Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi tanfolyam felvételi tesztjén milyen kérdések lesznek? fórum

Munkaügyi tanfolyam felvételi tesztjén milyen kérdések lesznek? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 30. 13:41
Ilyenek voltak az első teszten ami sikerült is,de lesz még egy teszt írás :S a suliba ahol lesz majd a tanfolyam. Szóval még mindig nem tudom bekerülhetek-e.Nem egy nagy szakma ez amire jelentkeztem,nemtudom minek ennyi felmérés :( senki nem végzett szobaasszony vagy takarító tanfolyamot mostanában??
2013. ápr. 25. 20:34

Nálunk olyan tipikus IQ teszthez hasonlóak voltak, pl. van 3 féle kép és a negyediket neked kell kiválasztani az alatta lévőkből.


Pl. ilyesmik: [link]


Ha a "válasz erre" gombot nyomd meg, akkor nem rak szóközt a beidézett linkbe és könnyebben be tudod másolni :D

2013. ápr. 25. 13:05
Köszi a válaszokat. Mikor voltál te? Esetleg konkrét kérdéseket,feladatokat tudnál írni,hogy mik voltak? Gondolom más fajta minden teszt tanfolyamok szerint,de jó lenne tudni mire számítsak :)
2013. ápr. 24. 19:43
Általában valami egyszerűbb IQ tesztet szoktak ilyenkor kitöltetni. Legalábbis nekem ilyenek voltak. Pl. a kereskedő-boltvezető képzésen.
2013. ápr. 24. 18:34
Az ilyen képzéseknél attól függ, hogy melyik oktatási intézménynél lesz a képzés. Ott állítják össze a tesztet. Így elég eltérőek.
2013. ápr. 24. 18:09
Szállodai szobaasszony munkaügyis támogatott tanfolyam teszten milyen kérdések vannak?Valaki elvégezte már vagy bekerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook