Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküliség fórum

Munkanélküliség (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Munkanélküliség

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
24. iramis
2010. febr. 1. 11:07

Nem is csak annyi a gond, hogy nem kellünk, hanem lassan már nincs is hova jelentkezni. Mindenki, aki dolgozik meghúzza magát, kicsi pénzért jó sokat dolgozik, csak maradjon munkája, aki pedig itthon ül, az itt is marad. A legjobb dolga még mindíg a közszférában dolgozóknak van, de úgy látszik ők ezt nem tudják, mert még mindíg nem elég nekik semmi, pedig ha tudnák, hogy a vállalkozások, KFT-k és sorolhatnám hogyan, s milyen szemét módon bánnak az alkalmazottaikkal, s mindezért mennyit fizetnek.........nos talán akkor elgondolkodnának.

Azért én is próbálok munkát keresni.......hátha mégis találok valamit.

2010. febr. 1. 09:38

Tudom, hogy pozitívan kell hozzáállni, de nem megy. Elkeserítő ami ebben az országban megy.

A becsületesen dolgozni akaró ember fejbe is lőheti magát, mert az nem kell...

22. Zsandrea (válaszként erre: 21. - Kobagabi)
2010. febr. 1. 09:37

Ne érts félre, de irigyelek. Vezető pozícióban, jó fizuval építkeztek. Ha ezt megtehetnénk, és közben egy főnök rigolyáit kellene elviselnem én boldog lennék.

Jelenleg nem tudom, hogy meddig elég a tartalékunk és meddig tudom fizetni a számláinkat, és meddig tudok edni adni a kislányomnak, és mi lesz a születendő fiammal...

2010. jan. 31. 20:31
Én és a férjem egy munkahelyen dolgozunk, közel 10 éve. Ezalatt legalább 4 jogutód, 2-3 létszámcsökkentésen átmentünk, és mindig maradtunk. Eddig gondolkoztam rajta vajon jó e, hogy maradtunk. Nap, mint nap idegességgel, kiabálással telik a munkaidő (állami gondozottak között, de inkább állatok), és utálok már oda járni, de mivel vezető vagyok elég jó fizuval, és most építkeztünk, na meg 3 gyermeket nevelünk nem tehetem meg, hogy felmondjak, pedig szívesen megtenném. Így meg sajna időm nincs újat keresni. Meg nem is nagyon akadna. A férjem meg 42 éves lassan, bizti megkapná, hogy idős, és mivel 3 diplomája is van, túlképzett is. Így maradunk, ahol vagyunk:(
20. flion
2010. jan. 31. 20:13
Nem kapok jutalékot a CBA-tól!!!:-) De, azt gondolom egy korrekt munkáltató. Noha, mindenhol azért résen kell lenni.
19. flion
2010. jan. 31. 20:11

Logisztikai Központ Alsónémedi - Munkatárs

2351 Alsónémedi

2402.hrsz.

Dátum: 2009.12.14

CBA Cent diszkont üzletlánc

MOGYORÓD-i üzletébe

munkatársat keres.


Fényképes szakmai önéletrajzukat a fizetési igény megjelölésével a kazar.judit@cba.hu

e-mail címre várjuk.

18. flion
2010. jan. 31. 20:11

Logisztikai Központ Alsónémedi - Targoncavezető

2351 Alsónémedi

2402.hrsz.

Dátum: 2010.01.26

Alsónémedi logisztikai központunkba magasemelésű targoncavezetői vizsgával rendelkező munkatársakat keresünk. Munkába járás céges busszal megoldott. Önéletrajzokat a kazar.judit@cba.hu email címre várjuk.

17. flion
2010. jan. 31. 20:10

CBA Élelmiszer - Csemege pultos

1111 Budapest

Lágymányosi út 17/b.

Dátum: 2010.01.18

Gyakorlattal rendelkező, csemegpultos munkatársakat keresünk. Érdeklődni a boltvezetőknél lehet az alábbi telefonszámon: 30/625-9216.

Érdeklődni:

Kapcsolattartó: M.Á.K.'99 Kft

Tel.: 30/625-9216

16. flion
2010. jan. 31. 20:10

CBA Élelmiszerüzlet - Csemege pultos

1071 Budapest

Dózsa Gy. út 54.

Dátum: 2010.01.18

Gyakorlattal rendelkező, csemegpultos munkatársakat keresünk. Érdeklődni a boltvezetőknél lehet az alábbi telefonszámon: 30/331-9083

Érdeklődni:

Kapcsolattartó: M.Á.K. '99 Kft

Tel.: 30/331-9083

15. flion
2010. jan. 31. 20:09

Népszínház - Csemege pultos

1081 Budapest

Népszínház u. 30.

Dátum: 2010.01.18

Élelmiszerboltba gyakorlattal rendelkező csemege pultos munkatársakat felveszünk. Jelentkezni a mellékelt telefonszámon lehet: 30/682-2907

Érdeklődni:

Kapcsolattartó: M.Á.K. '99 Kft

Tel.: 30/682-2914

Fax.: 459-0560

14. flion
2010. jan. 31. 20:09

CBA Diósd Supermarket - Csemege pultos

2049 Diósd

Bartók Béla u. 13.

Dátum: 2009.12.06

Szakmai végzettséggel illetve tapasztalattal rendelkező csemegpultos kollégát felveszünk diósdi üzletünkbe.

Önéletrajzát a cba.diosd@gmail.com e-mail címre várjuk.

Érdeklődni:

Kapcsolattartó: Hellas-Invest Kft.

Tel.: 23/381-042

Fax.: 23/381-042

E-mail: cba.diosd@gmail.com

13. flion
2010. jan. 31. 20:08

CBA Diósd Supermarket - Eladó

2049 Diósd

Bartók Béla u. 13.

Dátum: 2009.10.14

Szakképzett bolti eladót felveszünk diósdi szupermarketünkbe!

Önéletrajzukat a cba.diosd@gmail.com címre várjuk. Tel: 23/381-042

Érdeklődni:

Kapcsolattartó: Hellas-Invest Kft.

Tel.: 23/381-042

Fax.: 23/381-042

E-mail: cba.diosd@gmail.com

12. brigi740926 (válaszként erre: 9. - 3da8f53e4a)
2010. jan. 31. 20:06

Sziasztok,én is hamarosan a munkanélküliek táborába fogok tartozni.Mivel 3hete csak ettem az ideget szombaton reggel bementem a főnököm még rúgott egyet belém és én haza jöttem.

Féltem ha egy perccel tovább maradok megütöm.

Azóta nem tudom jól tettem-e.

11. SReni
2010. jan. 31. 20:02
Én jelenleg a felmondási időmet töltöm. 10 napja kaptam meg a felmondást, 6,5 év munkaviszony után.
10. flion
2010. jan. 31. 20:02
Telefonálgatásról jut eszembe, nem tudom tudjátok-e? A skype-ról szinte ingyen (5,5 Euro/hó) lehet vonalas telefonszámokat hívni a korlátlan ország csomag előfizetésével.
2010. jan. 31. 19:40

Én is írtam a napokban egy hasonló cikket...de még cenzura alatt van:))

CSak az ideget esszük mindennap, számolunk,gondolkodunk, telefonálgatunk munkaügyben... de sehol semmi. Én már feladtam és ötletem sincs. Nekem még szerencsére meg van a munkám, de napok óta úúútálok már bejárni. Felmondani nem merek, mert nem tudom másik munkára lecserélni a mostanit. Kisváros, és semmi választék ... a biztosat nem merem feladni a bizonytalanra.

8. 3da8f53e4a (válaszként erre: 7. - Flion)
2010. jan. 31. 19:35
A legtöbbje fejvadász.... az én páromnak sem írt még vissza még a kutya se!!! Pedig mindenhová beregisztrálta magát....
7. flion (válaszként erre: 4. - Zsandrea)
2010. jan. 31. 19:09
Úgy tapasztalom, hogy ezek a profession, workania oldalak, olyan szemfényvesztések. Nem is tudom, hogy talált-e valaki ezen oldalak által munkát?
6. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Zsandrea)
2010. jan. 31. 18:42
Nálunk a páromat tavaly áprilisban küldték el. Ő is regisztrált a létező összes helyre, újságok hirdetéseire pályáz, és SEMMI. Még annyi sem, hogy bocs, de nem. Még csak erre sem méltatják... :-( Elvállalna akármi munkát, holott 2 diplomás ember, de nem kell senkinek, mondván, túlképzett, nem megfelelő a végzettsége, nem nő... :-S Nehéz nagyon, de nagyon remélem, hogy nemsokára neki is összejön végre már valami!!!
2010. jan. 31. 18:24
Nem lehet itt nagy gond a munka nélküliséggel kapcsolatban, ha csak ennyi hozzászólás van !!! Vagy talán nem mernek az emberkék nyilatkozni ? Én sem merek , mert ha elmesélném min mentem keresztül az elmúlt 10 évben, hát nem biztos hogy sokáig lennék itt !!!!!!! Márpedig akkor lehet bele is zavarodnék a gondolkodásba !!!!! Szégyen , gyalázat amit ebben az országban megtehetnek a dolgozni akaró emberekkel !!! Ennek az ellenkezőjére adjon valaki garanciát !!!!!!!!!
2010. jan. 31. 17:28

A férjemet január elején elbocsájtották az állásából. Azóta regisztrált munkanélküli és a profession és workania és minden létező oldalon regisztáltam őt, küldöm az önéletrajzát és eddig semmi. Fel sem hívták, még válaszra sem méltatnak minket, sőt van olyan cég ahonan a visszaigazolás úgy érkezett, hogy élből törölték a levelünket.

A munkanélküli sem közvetítette ki még sehova.

Elkeserítő. Én 7 héten belül szülni fogok. Van még jövőnk? Vagy ássuk el magunkat?

2010. jan. 31. 16:17
Több fórum is foglalkozott vele, de sajnos ahogy mondjátok ijesztő méreteket ölt az utolsó felmérés szerint több, mint ötszázezer ezeknek a száma. Ne haragudjatok, hogy ezzel terhellek benneteket eddig a férjemmel ketten kaptunk 48.735 FT segélyt az Önkormányzati Hivataltól. Idén januárban életbe lépett az új rendelet és ezt az összeget a felére csökkentették a rezsi és a megélhetés még nagyobb gondot fog okozni az országban. Ebből a pénzből egyáltalán nem lehet ugrálni, de még gazdálkodni sem. Kormányunk kizárólag a nyugdijasok szavazatára számitanak, igy azokkal nem foglalkoznak, akik még dolgozni szeretnének, de elég sok akadályba ütközik, ezt pedig figyelmen kivül hagyják, mert nekik nem számit, csak ők. Üdv.
2010. jan. 31. 16:07

Nagyon jó a cikk,és nálam is most ugyan ez a helyzet!Felmondtam 1 hete a munkahelyemen,mert nem bírtam már idegekkel...pontosan,amit,és ahogyan leírtad:ingyen túlórák,vezetők viselkedése stb...


Most intézem az új munkahelyemet!Mondhatni álmaim munkahelye!Nagyon boldog vagyok! :)))

2010. jan. 31. 16:03
A munkanélküliség hálójába akad minden nap emberek száza. Nem szól a kedves politikusok témája arról, hogy lehetne ezt az egészet megállítani. Inkább csak naphosszat vitáznak a segélyekről, és mintha nem tudnák, mi történik az országban, csodálkoznak az irdatlan állapotokon. A munkáltatók meg jó dolgukban nem tudják már, kit válasszanak, annyian jelentkeznek egy-egy meghirdetett állásra. Sajnos ilyenkor hátrányban vannak az édesanyák, a túl idős emberek és még sorolhatnám...

Ugrás a teljes írásra: Munkanélküliség
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook