Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Művész kontra nem művész fórum

Művész kontra nem művész (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
172. andilaci (válaszként erre: 171. - Sybrrill)
2019. júl. 16. 09:14
🙏úgy legyen
2019. júl. 16. 09:06
Sziasztok! Rég nem jelentkeztem,gondoltam most megteszem . Rengeteg agyalas , beszélgetés veletek,masokkal,magammal,egynassal utáni fejlemények elengedés -megengedesi belső küzdelem után mennek és újra kezdik a táncot. Ha minden jól megy már a héten lesz egy komoly verseny amire mennek. Szoritsatok,h itthon ne gondolkozzak túl sokat és azért is kérlek,h sikeresek legyenek!
2019. jún. 5. 15:26
Köszi szépen 😊
169. cinder ella (válaszként erre: 168. - Sybrrill)
2019. jún. 5. 07:46
Amit írtál, arról jutott eszembe még egy könyv a témában. Eric Wilson · Alex Kendrick · Stephen Kendrick: Tűzálló. Film is van belőle, ha azt néznéd. Én a filmet nem láttam, a könyvet megvettem. SOk olyan dolog van benne amivel nem tudok azonosulni, de sokkal több remek ötlet, mivel lehet ismét egy harmónikus, szeretetteljes kapcsolattá varázsolni ami elromlott. Nekünk is volt mélypontunk a férjemmel, akkor vettem a könyvet. Barátnőm a filmet látta és utána akarta a könyvet. Ő is nagyon hasznosnak itélte. :) Azóta rendben vannak, sőt gyarapodott a családjuk. :)
168. Sybrrill (válaszként erre: 167. - Channa*)
2019. jún. 4. 20:15
Azt érzem,h eddig habzsolni akartam az emberek figyelmét es lehet rajuk is akaazkodtam. Talan a ferjemre leginkabb. Most szerdán lesz 2 hete, h nem csinálom ezt es hagyom,h ok keressenek jobbak azembei kapcsolataim is. Kérdeztem ma a férjemet es allitolag ois érzi,de persze benne van meg a tovis a tánc miatt
167. Channa* (válaszként erre: 166. - Sybrrill)
2019. jún. 4. 19:59

Hát nem tudom...

Tudok olyan példát is említeni, aki nem féltékeny, de borzasztó természete van. Hiába koptatom a számat, hogy figyeljen oda, mert ez nem lesz így jó, stb., sajnos csak ideig-óráig képes rá, aztán újra rázendít. Én szeretem őt, mert ismerem és nem sértődök meg semmin, amit mond, tesz, de sajnos attól még randa természetű:S

166. Sybrrill (válaszként erre: 165. - Channa*)
2019. jún. 4. 08:55
Arra gondolsz. H folyamatosan lesznek gyengébb gondolata amikre tudatosan tudva tudok csak figyelni akkor nem lesz baj egyébként igen. Nem lehet ez vhogy kiirtani? Pl. Pszihiater? Nagyon szeretem és ugy tunik o is mert ezek ellenére velem can. Csak most a tancpartere nem akar táncolni,mert miattam sokat kihagyott. Ez igy nem jó. Olvasom a könyvet amit javasoltatok. Régebben Ennyire nem voltammaniakus nem tudom mihozta ki de remélem én nem jarok úgy mint a barátnőd es nekem tényleg sikerül megváltozni. Tud táncolni is ugy ahogy akar. Es minden jol alakul es marad.
165. Channa* (válaszként erre: 155. - Sybrrill)
2019. jún. 4. 07:39

Igen., rosszul esik, ha az embert szembesítik a rossz tulajdonságaival.


Mindig azt gondolom, hogy esetleg észbe kap az akinek mondom/írom, de aztán rájövök, hogy csak pillanatokig képes az illető elgondolkodni és máshogy cselekedni.


Sajnos azt kell mondanom, hogy nálatok ez a probléma mindig meg lesz, és ha a férjed elmenekül, és lesz majd más melletted, vele is ezt fogod tenni.


Van barátnőm, aki hasonló hozzád. Hiába dumálok neki 40 éve, nem változik. Minden egyes pasit kicsinál/elüldöz maga mellől, aztán azon siránkozik, hogy bezzeg nekem milyen jó, mert a férjem nem hagy el. Hát igen, az én rossz tulajdonságaimat úgy tűnik egyszerűbb tolerálni.


Neked, ha változni akarsz, akkor nem csak addig kell erre koncentrálnod, amíg elolvasod esetleg az én hozzászólásomat és úgy érzed a földbe döngöltek, hanem állandóan. Valószínű, hogy így nevelkedtél, így ez számodra egy teljesen normális viselkedési forma, ezért azt gondolhatod, hogy miért is neked kellene változnod, amikor megváltozhatna a világ inkább...

2019. jún. 3. 12:30
Ezen vagyom. Errol számoltam be tudod. Jaj.
163. Piroska52 (válaszként erre: 162. - Sybrrill)
2019. jún. 3. 10:59

próbálj változni,mert elveszited,

mind a kettőtök életét tönkre teszed,

162. Sybrrill (válaszként erre: 161. - Piroska52)
2019. jún. 3. 10:17
Es nagyon rosszul érzem magam miatta...😠😢
161. Piroska52 (válaszként erre: 159. - Sybrrill)
2019. jún. 2. 22:24

Bolhából csináltál elefántot.

Most aztán fújhatod.

160. Lávli (válaszként erre: 159. - Sybrrill)
2019. jún. 2. 21:41

Na pedig úgy volt, hogy ma lesz az az andalgós progi, ami kettőtökről szól.

Most meg kivagytok.

2019. jún. 2. 21:36
Most azt kell imadkozni, h a csaj akarjon vele tancolni vagy orokkre buntudatba karhozok, h en csesztem neki el... N volt jo a tegnap ahol volt es szerintem most tuti nem steretne maga melle koloncot mert amugy is kivan. En is.
158. Lávli (válaszként erre: 153. - Sybrrill)
2019. jún. 1. 17:15

A holnapi progi már nem ilyen lesz, mert akkor nem lesz előtte tánc.

Ez olyan kutyaharapást szőrével terápia lenne, hogy látod, hogy táncol, de örömmel nézed, és utána örömmel elmész vele kettesben progira. De úgy látszik, hogy ezt nem nagyon szorgalmazod, pedig jó hatásos lenne szerintem.

157. Guruljka (válaszként erre: 153. - Sybrrill)
2019. jún. 1. 17:12
Igen, csak okosan és fokozatosan, hogy egyikőtök se sérüljön.
156. Piroska52 (válaszként erre: 153. - Sybrrill)
2019. jún. 1. 17:01
ha nem bizol meg benne,régen megette a fene az egészet,
155. Sybrrill (válaszként erre: 151. - Channa*)
2019. jún. 1. 17:01
Sokszor fáj amit írsz,de sajnos van benne igazság. Talan a múltkori kemény szavaid is kellettek csakúgy mint a többiek véleménye.
154. Sybrrill (válaszként erre: 147. - Guruljka)
2019. jún. 1. 17:00
Köszönöm 😁
153. Sybrrill (válaszként erre: 150. - Lávli)
2019. jún. 1. 16:48
Holnap lesz ilyen progi. Arra gondoltam szokjuk,h tudom hol van esnincs gaz es élvezheti es meselhet rola. Aztán nyugi van es halehet tudjon illetve o akarja h menjek. Most nyugi legyen
152. Sybrrill (válaszként erre: 151. - Channa*)
2019. jún. 1. 16:47
Igyekszem változtatni rajta.
151. Channa* (válaszként erre: 148. - Piroska52)
2019. jún. 1. 16:37

Annyira féltékeny, hogy ő ezért azt gondolja, hogy korlátozhatja a férje szabadságát. Úgy tűnik náluk ő mondja meg a férjének, hogy mehet vagy sem, pisilhet e, kakilhat e, vehet e levegőt....


Igen ronda emberi tulajdonság. Fogalmam sincs, hogy ezt miért viseli el bárki...

150. Lávli (válaszként erre: 149. - Sybrrill)
2019. jún. 1. 16:16
Te miért nem mentél nézőnek? Utána elmehettetek volna kis andalgós sétára, beülni valahova ...
2019. jún. 1. 16:10
Valami táncos izére ment.
148. Piroska52 (válaszként erre: 142. - Sybrrill)
2019. jún. 1. 14:56

Lehet csak én nem értem.

Mi az,hogy elengedted egy rendezvényre?

Komolyan nem értem.

147. Guruljka (válaszként erre: 145. - Sybrrill)
2019. jún. 1. 14:53
No ez már érthető, és drukkolok!
146. Guruljka (válaszként erre: 142. - Sybrrill)
2019. jún. 1. 14:52
Ne haragudj, alig érthető, amit írtál.
2019. jún. 1. 14:52
Úgyhogy most drukkolni kell,h ne menjek semmi se karba én meg tudják okos nagykislany lenni!
2019. jún. 1. 14:49
Ha ti nem vagytok nem gondolkodtam volna másképp nagyon sok okosságot írtatok amit ki is irtam magamnak. Tehát táncoljon ha ez ilyen fontos csak legyen hűséges. Nem akarom szetcseszni neki.
143. Sybrrill (válaszként erre: 140. - Guruljka)
2019. jún. 1. 14:47
Nem tudok róla
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook