Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mutasd meg a jövőt! fórum

Mutasd meg a jövőt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mutasd meg a jövőt!

29. écsanya (válaszként erre: 26. - Gyopárka)
2009. szept. 3. 14:37

Szia Gyopárka!


Hogy vagy, hogy alakult az életed. Mi változott meg gyökeresen, ami egyébként nem változott volna meg? Természetesen, csak ha publikus és akarsz róla mesélni, nem szeretném a nagyon nehezen gyógyuló sebeket feltépni)

28. slöj
2009. szept. 2. 15:53

Sziasztok,

A sógorom még él. Ő nem tudja, hogy esetleg ez a sors vár rá, el se hinné. Gyopárka nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a családod egy részét. Borzasztó lehetett. Olvastam egy könyvet. Lehet, hogy ti is olvastátok. A címe: A TITOK. Hiszem, hogy az ember a maga sorsa kovácsa, és a gondolatok valóra válnak. A vonzás törvénye működik. A sorsunkat mi magunk irányítjuk.Ha előbb olvasom a könyvet, biztos, hogy nem megyek jósnőhöz. A sógorom önpusztító életet él. Nem rég volt infarktusa, és ő dohányzik és iszik. Orvoshoz nem megy el kontrollra. Azért hiszem, hogy ilyen életmóddal nem sokáig húzza.

27. gyopárka (válaszként erre: 20. - Slöj)
2009. júl. 28. 12:00
Írd meg majd légyszíves történt-e valami. Érdekelne,mert tavaly augusztusban a párom autóbalesetet szenvedett és hárman meghaltak,ő is,csak a kisebbik fiam élte túl.Utólag visszagondolva nagyon sok jel volt,itt válik külön a lélek és az agy. A lélek érezte, az agy nem fogadta el.SAjnos megtörtént.Bár nem tudom nekik nem-e jobb így.És lehet nekünk is.Gyökeresen megváltozik az életünk ami enélkül nem következett volna be. Tehát ha tudjuk és kivédjük,lehet hogy egyikünknek sem lett volna jó, se nekik,se nekünk.Azt hiszem a sorsba nem nagyon kell beleavatkozni,inkább tudni kell viselni. Akkor is ezt kell mondanom ha a fájdalmunk végtelen
26. gyopárka (válaszként erre: 13. - 40163fd81d)
2009. júl. 28. 11:37
Maximálisan igazad van
25. ronai
2009. júl. 27. 12:57

Amiket összeolvasgattam az asztrálutazásról szellmekről mint segítőkről , mint rossz szellemekről, akik halál után itt maradtak mivel nem nyilt meg a fény folyosó... .

Családunkban történt egy haláleset ami kapcsán elgondolkodtam a halál utáni állapotról... Eddgi képzeletem a halálról hogy utána ami lesz ez gyökeresen látszik megváltozni.

Mondhatnám ez az igazi horror hogy ilyen népszerű kifejezést használjak.Hirtelen meghal valaki és még itt bolyong mert nem tudja megérteni hogy mi történt vele... megépíti a földi otthona mását .. stb ki tudja meddig időzik földi időben mérve mire eljut a felismerésig.

Nem beszélve az öngyilkosok szerintem még élnek el sem tudják képzelni mibe keverdnek haláluk után…

Kérdésem a következő:

Amennyiben öreg, materialitsta ,kommunista, ateista anyósomnak ha elmondanám mégis mire számítson halála után és feltételezzük elfogadná ezt tőlem akkor segítene neki továbbjutni a megfelő úton halála után?

hayet@citromail.hu

2009. júl. 11. 20:32

Szeretném megtudni Tóth Éva elérhetőségét, engem érdekelne a dolog. Ha esetleg valakinek van tapasztalata és volt nálla, az írja meg.

Köszi

23. eddit (válaszként erre: 20. - Slöj)
2009. jún. 25. 14:46
És mindezért mennyit kért?????
22. 40163fd81d (válaszként erre: 20. - Slöj)
2009. jún. 25. 13:44

Nincs eleve elrendelés szerintem.

Mondd meg neki ,legyen óvatosabb:)))))

21. c4f059c04b (válaszként erre: 20. - Slöj)
2009. jún. 25. 13:02
Ez tényleg durva. Ezért nem érdemes jóshoz menni. Most mi van ha közöl egy ilyen dolgot? Most az illető hónapokig ne üljön autóba? Kész lelki terror.
20. slöj
2009. jún. 25. 11:36
Sziasztok. Én k.b. 2 hónapja voltam jósnőnél. Azt mondta, hogy a húgom férje idén nyár végén, ősz elején meg fog halni autóbalesetben. A tesóm volt már előttem és neki is ezt mondta. Nem rég voltam egy másiknál és ott is ezt jósolták. Hátborzongató volt újra ezt hallani. A húgom válófélben van, de akkor is ez durva.
19. 40163fd81d (válaszként erre: 18. - C4f059c04b)
2009. jún. 24. 09:10

Így van:)

Megmutatja a jövőt,a lehetséges jövőt és ha az a kliensnek nem tetszik,elgondolkodhat a változtatáson:))

18. c4f059c04b (válaszként erre: 17. - 40163fd81d)
2009. jún. 24. 08:26
Szerintem is nagyon jó emberismerők, pszichológusok. Már hang alapján is tudják kivel van dolguk. A lelkiismeretes jós nem jósol, hanem életvezetési tanácsokat ad, lehetőségeket mutat meg.
2009. jún. 23. 23:22

Én úgy gondolom,hogy a jóslás nem más,mint embertípusokra levezetett forgatókönyv,ugyanis az emberek általában soha nem önmagukat adják,hanem csoportokhoz ,szerepekhez vonzódnak,így szinte majdnem azonos forgatókönyv szerint zajlik az életük,a történésekre való reagálásuk stb.

Egy jó emberismerő frankón pár kérdésből és az arra adott válaszokból,tán még a járásból,a gesztusokból is meg tudja állapítani épp melyik ember típussal van dolga.

A jövőt ugyan nem látják,de a típusokból következtetni lehet ,hogy mi történhet vele a jövőben ,hisz annyira egy kaptafára épül az emberek élete,attól függően ,melyik szerepet tanulta otthon,vagy melyik szerepet választja ,ha már felnő.

A jósok nem látják a jövőt,csak egy lehetséges jövőt vázolnak fel,ami akár jó útmutatást adhat bárkinek,ami késztetheti az embert változtatásra is.

A jósnők szolgáltatása nem más,mint a pszichológusok szolgáltatása,csak épp ők feketén-fehéren megmutatják a jövőt is.

Egyszóval semmi ördöngősség nincs benne,viszont aki valóban jól csinálja,nagyon sokat segíthet egy emberen,aki nem az sokat ronthat ......

2009. jún. 23. 23:01

Na látjátok, pont ezek miatt nem mennék jósnőhöz. Honnan tudjam, hogy nem csak egy szélhámos? Aztán lehet elcseszi az egész életemet! Mert lehet aszerint cselekednék amit mondott.

Biztos van olyan is, akinek vannak efféle képességei, de honnan tudni előre, hogy ő tényleg olyan e....????

A kártyás jóslásba abszolút nem hiszek!

Csak annak hinnék el valamit aki kérdezés nélkül elmondaná milyen vagyok, honnan jöttem, stb. De akkor sem szeretném tudni inkább, hogy mi vár rám!

15. c4f059c04b (válaszként erre: 14. - 8257e32c83)
2009. jún. 23. 22:00
Ettől enyhébb jóslatokkal is lehet okozni kellemetlen éveket, annak aki hisz benne.
14. 8257e32c83 (válaszként erre: 12. - C4f059c04b)
2009. jún. 23. 21:16

Igen, vannak olyan emberek akik "bevonzzák" azokat a dolgokat, eseményeket amiket megjósolnak nekik.

De szerintem egy igazi jósnő nem mondhat ilyet, mármint hogy mikor, és hogyan fogsz meghalni, még ha látja is csak figyelmeztethet, hogy figyelj a közlekedésre, vagy törődj többet az egészségeddel, stb...

Van itt "avatott" jós? Mert én csak egy laikus vagyok.

13. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - Örök)
2009. jún. 23. 19:49

Az isten a szeretet Istene,még hogy utálkozik bárkin is??Ez nevetséges.

Eszméletlen,hogy az emberek félelemből ,miféle butaságokat hordtak össze a bibliában:)))

12. c4f059c04b (válaszként erre: 11. - 8257e32c83)
2009. jún. 23. 19:45
A tudatalattinkra akkor is hatással lehetnek a jóslatok, ha tudatosan csak legyintünk rá vagy nevetünk rajta. Könnyen válhatnak önbeteljesítő jóslattá. Vagy felesleges félelmet okoznak. Olvastam már ilyen történetet, amikor az anyának szülés előtt azt jósolta az asztrológus, hogy meghal ő is meg a gyerek is a szüléskor. Egyikük sem halt meg, de gondolhatod hogy élte meg az anya a szülés napját.
11. 8257e32c83 (válaszként erre: 10. - C4f059c04b)
2009. jún. 23. 19:30
Csak nem volt valami negatív tapasztalatod, vagy a környezetedben valakinek?
10. c4f059c04b (válaszként erre: 8. - Örök)
2009. jún. 23. 18:48
Mivel Isten teremtett minket ilyennek, nem hinném hogy tiltaná. Maximum mi dönthetünk úgy, hogy nem kérünk a jóslásokból, akár elvből, akár tapasztalatból.
9. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 8. - Örök)
2009. jún. 23. 18:14
Akkor micsoda szerencse, hogy a bibliai isten nem az én istenem...
2009. jún. 23. 08:51

" 9. Mikor te bemégy arra a földre, a melyet az Úr, a te Istened ád néked: ne tanulj cselekedni azoknak a népeknek útálatosságai szerint.

10. Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

11. Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

12. Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled. "


~5. Mózes 18~

2009. jún. 22. 14:08

Nekem valahányszor akartak jósolni, mindig azt mondtam, nem, mert végül is, akárhányszor húzunk lapot, annyiszor más jön ki belőle...


Ezért - inkább - nem hiszek benne...

2009. jún. 19. 07:11

Én is ismerek jósnőt,jósoltattam is már.

Igen valaki hisz benne,valaki meg nem.Én az elsőkhöz tartozok mert volt benne részem és tudtam is változtatni rajta.Én hiszek a jóslásba.

2009. jún. 19. 00:24

Én nem hittem a jóslásban, de egyik ismerősöm elment egy jósnőhöz és anélkül, hogy bármit is elárult volna magáról, a jósnő megmondta neki, hogy jelenleg mitől szenved, miért jutott el idáig és hogyan fog ez változni. (Hasonlóan Tóth Évához) Teljes részletességgel el tudta neki mondani, hogy mi bántja őt most! Ismerősöm teljesen elképedt! És megpróbálja elfogadni a jósnő tanácsait.

Én nem szeretnék jósnőhöz menni, mert nem szeretném előre tudni jövőmet, mert ugye abba a rosszak is beletartoznak. És attól is félnék, hogy aszerint változtatnám életemet, ahogy megjósolták, pedig lehet nem is úgy kellene lennie...! Na szóval most már elhiszem, hogy vannak olyan jósnők, akik tényleg belelátnak az emberbe és a szellemvilágba is hiszek valamelyest, de velük sem szeretnék találkozni!

2009. jún. 18. 22:05
Én Ji-King-et használok, és nagyon hasznos tanácsot kapok mindig.
2009. jún. 18. 22:02
"A kiosztott kártyalapok adottak,de ahogy játszod őket,az szabad akarat."
2009. jún. 18. 21:09
Én most ismerkedem a tarottal. Nagyon izgalmas, és a lapok tényleg "beszélnek" az emberhez.
1. Hoxa
2009. jún. 18. 21:03
Minden idők leghíresebb jósdája Delphoiban, a Parnasszus hegység lábának tövében működött, ahol Püthia jósolt. Jósdák természetesen a mai napig működnek.

Ugrás a teljes írásra: Mutasd meg a jövőt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook