Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Műszeres befejezés után fórum

Műszeres befejezés után (beszélgetős fórum)


2013. szept. 5. 12:59
Én is Dél-pesti.. a felújítás miatt káosz van, még gyerekágyas is feküdt a terhespatológián...nkem van 2 gyermekem és már sajnos nem 1. a vetélés sem. De az 1 vetélésem után szinte azonnal teherbe estem. Ő októberben lesz 5. Meg van 1 16 hónaposom. Szerintem én már nem kísértem tovább a sorsot. Boldog lesz így 4 fővel a kis családunk... Neked sem kis erőre van szükséged.. kívánom, hogy sikerüljön minél előbb egy kis életet világra hoznod!
11. Anmeli (válaszként erre: 9. - Renocska)
2013. szept. 5. 12:50
július 17-én volt, lombikos babuci lett volna. október körül. Neked első babuci volt? Sok-sok erőt küldök:)
2013. szept. 5. 12:46
Ó, ez de gáz... Tudom ez nem vigasztal, de nem minden kórházban van azért így. Pedig ahol én voltam (Dél-pesti kh) azt rengetegen szidják, de ott nagyon figyeltek az elkülönítésre, és velem még a takarítónő is nagyon kedves és együttérző volt.
2013. szept. 5. 12:28
Nem, hogy nem mondanak, de még van aki úgy bánik az emberrel, mint v.mi gyilkossal. Egy helyen vagy az abortuszosokkal és hát.... na mindegy. Túl kell élni. Próbáltam elkerülni a kórházat, de leállt a vetélés. Muszáj volt bemenni. Anmeli mikor volt próbálkoztok azóta? Részvétem miatta.
8. Anmeli (válaszként erre: 7. - Renocska)
2013. szept. 5. 12:22
Igen szomorú, hogy alig mondanak valamit. Sajna én is átéltem 9 hetesen:(
2013. szept. 5. 12:21
na igen, de akkor ez normális... olyan futószalag van a kórházban... semmit nem mondtak. nem hogy még az ember lelkét ápolják, a testével sem foglalkoznak rendesen...
6. Nikk_1982 (válaszként erre: 5. - Renocska)
2013. szept. 5. 12:16

Jaaa, akkor főleg fájhat... Gondolom szopi közben különösen :-(

Kitartás ;-)

2013. szept. 5. 12:13
Ok. Akkor viselem hősiesen (szoptatok ;) )
4. Nikk_1982 (válaszként erre: 3. - Renocska)
2013. szept. 5. 12:12
Szerintem igen, a méhösszehúzódások sugározhatnak ki oda. Vegyél be nospa-t rá
2013. szept. 5. 11:54
Köszönöm! És a derékfájás is lehet e miatt? Olyan mint amikor megindult a vetélés, szülés. Erős, húzó fájdalom.
2. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Renocska)
2013. szept. 5. 11:53

Akár két hétig is normális lehet a vérzés.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2013. szept. 5. 11:50
sziasztok! 11 hetes babám elhalás miatt műszeresen "eltávolították" Múlt pénteken :( Meddig számíthatok még tünetekre? Derékfájás, élő, ill. barnás vérzés. Korábban volt már 1 6 hetes terhesség, ami sajnos ugyanígy végződött, de akkor már 2-3 nap múlva semmi nem volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook