Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküliség fórum

Munkanélküliség (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Munkanélküliség

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. márc. 3. 10:31

Sziasztok. Valakit akit érdekel, és van olyan végzettsége, itt van pár link:


[link]


[link]

293. 7c79ff1565 (válaszként erre: 292. - Matica)
2010. márc. 2. 22:55
:-))))
292. Matica
2010. márc. 2. 22:06

Olyan tünemények vagytok lányok! Köszönöm szépen!!

Ha már ez a tanfolyam nem jön össze, nem tudom mit csinálok. Abba meg bele sem gondolok, mi lesz ha végre sikerül bejutnom, és közben felhívnak az ép.ip. cégtől, hogy mehetek az irodára dolgozni. Akkor biztos magamhoz nyúlok. :)))))))

291. süße (válaszként erre: 288. - Matica)
2010. márc. 2. 22:00
Köszönöm a jó kívánságot,nagyon sokat gondolok rátok,szurkolok mindenkinek.
290. 7c79ff1565 (válaszként erre: 288. - Matica)
2010. márc. 2. 21:58
neked is szorítunk, én még a 10 lábujjaimmail is hogy hatásosabb legyen
289. Matica (válaszként erre: 284. - Süße)
2010. márc. 2. 21:56

De jó, hogy már túl vagy a nehezén :)

Kívánom, hogy érezd jól magad (már amennyire lehet) az új munkahelyeden!!!

288. Matica (válaszként erre: 286. - 7c79ff1565)
2010. márc. 2. 21:55

Nagy szorítás neked!!!!!

Ne hagyd magad!!!



Azér majd rám is gondoljatok, jó?

287. süße (válaszként erre: 286. - 7c79ff1565)
2010. márc. 2. 21:51
Én nagyon szorítok neked,az összes gennyes munkáltató megérdemli ezt a bánásmódot.Ha tehetném én is perelném a volt munkáltatómat,de sajnos papírok hiányában nem tehetem.De azt hiszem a bosszú nem marad el.Van egy barátom ilyen esetekre APEH-nak hívják.Ő majd segít.
286. 7c79ff1565 (válaszként erre: 285. - Süße)
2010. márc. 2. 20:57

köszönöm szépen:-)


Na ma csajok megvolt az első munkaügyi perem, de lesz még ügy belőle. Totál hülyét csinál a munkáltató magából:-) de sose tudni, nem bízom el magam. szorítsatok

285. süße (válaszként erre: 280. - 7c79ff1565)
2010. márc. 2. 20:29
A Hamburger cégnek a leányvállalata a Dunapack.
284. süße
2010. márc. 2. 20:28

Sziasztok lányok,


hétfőn kezdek az új munkahelyemen.Nagyon örülök,kívánom mindenkinek,hogy találja meg azt az állást amiről álmodik..

283. Matica (válaszként erre: 282. - Mh07)
2010. márc. 2. 16:39

Tündér vagy köszönöm! :)

Most nagyon nagy szükségem van rá!

282. mh07 (válaszként erre: 281. - Matica)
2010. márc. 2. 14:33
Akkor küldök egy kis pozitív energiát, remélem segít:-)
281. Matica
2010. márc. 2. 14:31

Sziasztok!

Jó látni, hogy végre elindult valami Nálatok.

Sajnos nálam most nincsenek jó hírek. Nagyon mérges vagyok.

Napok óta csüngök a telefonon órák hosszat a tanfolyam miatt de a munkaügyibe csesznek felvenni a telefont. Mostanában lehetne jelentkezni de még addig sem jutottam el, hogy megkérdezzem, lehet e vagy mikor, hogyan. Nagyon pipa vagyok. Egyszerűen a számlám az egeket verdesi már. Nem hiszem el, hogy az öt számból egyiket sem veszik fel napok óta. Eddig türelmes és megértő voltam, de ami sok az sok.


Na ez volt két perce. Most végre legalább a központot el tudtam érni, és sírtam egy sort. Beszóltak a hölgynek és tudtam vele beszélni. Annyit igért, megpróbál nekem segíteni, ha megnyitják a rendszert de még mindig nem tud igérni semmit.

Hát lányok, most minden pozitív energiára szükségem van. Nagyon szeretném ha már történne valami.

280. 7c79ff1565 (válaszként erre: 278. - Süße)
2010. márc. 1. 17:59

de rendes vagy:-) A Dunapack egy másik hullámpapír-feldolgozó üzem, ha jól tudom. Annyira nem vagyok jártas benne, a Hamburger Hungária mellé épült, de az más cég, ami szintén vmi papírgyáras. Az a baj, hogy nekem végzettségem meg minden alapján, irodai munkára mennék, de nincs hova. Ráadásul mivel van pici gyerek, férjem 3 műszakban dolgozik, így nekem tényleg állandó délelőttös munka kell hogy legyen. Mivel bölcsiből/oviból elhozni már gond lenne ,ha már én is több műszakos lennék. (ha netán úgy jönne ki a műszak, h mind2en du-sok lennénk, ki hozná el a gyereket, v az sem szerencsés, ha pl férjem hazajön, én emgyek.. na szép családi élet lenne fiatal házasoknak picivel:-()úgyhogy tényleg ehhez kötve vagyok:-(


Csajok ma voltam állásinterjún. Jó ösztönzött az, h akartak volna engem, csak ott is három műszak lett volna, és nem tudnám ezt megoldani:-(

279. süße
2010. márc. 1. 15:57
Egyébként lehet,hogy hülyén hangzik,de múlt hét csütörtökön voltam jósnőnél aki szerencsét jósolt az álláskeresésben,amit sok hónapos kudarc után nem nagyon lelkesített,de azóta szó szerint mindennap kapok egy hívást hogy menjek személyes beszélgetésre.Holnap próbanap,szerdán is egy másik cégnél,és egy mai telefonhívás eredményeképpen a csütörtököm is foglalt.
278. süße (válaszként erre: 276. - 7c79ff1565)
2010. márc. 1. 15:53
Én a Dunapacknál dolgoztam Csepelen,innen költöztek le az alkalmazottakkal együtt. Volt persze aki nem ment de olyan nagyon kevés akadt.Értékesítési osztályon megkérdezem neked ,ott mindenkit ismerek.Írd meg e-mailben a teljes neved,hogy tudjak kire hivatkozni.
277. mh07 (válaszként erre: 273. - Süße)
2010. márc. 1. 12:02

Jó ilyet olvasni:-) Reményt adsz a vágyakozóknak!


Nagyon sok sikert kívánok!

276. 7c79ff1565 (válaszként erre: 273. - Süße)
2010. márc. 1. 09:04
NAgyon sok sikert a munkádhoz:-) Remélem tetszeni fog neked. Dunaújvárosban még anno nyáron megnyílt a Hamburger Hungária papírgyár(nem mcDonaldsos hambi, mert sógorom azt hitte erről, h hamburgert gyártanak... :-)nemnem, papírgyár, de hogy hogyan lettek oda emberek az máig is rejtéj. Sehol meghirdetve, én még előre gondolkodva h tudtam hogy lesz, beadtam emailre az önéletrajzom, jelentkeztem, de hát már megvoltak az emberek. Ez is olyan, mint itt Dunaújvárosban a Dunai Vasmű. Ukrén és orosz kézben van, de ott is csak belső tagfelvétel van.. ha van rokonod aki nagyhal, bejutsz, amúgy lehetetlen. :-(
275. hoana (válaszként erre: 273. - Süße)
2010. márc. 1. 07:36

Sok sikert a munkához!


Kívánom,hogy a tavasz mindenkinek hozza meg a szerencsét!

274. flion (válaszként erre: 273. - Süße)
2010. febr. 28. 19:05
Gratulálok!!! :-) Végre, Valaki sikerről tud beszámolni.:-)) Jó egészséget és sok sikert kívánok Nektek!
273. süße
2010. febr. 28. 18:12

Sziasztok,


hát lehet,hogy piszok nagy szerencsém lesz csajok. Van egy logisztikai kft aki álláshirdetést adott fel a munkaügyi központ honlapján,és ügyintézői illetve logisztikai feladatokra munkatársat kereset német nyelvtudással.Beleírta a hirdetésbe ,hogy csak olyat keresnek aki rehabilitációs segélyben részesül,mert így nyilván olcsóbb munkaerő.Én úgy voltam vele ,hogy igaz semmilyen segélyben nem részesülök a munkanélküli segélyen kívül,de elvittem az önéletrajzomat nekik. két hét után most pénteken felhívtak hogy ugorjak már be még egyszer hozzájuk egy személyes beszélgetésre. Először nem akartam elvállalni,ezért nemet mondtam,de nem nyugodott a góré tízezerrel többet ad csak menjek oda.Mellettem szól,hogy kb 8 percre lakom gyalogosan az irodától és az iskola is útba esik ahova a lányom szeptembertől járni fog. Nincs benzinköltség nincs forgalmi dugó csak egészséges séta .Ja és napi 8 óra a munkaidő.Remélem jól fogom érezni magam ott. Szurkoljatok kedden megyek próbanapra,ami egyúttal az első napom is lesz,azt mondta,nem akarja ,hogy ne vállaljam. Megmondta,hogy neki az számít főleg,hogy perfekt németes vagyok.

272. süße (válaszként erre: 259. - 7c79ff1565)
2010. febr. 28. 18:00

Szia,

milyen papírgyár nyílt meg nálatok? Melyik városban?

271. flion (válaszként erre: 252. - Zsandrea)
2010. febr. 28. 16:52
A munkaadók, most, hogy nincs munka nagyon szemtelenek lettek!! Sajnos, ehhez a szemtelenséghez a törvény is segédkezik.:-(
270. flion (válaszként erre: 260. - One85)
2010. febr. 28. 16:48
Nagyon elege van a népnek! Nem csak Nekünk, hanem mindenkinek! Nincs munkája az embereknek, "nagyjaink", meg lopnak, mint a szarka. Szerintem, már nem sok kell és elszakad a cérna.
269. tücsimücsi (válaszként erre: 268. - Zsandrea)
2010. febr. 28. 11:26

Mélyen egyetértek veled...

Egyébként az én férjem is fűtés-víz-gázszerelő...

Nem kap meg 100-at, pedig fordában vannak...egyik nap reggel 5-től d.u. 5-ig, másnap este 5-től reggel 5-ig, köv. nap pihenő így tud menni maszekolni...ha van maszek munka...ő amúgy nem maszeknál van.

268. Zsandrea (válaszként erre: 258. - Tücsimücsi)
2010. febr. 28. 11:15

Szerintem sem lesz parasztfelkelés, itt mindenki be van szarva. Az állami cégek vezetői meg a milliárdokban uszkálnak.

Soha nem érdekelt, hogy másnak mennyije van, és mit rakott össze, de ez már a jóérzésű embereknek a zsebében is kinyitja a bicsát.

Jelenleg Magyarországon élők közül rengetegen élnek a mélynyomorban, és mi támogatjuk a Haiti árvákat, meg nem tudom még kiket a szomszédunk meg éhen hal. De hát az kit érdekel. Ez a legszomorúbb.

Mikor lett ennyire képmutató ez a nép?

267. Zsandrea (válaszként erre: 257. - One85)
2010. febr. 28. 11:11

Mi Pesten lakunk. Budapest és közvetlen környéke érdekelne minket. A férjemnek víz-, gá,- fűtésszerelő a szakmája, plusz van egy kereskedelmi érettségije. Jelentkezett főiskolára gépészet vonalon, de sajnos halasztania kellett. Így egyenlőre ennyiből gazdálkodhatunk. Eddig 2 munkahelye volt. 8 évet az építőiparban, 6 évet a kereskedelemben dolgozott.

Az építőipar haldoklik. A nagy vállalatok, vállakozók sorban adják vissza az igazolványukat, mert semmi munka nincs. Az állámi beruházások is állnak.

A férjem nem szeretne újra az építőiparban dolgozni, mert nagyon sok ismerősünk van, akinek jelenleg a házát árverezik el (Egyiknek pl.van egy 2 éves és egy 9 hónapos gyermeke), mert nem fizetik ki a munkáját. Plusz volt már egy gerincsérve, és nem szeretném ha újra előjönne.

266. Zsandrea (válaszként erre: 256. - Süße)
2010. febr. 28. 11:05
Eddig 5 helyen volt a férjem első körös meghallgatáson. Ebből 3 helyen írattak vele tesztet. A többi helyen beszélgettek vele.
265. one85 (válaszként erre: 264. - Tücsimücsi)
2010. febr. 27. 19:39
Jaj Én nem vok mérges tudtam , hogy neked is csak hüén:D fejeztem ki magam! Néha ragzom a magyartot!:D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook