Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkavállalás hajón! Milyen tapasztalatod, információd van? fórum

Munkavállalás hajón! Milyen tapasztalatod, információd van? (beszélgetős fórum)


17. ßeu$ (válaszként erre: 16. - Tavasz007)
2012. szept. 21. 09:19

Van munkahelyem, értékesítő vagyok, nem panaszkodhatok!

Bizonyos idő után szerintem érdemes váltani, ezért gondolkodtam a hajós munkákban. Utazás, új emberek, más munkakör és talán még jobb fizetés :)

Te dolgoztál hajón?

16. tavasz007 (válaszként erre: 15. - ßeu$)
2012. szept. 21. 00:19

hat megeri-e?


attol fugg, mit csinalsz itthon...

ha nagyon semmit, munkanekuli vagy, akkor siman megeri!!

15. ßeu$ (válaszként erre: 14. - 5236d12e25)
2012. szept. 11. 12:11

A néni gondozását vállaltad?

Miből áll a feladatod? Megéri kint lenni? Azt megkérdezhetem, melyik országban vagy?

14. 5236d12e25 (válaszként erre: 13. - ßeu$)
2012. szept. 11. 09:13
Én is ismét külföldön vagyok amúgy, egy néninél... a muszáj mindig nagy úr. 3 szakmával otthon nem tudok elhelyezkedni, ez a vicc.
13. ßeu$
2012. szept. 10. 09:10

Fiatal? Hát... 28. De talán még beleférek a szűrőjükbe.

Azért keresni nyilván jobban keresnek, mint mostanság lehet itthon...

2012. szept. 9. 22:45
dehogy megyek. volt kint jo par ismeros, meg van, nem tudom mennyit keresnek, de ha fiatal vagy, vagj neki, nagy elmeny. Nehany evig siman lehet csinalni, felreraksz, vilagot jarsz!! egy elmeny!!
11. ßeu$ (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2012. szept. 9. 17:03

Tényleg nem sok! Bár ez is függ attól, hogy ki milyen területen dolgozik a hajón. Tud-e jattot kapni.

Én itt néztem meg a fizetéseket:

[link]

Te is szeretnél esetleg kimenni hajóra?

10. ßeu$ (válaszként erre: 8. - 5236d12e25)
2012. szept. 9. 17:02
Ja értem! Sajnos a muszáj nagy úr... Őt tényleg nagyon megviselte akkor.
2012. szept. 9. 11:31
400-700 euro telleg nem sok. uffff
8. 5236d12e25 (válaszként erre: 7. - ßeu$)
2012. szept. 9. 09:04

Nem megérte, hanem muszáj volt egyszerüen, mert nem tudott máshova elhelyezkedni.

Sokat panaszkodott, hogy akkor volt egy szabad perce egyedül amikor végre magára tudta zárni a fürdőajtót. Amikor legutóljára haza jött ennek 1,5 éve akkor bő 1,5 hónapig egyszerüen ki se tudott menni a házból, max a wc-re és egyszerüen nem tudta elviselni magakörül az embereket.Srapás munka, persze mindig akadnak pro és kontra esetek. Minden hajó más és más természetesen.

7. ßeu$ (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2012. szept. 8. 18:11
Köszönöm Elliana! Az tényleg kevés... de ezek szerint neki mégis megérte, ha 3 évig csinálta.
2012. szept. 8. 14:09
Barátnőm 3 évet volt hajón, ha jól emlékszem most pontosan. Elsősorban szobalányként volt felvéve, de az mellett mindent kellett neki dolgoznia, napi 12 órás munka beosztás és a fizetés meg vajmi kevés, 400-700 euró 1 hónapra. 3-6 havi munkaidő.
5. ßeu$ (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2012. szept. 7. 20:34

Köszönöm, amit írtál! Első sorban nem google-ből nyert információkat szeretnék, hanem olyanok véleményét, akik már dolgoztak hajón, vagy ismerősük dolgozott és tud mondani tapasztalatokat!

Azért még egyszer köszönöm az infód! :)

2012. szept. 7. 15:53
Beírod a google-ba, hogy hajós munkák és minden infót kiad.
3. Veronika27 (válaszként erre: 2. - ßeu$)
2012. szept. 7. 15:50
A Duna Rapszódia rendszeresen keres 4 és 5 csillagos, folyami szálló hajókra angolul - de főként németül vagy franciául beszélő pályázókat, felszolgáló, konyhai kisegítő, szobalány, báros, recepciós munkakörökbe a Duna- Rajna-Szajna útvonalon. Az elérhető keresetek a munkaszerződést kínáló cégtől is függenek. ”A havi bérek általában a nettó 650-1400 eurós sávban mozognak. Mindez azonban cégenként, megbízónként is változhat - magyarázza Ludányi Adrienn, a Duna Rapszódia irodavezetője. A munkákra náluk jellemzően egy csoportos tájékoztató meghallgatásával, majd egy személyes, a nyelvtudást is tesztelő interjút követően lehet jelentkezni. A harmadik kör már a megbízó cégé: az idáig eljutókat már személyesen hallgatja meg a cég képviselője. Nem árt tudni: a válság kezdete óta a megbízók érzékelhetően sokkal körültekintőbben válogatnak a jelentkezők között. Így ma már jellemzően azok pályázhatnak sikerrel egy-egy ilyen pozícióra, akik nyelvtudásuk szintje, előzetes szakmai tapasztalataik és személyiségük alapján minden kétséget kizáróan meg tudják arról győzni az interjúztatót, hogy ők a feladatra a legalkalmasabbak.
2012. szept. 7. 15:32

Felkeltette érdeklődésemet a hajón végezhető munka!

Érdekelne, hogy melyek azok a munkakörök, amiben érdemes lehet gondolkodnom, ami anyagilag is megéri!

Továbbá milyen feltétele van annak, hogy pl. egy óceánjárón dolgozhassak?

Szívesen veszek minden tapasztalatot, információt! Köszönöm

2012. szept. 7. 15:29
Munkavállalás hajón! Milyen tapasztalatod, információd van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook