meg próbálja elfogadni amit ép el kell. Bátorítotsuk egymast! Legyünk együtt! Köszönöm 😊
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook