Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műtét előtt hiányos(?) labor eredmény fórum

Műtét előtt hiányos(?) labor eredmény (beszélgetős fórum)


7. pteri (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 2. 22:27
A csőben van gyàrilag a citràt és ahhoz kell megfelelő mennyiségű vért venni, amit a csőben lévő vàkuum szabàlyoz. Utàna rögtön finoman összeforgatni. Ha az utolsó mozdulat kimarad alvadékos lehet. A vérvételi cső meg elméletben így működik, ahogy leírtam, de azok között is van a olcsó szartól a dràga/ jó minőségűig mindenféle. Lehet tippelni, melyiket veszik a kórhàzak?
6. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 2. 22:20
Ez egy idejétmúlt vizsgàlat, nem is értem , minek kérik mindenkinek? Leginkàbb csak megszokàsból. Semmi jelentősége, ha a többi rendben van.
5. timycat (válaszként erre: 4. - Channa*)
2022. szept. 2. 20:01

Nálunk a kórházi labor az extra foscsi kategória 😕


Egyre több orvostól hallom, hogy sokszor jön vissza úgy az eredmény hogy a minta megsérült, kifolyt, rossz tárolás, vagy reagens hiány, vagy van hogy olyan értékeket hoznak ki, ami képtelenség. Kórházon belül.

Minden eszközzel próbálják az embert magánszférába terelni.

2022. szept. 2. 17:18

Sosem fogom megérteni, hogy miért kell műtét előtt máshol végezni a vizsgálatokat.


Egyébként, pont a vérvétel az, amit jellemzően megcsinálnak, ahogy felvesznek a kórházba...

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. szept. 2. 15:49
Nem is tudom, de ez már a 3. eset. Legutóbb az volt, hogy "Vér-citrit arány nem megfelelő." Mit csinálnak a véremmel, hogy pont a We nem sikerül? ;-) (Cysta miatt petefészek kivétel lesz.)
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 2. 15:41
Műtétje válogatja, van ahol komolyan veszik. De nincs benne extra, akkor 1 nap alatt megvan, nem tudod megcsináltatni újra.
2022. szept. 2. 15:29
Műtét előtt mellkas átvilágítást és friss EKG, labor leletet kér a kórház. Szakrendelőben minden vizsgálatot elvégeztek, de a vérvétel eredménynél "We: Alvadékos minta érkezett". Ennek van jelentősége, ha az összes többi eredmény normális, azaz referencia tartományon belül van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook