Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Művért nyelt a kisgyerek, mit gondoltok, lehet tőle valami baja? fórum

Művért nyelt a kisgyerek, mit gondoltok, lehet tőle valami baja? (tudásbázis kérdés)


2021. márc. 14. 13:57
Na gyerkőc jól van?
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 17:54

Propilén-glikol - [link]


A Phenoxyethanol okozhat hasmenést, de nem hinném, hogy ilyen pici mennyiség számít.


A lista szerint vízből van a művérben a legtöbb, a propilénglokol ártalmatlan, a poliszorbát 20 szintén előfordul élelmiszerekben. a többi konzerváló és egyéb adalék,ami konzervekben is előfordul.

2021. márc. 13. 15:34
Nem lesz baja,de adj neki egy pohár tejet.
2021. márc. 13. 15:03
Szerintem nem.
2021. márc. 13. 14:55

Sziasztok, 1 órája történt, 5 éves kislányom kutakodás közben megtalálta Halloweenről a művért ( tescos) .Felhívtam a körzeti ügyeletet ahol gyomormosásra vigyembe a gyereket..nem röggenszeműek..lesem sz*artak, felhívtam a gyerek sürgőségít, ott már normálisabban álltak hozzám,elmondtam mi történt ( Gyermekem állítása szerint ; bekapta és beszippantotta egy picit ) a többit kinyomta a földre, én magamsem gondolom h sokat nyelt volna mert kevés hiányzik, viszont azt mondták felesleges bevinni semmi gond nemlesz. De nem tudok megnyugodni le írnám az összetevőket mennyire mérgezők..


Aqua,Propylene Glycol,Polysorbate 20,Cellulose Gum,Phenoxyethanol,CI 160035,Potassium sorbate,sodium benzoate,Citric Acid

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook