Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műtéti heg eltüntetése plasztikával. Úgy hallottam, hogy a fenti beavatkozást a TB 100%-ban támogatja! Igaz ez? fórum

Műtéti heg eltüntetése plasztikával. Úgy hallottam, hogy a fenti beavatkozást a TB 100%-ban támogatja! Igaz ez? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 29. 20:34
Úgy tudom,hogy vannak esetek amikor TB finanszírozással meg lehet ilyen csinálni ugyan úgy mint pl a fogsor újjá építése a fogsor hiányából eredő egészségügyi problémák,de ennek orvosilag indokoltnak kell lennie ami kivizsgált.Ellenkező esetben esztétikai korrekció alá esik ez a plasztika.
6. survivor3 (válaszként erre: 5. - Marissza)
2010. febr. 2. 16:22
Ilyenről tudok én is, de sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom.
2010. febr. 2. 15:06

Ezt egy újságban találtam:


A helyreállító plasztikai műtétek közé tartozó beavatkozásokat az egyértelmű esetekben száz százalékig állja a társadalombiztosítás.

Szintén százszázalékosan finanszírozza az Országos Egészségbiztosítási Pénztár a sérülések, égés, különböző orvosi beavatkozások után visszamaradt hegek, torzulások, fejlődési rendellenességek korrekcióját.

2010. febr. 2. 14:53
Szerintem nem támogatja.
2010. febr. 2. 14:38
ez engem is érdekelne, mert van egy elbaltázott vakbélműtétem, ami veszélyezteti a terhességet, ha egyszer babát szeretnék.
2010. febr. 2. 14:31

Sziasztok!


Úgy hallottam, hogy a fenti beavatkozást a TB 100%-ban támogatja! Igaz ez? Tudtok róla vmit? Esetleg tapasztalat?

2010. febr. 2. 14:30
Műtéti heg eltüntetése plasztikával

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook