Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküliség fórum

Munkanélküliség (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Munkanélküliség

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
234. one85 (válaszként erre: 233. - Matica)
2010. febr. 25. 20:28
Igen meg tudnánk mi is hogy ki honnan milyen végzetséggel és hátha jó az az állás amit néztünk valaki másnak!:D
233. Matica
2010. febr. 25. 20:22
Szerintem is jó ötlet, többen látják.
232. one85 (válaszként erre: 231. - 7c79ff1565)
2010. febr. 25. 20:17
Még sajna nem jött válasz de kivárom!:D
2010. febr. 25. 20:08
okok :-)))
230. one85 (válaszként erre: 229. - 7c79ff1565)
2010. febr. 25. 20:01
Akkor megkérdem a moderátort!:D
2010. febr. 25. 19:59
nagyon jó ötletnek tartom. Tényelg jó lenne egy kis segítség, hátha valaki tud valamit..
228. one85
2010. febr. 25. 19:13
Sziasztok!Látom mindenki keresi a munkát.Nekem lenne egy ötletem , hogy tudjunk segíteni egymásnak.Kéne egy hasonló táblázat , mint a kismamis fórumokon.Pl.:Hol keres munkát és milyen a végzetsége!Így ha valaki lát valamit azt itt meg tudnátok osztani egymással!Hátha könnyebb lenne!:D Szerintetek?
227. Matica (válaszként erre: 226. - 7c79ff1565)
2010. febr. 25. 18:33

Nekem sincsenek. Az ismerősök mind csődöt mondtak.

Igérgettek, de nem lett belőle semmi. Én most azt csinálom, hogy elmegyek csámpázni valamerre, és ha látom kiírva, hogy felvétel van, akkor előveszem a legbájosabb mosolyomat és bemegyek. Azt észrevettem ha süt a napocska, akkor jobban kibújnak a barlangjukból a főnökök is. Igaz kezem lábam remeg, de muszáj valami csinálni.

2010. febr. 25. 18:16
legalább neked vannak lehetőségeid. Én vagy túlképzett vagyok, v kevés.. mindegy, majd megyek munkaügyibe, meg márciustól meg úgy is suli, legalább lefoglal.
225. Matica
2010. febr. 25. 18:14

Lányok, ne sírjatok már légyszi, mert nekem is elmegy a kedvem és megint depis leszek. :(

Ma voltam megint melót nézni, egy üzletbe fel is vettek volna, de mikor mondták, hogy mennyit fizetnek, és mennyit kell azért melózni, elnevettem magam. A tulaj csak lesett. Mikor megkérdeztem, hogy ő helyemben elfogadná e az állást, azt monta nem. És ennyibe maradtunk. :)

De azért azt mondta, hogy ha nem gond, ő még hívna. Hát ha többet fizet, és nem kell napi 16 órát dolgozni, a hét hat napján, akkor hívhat. :)

Rossz érzés volt, megint úgy hazajönni, hogy megint nincs semmi, de nem hagyom magam többet kihasználni, abból már nagyon elegem van. Nem kérek sokat, csak annyit, hogy a befektetett munkámért fizessenek meg.

224. 7c79ff1565 (válaszként erre: 223. - Mh07)
2010. febr. 25. 12:09
:-( ez a munka keresés kész agyrém:-(
223. mh07 (válaszként erre: 221. - Süße)
2010. febr. 25. 09:11

Tiszta hülyeség! Én már arra vetemedtem, hogy beírtam a kísérő levélbe, hogy egyetemista gyerekem van és rendezett családi háttérrel rendelkezem. Tehát rugalmas tudok lenni a munkaidővel kapcsolatban is.

A lányom idén végez, társaihoz hasonlóan azért nem - vagy csak nehezen - fog munkát kapni, mert nincs kellő gyakorlata. Mire gyakorlatot szerez, akkor meg majd a gyerek/kek miatt nem fogják felvenni. Mire felnő a gyerek - saját tapasztalat - azért nem kell, mert már nem 20 éves! Nem is értem 40 felett miért nem lőnek le bennünket!

222. 7c79ff1565 (válaszként erre: 221. - Süße)
2010. febr. 24. 19:21

whehehe én bele sem írtam a családot, mégsem hívnak sehova :-)


:-(( büüüüüüü

221. süße
2010. febr. 24. 18:41

Sziasztok,

én már kitöröltem az önéletrajzomból,hogy gyerekem van és elváltam.Mióta az nincs benne sokkal több helyre hívtak be,igaz ebből 2 rákérdezett és végül is a gyerek miatt nem vettek fel,1 még nem válaszolt egyet meg én nem vállaltam el.Ha a munkaadók így akkor én úgy....

220. Matica (válaszként erre: 213. - Zsandrea)
2010. febr. 24. 15:54
Ha már behívták több helyre az jó. Elöbb utóbb csak sikerül valamit összehozni. Nem tudom milyen végzettsége van a párodnak. Ha emlékeim nem csalnak, akkor a pároméknál lenne hely. Ez nem 100%, meg kell kérdeznem. Priviben megírom jó?
219. 7c79ff1565 (válaszként erre: 218. - Tücsimücsi)
2010. febr. 24. 12:44
ez már sajnos valóban így van. De akinek meg ismerőse sincs? nekem semmi lehetőségem, nővérem van, de ahhoz meg nem jó a végzettségem.
218. tücsimücsi (válaszként erre: 213. - Zsandrea)
2010. febr. 24. 12:05
Ezért kell minden ismerősnek szólni, mert manapság ismerettség nélkül nem nagyon lehet bekerülni sehová.
217. Zsandrea (válaszként erre: 216. - 7c79ff1565)
2010. febr. 24. 11:48
Lehet, hogy ez a borult időjárás, de nekem már az életkedvem is elment.
216. 7c79ff1565 (válaszként erre: 215. - Zsandrea)
2010. febr. 24. 09:59
:-((( majd lesz jobb.
2010. febr. 24. 09:54
Nem így képzeltem el a boldog családot.
2010. febr. 24. 09:54
Köszönöm nektek a gratulációkat, de nagyon nem tudom átadni magam ennek az örömnek, mert félek, hogy mi lesz velünk.
213. Zsandrea (válaszként erre: 202. - Matica)
2010. febr. 24. 09:52
Több helyen volt első körös meghallgatáson, és ennyi. Sajnos nem a szavak embere. Nem tudja jól eladni magát. És most sok a munkakereső van kiből válogatni.
2010. febr. 24. 07:38

én pont ezért tanulok. láttam jó pár helyre felvesznek tb bérügyi ügyintézőt. Én feljebb léptem, szakelőadónak tanulok. Nekem még van lehetőségem munkaügyi keresztül tanulni, ha ezt befejeztem. Közben állást keresek. Meg le szeretném tenni a felsőfokú közigazgatási versenyvizsgát. Így talán lesz esélyem közigazgatási helyeken is bejutni. Eddig az volt, h valakinek a komra, rokon jóbarát. Most szerencsére behozták ezt, h muszáj meglétnek lenni. Így másnak is van esélye. Nővéremnek csak érettségije volt, munkaügyin keresztül pénzügyi tanfolyamot végzett. MAdj én találtam neki munkát a székesfehérvári apehnál. Ott dolgozik revizorként Talán ha lesz más végzettségem, meglesz a versenyvizsgám, benyom oda v ide Dunaújvárosba.

De addig még sok idő van, mire ezt megvalóósítom, min 2 év. Addig meg lehet mégegy gyereket kéne bevállalni, mert kettő a fiam, nagy korkülönbséget nem akarok, azt ha netán találnék munkát, nem szívesen mennék megint szülési szabira, ha esetleg ott lennék min 1 évig... Újra kezdeni mindent, kizárt..


Tényleg csajok, ti hogy kamuztok az önéletrajzba, ha egyáltalán kamuztok??Olvastam már itt a fórumon is, hogy már minden hazugságot beleírnak, de hogyan? Nekem sehogy sem megy ez, mert annyira megvannak szabva az intézmények, munkák, mit csináltam, kérnek papírokat, semmit se tudok ferdíteni. Ha nyelvet írok be, az angol, német mellé, rákérdezhetnek. munkahelyem is csak egy volt eddig. Csak a jogsit írtam be úgy, hogy jelenleg is folyamatban..

211. Matica (válaszként erre: 210. - Tina87)
2010. febr. 23. 22:40
Lehet, hogy a pozitív gondolkodás kevés, de erőt tud adni, hogy tovább csináld. Ha már az sincs, és t.jsz az egészre, akkor még a lehetőséged sincs meg arra, hogy megtaláld akár azt az egy munkahelyet, ahová felvesznek.
210. Tina87
2010. febr. 23. 22:19

Sajnos a pozitív gondolkodás itt már kevés.Akit valaki, valahova nem nyal be annak esélye sincs, ha csak nem full extrás az önéletrajza.Nekem úgymond pályakezdőként, egyedülálló anyaként, nagyobb esélyem van a munkanélküliségre, mint fordítva, pedig bőszen próbálkozom, hülye em vagyok, jelenleg is tanulok még hátha segít ez is.

Hát esélyem kevés,munka még kevesebb, pedig Budapesten élek...

209. Matica (válaszként erre: 208. - 7c79ff1565)
2010. febr. 23. 22:10
Bocsi, hülye ötlet volt. Nem figyeltem, hogy van egy kicsi gyerkőcötök. Így érthető. Nálunk már nagyok a gyerekek, kettőnknek pedig nem jött össze. Így nem lenne gond ha kimennénk. Igaz a párom most jól keres, de az én fizum nagyon hiányzik. Nem írom le mennyi minuszban vagyunk. Most a nagy szerelmünket is eladjuk, a mocit, mert egyrészről nincs kihasználva, másrészről az is havonta már segítség lenne, ha nem kell utána fizetni.
208. 7c79ff1565 (válaszként erre: 207. - Matica)
2010. febr. 23. 21:57

nem lehet. Több okból sem, férjemnek nagyon jó munkahelye van, jó jövedelemmel, ahol mindig emelnek, kapja a sok ösztönzőt, kari bér, nyári pénz.. stb. sokat keres, de ez nekünk egyenlőre nem sok. diákhitel, ilyen olyan törlesztő..stb. meg költözködtünk, és eredménye az össz pénzünk -200 e ft. Jól írtam, ennyire minuszban vagyunk.. Jó kijövünk belőle, de akkor is, még nem lehet elmondani, h annyi pénzünk van, h legalább eg ezrest félretegyünk, mert mind vonódik le.. minden fillér kell. Ezért is lenne jó a munka, mert hamar kijönnénk belőle.

Másik, van egy két éves kisfiúnk, nem fogunk vele külföldre menni. Minden ide köt, nem. Ezt ki is zártuk, Férjem se várja el, meg én sem erőltetném.

207. Matica
2010. febr. 23. 21:54
És nem gondoltál arra, hogy külföldön dolgozz? Lehet, hogy hülye ötlet, de én így jóval harminc után is azon gondolkozom, hogy kimegyek. Persze a párommal. Tavaly volt két lehetőségünk is, de elvesztünk volna nyelismeret nélkül. Az idén nyáron megint mehetnénk, addig össze kellene hozni a középszintűt. Páromnak nincs nyelvérzéke, nála nem tudom mi lesz.
2010. febr. 23. 21:05

egy okj-s képzéses Vincotte Akadémiára. Tb-bérügyi szakelőadónak. legalább mégegy képesítés.

de nemtudok mást csinálni, hiába vagyok képzerr, ha más nincs, kénytelen vagyok ilyen munkát végezni, mégha a hajléktalanok sz..t is kell összetakarítani, ha felvesznek, nem tudok válogatni am unka közül, mert a min 300 jelentkezésemből egyre hívtak vissza.de oda se kellettem.


a pénz meg kell

205. Matica (válaszként erre: 204. - 7c79ff1565)
2010. febr. 23. 21:03

Még igazán nincs mihez, de legalább már elindult valami.

Fősulival a hátad mögött, nem leszel egy kicsit túlképzett?? :)

Milyen suliba fogsz menni?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook