Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaszerződés módosítás visszamenőleg dátumozva.Szabad ezt? fórum

Munkaszerződés módosítás visszamenőleg dátumozva.Szabad ezt? (tudásbázis kérdés)

2008. ápr. 8. 15:15
Úgy döntöttünk,nem írja alá ezt a szerződés módosítást.Holnap már a számlán kellene lenni a fizunak,de nem lesz,mert még csak holnap gyűlnek össze a nagyok,hogy kinek mi jár,mi után kapja a bérét.Az irodisták sem tudják mi lesz.Egyébként már minimum a gyár fele felmondott.
2008. ápr. 8. 11:41
Igen, ott van lehetőségként a táppénz. Ha felmondás előtt meglépi ezt, akkor egy évig lehet táppénzen. Hátrány: kevesebb pénz és ha vissza szeretne menni, kevesebb az esélye, hogy tárt karokkal fogadják. Végső esetben van még a passzív táppénz, amit a munkaviszony felmondását követő három napon belül 45 napra "vehet igénybe".
2008. ápr. 8. 10:29

Én ennyit tudok a végkielégítésről:


1. legalább három év esetén: egyhavi,

2. legalább öt év esetén: kéthavi,

3. legalább tíz év esetén: háromhavi,

4. legalább tizenöt év esetén: négyhavi,

5. legalább húsz év esetén: öthavi,

6. legalább huszonöt év esetén: hathavi


Sztem hívjátok fel egy munkaügyes ügyvédet, általában a tanácskérés nem kerül pénzbe(én legalábbis telefonon teljeskörű tájékoztatást kaptam ügyvédektől, h mi a teendő)! Így tudni fogjátok, h mi a jogi hátterre ennek.


A munkaszerződésben le kell legyen rögzítve, mi a kiindulási összeg! Annyit lehet még csalni a dolgon ha úgy alakul, hogy mennie kell, hogy kiveszi a fizetett szabiját (ami jár neki), majd betegszabira megy (orvosi igazolással), ezalatt nem rughatják ki, táppénzt is kap, és tud keresni magának új állást!

6. SDitti (válaszként erre: 5. - JázminBarnuska)
2008. ápr. 8. 10:21

Rendes felmondás esetén a felmentési ideje 35 nap, ez azt jelenti hogy addig még van munkaviszonya. Ennek fele alól kötelesek felmenteni a munkavégzés alól (felmentheti az egész időtartamra is). A végkielégítés 1 hó.


Rendkívüli felmondással is elküldhetik, de ehhez valami munkára való alkalmatlansági indokot kell találniuk. (Ha nem volt vele gond, nem hiszem, hogy ezt kockáztatnák.)


Eredeti témához: Az egy dolog, hogy visszadátumozva nem lehet módosítani, az egy másik dolog, hogy a munkáltatók hatékonyan zsarolnak. Nekem is volt már ilyen esetem, nem akartam aláírni, lazán megfenyegettek, aláírtam.

2008. ápr. 8. 10:05

Sziasztok!

A férjemnek a kezébe nyomtak egy szerződés módosítást április 4-én,miszerint március 1-től nem órabéres lenne a fizuja mint eddig,hanem teljesítményre menne.Ha nem teljesít 100%-ot,csak 70-et,annyival kevesebb a fizu.Nem írta alá,így kilátásba helyezték az elbocsátást is.Az a baj,hogy nem tájékoztatták őket rendesen,tehát azt sem tudjuk,mi a kiindulási összeg egyáltalán.Kezd elmérgesedni a helyzet odabent,a közvetlen fönökség minden nap mást mond,a nagyok nem elérhetők.Azt sem tudjuk,ha elküldik 4.5 év után,kap-e végkielégítést.

Ha valaki jártas a munkajogban,kérem segítsen!!!

Holnapra legkésőbb meg kell mondani a választ. :(((

Itt a két 15 hónapos gyerekünk,várjuk az építési engedélyt házbővítésre,el vagyunk adósodva a bővítés miatt,és erre lehet,hogy nem lesz munkája.Ha maradhat,akkor pedig rosszabul keres mint eddig,és így is éppen hogy tudjuk fizetni a dolgainkat.

Nagyon örülnék,ha valaki tudna tanácsot adni.Köszönöm

2008. ápr. 8. 10:02
nem nem...
2008. ápr. 8. 09:57
ezt nem szabad
2008. ápr. 8. 09:57

Hogy mi???


Szerintem nem.....

2008. ápr. 8. 09:55
Munkaszerződés módosítás visszamenőleg dátumozva.Szabad ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook