Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaügyi IR rendszer programot hol tudnám gyakorolni? fórum

Munkaügyi IR rendszer programot hol tudnám gyakorolni? (tudásbázis kérdés)

2012. jan. 10. 18:54
Hm. Megint egy fórumindító, aki ránk se bagózik. :(
3. syria (válaszként erre: 1. - Mortisia 27)
2012. jan. 7. 00:11

Őszinte részvétem! Finoman fogalmaztál azzal, hogy „elég bonyolult a program”. Minden előzetes oktatás nélkül beledobtak a mélyvízbe?

Van tesztkörnyezete, kérj hozzá jogosultságot, ott pancsolhatsz. Szükséged is lesz rá, ha nem akarod megvárni, hogy egy-egy türelmetlenebb ügyfél rád borítsa (teljesen jogosan) az asztalt. Őt ugyanis nem fogja érdekelni sem a gyakorlatlanságod, sem a programrendszer hibája; ő csak a neki járó ellátást akarja megkapni, és szarik a problémáidra.

Aztán ott vannak a felhasználó támogatók, bár azokhoz akkor szoktak fordulni az ügyintézők, amikor már nagy gázban vannak, mert valamiért (többnyire az ügyintéző rontása miatt) nem lehet egy ügyet tovább vinni.

Melyik megyében sikerült végre állást találnod?

2. 44bec28c36 (válaszként erre: 1. - Mortisia 27)
2012. jan. 6. 23:24
Szerintem erre nincs mód. Ez egy saját rendszer. De ez csak az én elgondolásom. Miért nem kérdezed meg benn a munkahelyeden. Amúgy, mint ügyintézőnek tényleg nem egyszerű az IR. Én csak mint tanácsadó használtam. Egyébként szerintem sokkal egyszerűbb lesz majd, ha átlátod az egész munkanélküliségi renszert. Ehhez kell egy kis idő. Nyugi, bele fogsz jönni. Nekem is sikerült.
2012. jan. 6. 18:55

Segítséget szeretnék kérni,most elsősorban munkaügyön dolgozóktól.

Szeretnék többet megtudni az ott használt IR programról, pár hete kerültem be mint ügyintéző és elég bonyolult a program gyakorlási lehetőségem nagyon nincs.Akinek van róla bármiféle anyaga vagy bármi ezzel kapcsolatban nagyon megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook