Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaviszonynak számít, ha valaki főállású szülő? fórum

Munkaviszonynak számít, ha valaki főállású szülő? (tudásbázis kérdés)

2013. okt. 18. 18:04

Olyan nem létezik, hogy """főállású szülőség"""...

vagy nevelőszülőre hivatásos nevelőszülőségre gondolsz?

A 3 vagy több gyermeket nevelő szülő az GYERMEKNEVELÉSI Támogatásban részesül, az nem munkaviszony.

3. 7a3a05277b (válaszként erre: 2. - Lilly1968)
2013. okt. 18. 16:41
A főállású szülőség nem munkaviszony, de nyugdíjszerző időszak, úgy tudom. De nem biztos.
2013. okt. 16. 16:12
.Szeretném megkérdezni,tud-e esetleg nekem mondani arra vmit,hogy férjem mini jobos,Stuttgartba,de,vissza mehetne a régi munkahelyére,Németbe.Itthon ő főállású szülőként,fizet nyugdíjjárulékot és van Tb-je,kint semmi. A főállású szülőséget vissza mondva ő dolgozhat kint kiküldetésbe,úgy hogy itthon kapja a minimálbért,kint meg a többit.Nem tudna nekem erre választ adni,vagy tanácsot,hol nézzem meg,mert a kinti csoportvezető,most ezen küzd,hogy nincs itthon bejelentett munkaviszonya a férjemnek,legalább egy hónap.Nem értem a logikát,a főállású szülőség miért nem elfogadható??Lehet,hogy más se tud válaszolni,de gondoltam megpróbálom!!!Előre is köszönöm,szép napot mindenkinek!!
2013. okt. 16. 16:07
Főállású szülőség, megszüntetése mellett, milyen akadálya van a munkaviszony létesítésnek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook