Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli központba benyújtandó iratok, melyek ezek? fórum

Munkanélküli központba benyújtandó iratok, melyek ezek? (tudásbázis kérdés)

7. Burkuska (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2009. okt. 5. 10:16
Értem,köszönöm.
2009. okt. 5. 10:16
Itt még kérték a bankszámla szerződést is, nem fogadták el, hogy csak bemondod a számla számot.
5. Burkuska (válaszként erre: 3. - Szimba)
2009. okt. 5. 10:16
Köszönöm:)
2009. okt. 5. 09:56

A munkahelyi kilépő papírok kellenek, meg a személyes iratok.

A munkanélküli összegét pedig a béred alapján sorolják be egy kategóriába. Tehát nem a volt jövedelmed x %-a lesz, hanem egy náluk megállapított kategória szerinti napi díj.

Én jól kerestem (nagyon) és így lett múl évben 2620 Ft/nap a pénzem, amit 3 hónap után 1310-re csökkentettek.

3. szimba (válaszként erre: 2. - Burkuska)
2009. okt. 5. 09:50

Ha bemész bármelyik munkaügyi központba, adnak egy felsorolást, hogy miket kell bevinned. Telefonon is elmondják, gondolom, de én bementem ide a legközelebbibe (egyébként nem is ide tartozom, de segítettek).

A juttatásról pedig azután kapsz majd egy határozatot, amikor regisztrálnak. Az számít, hogy mennyi volt megelőzőleg a munkaviszonyod, és hogy mennyi volt a béred.

2009. okt. 5. 09:46

Sziasztok!


Aki munkanélküli lesz,milyen iratokat kell benyújtania a munkaügyi központnak?MI alapján számolják ki,hogy havonta milyen összeget kapsz?

Köszönöm!

2009. okt. 5. 09:45
Munkanélküli központba benyújtandó iratok, melyek ezek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook