Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkára fel -ti hogyan oldottátok meg az interjún a kismama kérdést? fórum

Munkára fel -ti hogyan oldottátok meg az interjún a kismama kérdést? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 7. 14:07
Szia! Egy állsásinterjún általában úgy kezdődik, hogy beszélj magadról...akkor azért általában kiderül, hogy kisgyereked van...ha még sem, a következő a szakmai pályád "boncolgatása" lesz, és ott is ki fog ugrani az otthon töltött pár év. Én anno ugyanoda mentem vissza, azóta azonban voltam pár interjún. Mindegyiken kivétel nélkül szóba került, a " mi lesz ha a gyerek beteg lesz", "ki szokott még segíteni a gyerekkel kapcsolatban", " ki hozza/viszi oviba/bölcsibe" stb kérdések. Én kivétel nélkül az igazat mondtam, de nem ragoztam túl. Nálunk csúsztatott műszakban dolgozunk a férjemmel, így mindig én viszem a gyereket az oviba, ő pedig megy érte. Ha beteg lesz, változó, hogy ki vigyáz rá, de nem rám hárul kizárólag ez sem, tehát a munkából emiatt nem igazán fogok kiesni, mert megoldható egyéb segítséggel (nálunk mondjuk sajnos nem családon belül, de ez más kérdés, egy interjún ezt nem szükséges részletezni, csak hogy meg tudod oldani és kész). Én eddig mindig akkor váltottam, amikor az új már biztos volt, tehát az interjúk egy része sikeres volt :)
2014. máj. 6. 21:22

Húha.

Senki? Vagy senki nem jart interjun? :)

2014. máj. 5. 17:47

Sziasztok!


Tanacsokat, tapasztakatokat varok toletek anyukak, akik mar visszamentetek dolgozni, de nem a regi cegetekhez.


Hogyan adtatok elo, vagy egyaltaln szoba kerult-e alaki altal, hogy otthon voltatok a gyerkoccel?

Mi lett a kimenetele?


Van valamilyen tanacsotok is?


koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook