Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műszempilla vélemények fórum

Műszempilla vélemények (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 24. 09:41
Én magamnak is csinálom a tincsest és másoknak is,1-4 hétig van fent egy nagyon frankó ragasztóval ami nem húzza ki a saját pillát.
2010. febr. 17. 14:52
magadnak is tök egyszerü :)
2010. febr. 16. 18:13
Hát én kozmetikus vagyok, és felraktam már egy jó pár tincses pillát, de magamnak nem igazán tudom...
15. cddd98817a (válaszként erre: 13. - 85055abb64)
2010. febr. 12. 14:39

SZIA

én mindig itthon rakom fel a pillákat ami tincses és állitolag nagyon szépen.én ugyan ugy sminkelek mellete.most tanulom a kozmetikus dolgot és leraktam közbe a 3d s müszempilla vizsgát is egy tanfolyamon:)

mindnekinek más

én annak idelyén csináltattam elég sok volt ahozzképest hogy nagyon hamar lejött:( pedig profi kozmetikus rakta föl :(..hát nem tudom..a lényeg hogy mivel szemüveget hordok néha nekem a sorostól nagyon féja szemem.a sima tincsest pedig imádom !!:) nekem mindennapi szinten van nem alkalomra mert sajnos elég kevés , rövid, és világos a szempilám :(.

remélem tudtam segíteni :) szép napot

2009. nov. 17. 15:18
Sziasztok! Nekem volt már mindkettő. én tincseset még egyszer nem rakatnék fel, nagyon megsínylette a szempillám. A 3d az viszont szupi jó volt. nagyon sokáig fönt volt, pedig kontaklencsém is van, meg spiráloztam is. A tincses azért sem tetszik, mert ha véletlenül kipotyog pár darab, akkor elég vicces tud lenni... Szerintem aki akar az inkább áldozzon rá többet.vagy ha nincs rá pénz, mint most nekem se, akkor én maradok a spirálnál.
2009. nov. 15. 10:00
Ki csinált már otthon tincses pillákat? Vagy kinek van benne tapasztalata? :)
2009. nov. 10. 20:16
dehogy leszel szempilla nélkül :) nem hullik ki a sajátod :) tincsenként kb 40-50 forint ( min 30-40 tincs kell h szép legyen) és akkor erre jön a munkadíj, hol mennyi, van ahol csak 1-2 ezer ft. Szóval elvileg 5 ezer ft-ból szerintem kijön
11. *amica
2009. nov. 9. 22:55
ja és azt írják mindehol hogy a sajátoddal kihullik, a műszempilla, ahogy nő. ez azt jelenti, hogy ha nem rakatok fel újat, akkor szempilla nélkül leszek, amíg ki nem nőnek az újak???
10. *amica
2009. nov. 9. 22:55
sziasztok! segítségre lenne szükségem. . szalagavatóra szeretnék műszempillát, de valszeg tincses lesz, mert a 3d irtó drága. . a tincses így mennyibe kerülhet és meddig marad fenn? elég gázos lenne ha a szalagavatón leesne. . meg esetleg ha tudnátok egy jó helyet ajánlani azt is megköszönném. . :) puszi
2009. okt. 6. 18:07
Szaisztok! Aki tudja a 3D-t válassza az gyönyörű és ahogy Cikka írta tartós is!
8. Cikka (válaszként erre: 1. - C68828ffa6)
2009. szept. 16. 00:04
Nekem kereken egy éve van 3D-s tartós műszempillám, három-négy hetente (mikor-hogy van időm) szoktam pótoltatni, és annyira tökéletes, hogy nem is vagyok hajlandó lemondani róla. Én Gazdagréten a Sikk-S Szépségszalonba járok, csak ajánlani tudom őket mindenkinek! És a saját pilláimnak kutya baja...
2009. szept. 4. 18:47
Szerintem nagyon szépek, csak hosszú idő míg felrakják. Vigyázni kell, nem érheti krém, nem dörzsölheted meg a szemed. Nekem is van.
2009. szept. 3. 20:46
Nekem nem volt de a kozmetikusnál volt egy csajszi multkor és iszonyu szép szempillái voltak, nem az a hosszu vad, hanem sűrű és a végén olyan cicásra volt megcsinálva nagyon szuper volt meg is dicsértem.
5. 673567bc24 (válaszként erre: 4. - 673567bc24)
2009. szept. 3. 13:46
bocs,tincsesen 6-6!
4. 673567bc24 (válaszként erre: 1. - C68828ffa6)
2009. szept. 3. 13:45
Nekem még mindig meg van,pedig már lassan 1 hónapja rakattam fel!Csak a végeire,olyan macskásan,sorosat,6-6 ot!Egyszer kellett 1 sort vissza rakatni,mert leesett!Vigyázni kell rá,nagyon!:-)
2009. szept. 3. 13:32
Nekem volt,anyukám kozmetikus,és gyakran szokott feltenni nekem.Én a tincseset szeretem,mert sokkal természetesebb hatása van,mint a sorosnak,azért is jó szerintem,mert elég egy kis szempillaspirál,és máris kész a smink,én nem igazán szeretem az ilyen színes szemhéjpúdereket,max a földszíneket használom,de műszempillához még az is elhagyható,és ragyogó tekinteted lesz...
2009. szept. 3. 13:17

Nekem nem volt és nem is tetszik, bár ha nem ilyen szempillám lenne, nem tudom:)

A tartósságára gondolsz? 1-2 hét után elkezd kihullani, de csak lassan. kb. 2 hónapig tart. Egy ismerősömnek volt.

2009. szept. 3. 13:16

Nektek volt már műszempillátok/tetszik? Arra gondolok, amit a kozmetikus tesz fel.

Mennyi idejig marad fent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook