Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli lettem, merre induljak? fórum

Munkanélküli lettem, merre induljak? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 2. 10:41
Érdekes,hogy ebben a mélyzuhanásban, már mint amit a gazdaság mutat elhalt ez a fórum. Nos én minden esetre munkanélküli lettem mától,husz évet húztam le az előző helyemen de mivel alvállalkozó jogviszonyban voltam nem jár végkielégítés. Az utolsó pillanatig ámítottak a szerződés hosszabbításával,így most napokon belül kell elhelyezkednem ,bárhová mert nem tudom kifizetni a járulékaimat. Természetesen felszámolják a céget akinek dolgoztam így kéthavi pénzem is bentmaradt.
2012. szept. 21. 20:09
Köszi a választ. Szerinem akkor én sem fogok ennél többet kapni. :S
4. mese (válaszként erre: 2. - Frenszy)
2012. szept. 21. 20:06
Én egy bő éve, 4 éves, részmunkaidős munkaviszony után kaptam olyan 27-29 ezer körül. Nem tudom azóta változott -e ez.
3. mese
2012. szept. 21. 20:04
Menj be a Munkaügyi központba, ami a körzetedben van, regisztrálj, és azt hiszem 3 hónapig kapsz munkanélküli segélyt. Nem tudom mennyit, függ a munkában töltött idődtől, és hogy hány órás műszakban voltál. Minél előbb menj be, regsiztrálj, és ott tájékoztatnak!
2012. szept. 21. 19:58
Munkanélküli segélyre lennék pl. kiváncsi. Eddig még sosem voltam meló nélkül, és nem tudom merre induljak. Egyedül élek, frankos lakás hitelem van, igen jól jönne egy kis segítség. :(
2012. szept. 21. 19:57
Munka nélküli lettem, merre induljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook