Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Muslinca ellen van-e házipraktika? fórum

Muslinca ellen van-e házipraktika? (tudásbázis kérdés)


6. Ilicica (válaszként erre: 5. - Pista55)
2009. okt. 5. 06:39
Hát, hogy a szomszédnál mi van azt én nem tudom, de nálam biztos nincs, mert annyira utálom ezeket a kis dögöket, hogy semmit nem hagyok elől. De ha lenne is a hálóban meg a gyerekszobában nem hiszem, hogy van ilyen mert ott nem eszünk és az ablakok zsúfolva voltak a kis élősködőktől.
2009. okt. 4. 20:36
Biztos, hogy nincs valami erjedő gyümölcs vagy valami hasonló a környéken? A muslincák ugyanis arra mennek. Ha az eltűnik a muslincák is eltűnnek. Esetleg nem erjed szőlő a szomszédban?
4. Ilicica (válaszként erre: 3. - Ördög)
2009. okt. 4. 19:45
Köszi kipróbálom, veszíteni nem fogok vele. Most olvastam egy oldalon a húsevő növényeket lehet olyat is beszerzek:-)
2009. okt. 4. 19:41

Van megoldás!

Egy kis befőző edénybe tegyél 1-1 egyforma rész ecetet és mosogatószert, az üveg tetejére egy kis alufólia, pökdöss bele kis lyukakat. Ez fogja oda csábítani a muslincákat és belepotyognak az üvegbe. Nálam ez használ. Próbáld ki!

Sok sikert és muslincamentes környéket! :-)

2009. okt. 4. 19:32
2009. okt. 4. 19:29
Tud valaki segíteni mit lehet tenni ha ellepik a házat a muslincák? Nem kajára vagy más dologra jöttek, csak valószínű a melegre , de jól érzik magukat, mert nem lesznek kevesebben, pedig össze is porszívóztam őket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook