Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi Központ állásajánlata, mi lehet ez, ki kapott ilyet? fórum

Munkaügyi Központ állásajánlata, mi lehet ez, ki kapott ilyet? (tudásbázis kérdés)

9. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 8. - Gabima)
2010. márc. 8. 13:37
Kérdezd meg a munkaügyet
2010. márc. 8. 13:01
Eddig nekem olyat küldtek, amivel egyenesen a munkáltatóhoz mehettem. Miért kell most előbb a központba menni? Lehet, hogy most mást akarnak?
7. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Gabima)
2010. márc. 8. 12:26

Szia!

Nekem már küldtek ilyen papaírt,hogy menjek be x időpontba a munkaügyibe.Bementem,elmondták hogy hol lenne a meló meg h mit kellene csinálni.Mondtam,h érdekel,adtak papírt.Fel kellett menni a munkáltatóhoz és utána vissza vinni a papírt.Ennyi.Termmészetesen nem vettek fel,mert a pasas (munkáltató) nem keresett új embert,mert GYES-ről vett vissza valakit.

6. 78826dc958 (válaszként erre: 5. - Gabima)
2010. márc. 8. 12:25
Én ilyet még nem hallottam.Most először vagyok munkanélküli.
2010. márc. 8. 12:23
Munkanélküli vagyok. Már többször kaptam a Munkaügyi központtól levelet, általában csoportos tájékoztatóra. Ezt már ismerem. Egyszer küldtek egy olyan levelet, hogy jelentkezzem bizonyos munkáltatónál, utána vigyem vissza az aláírt papírt a M. Központba. Persze, mire én mentem az állás be volt már töltve. Most viszont olyan levél jött, hogy a Központba kell bemennem állásegyeztetésre, megadott időpontra. A kérdésem, mi lehet ez? Miért nem rögtön a munkáltatóhoz küldtek? Ki kapott már ilyet?
2010. márc. 8. 12:20
Mire vagy kíváncsi?
2010. márc. 8. 12:19
?
2010. márc. 8. 12:18
én most megyek TB ügyintézői tanfolyamra.Munkát nem tudtak ajánlani.mert az érettségivel nem tudnak munkát adni:(
2010. márc. 8. 12:17
Munkaügyi Központ állásajánlata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook