Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli járadék hol és hogyan? fórum

Munkanélküli járadék hol és hogyan? (tudásbázis kérdés)

8. ec7efbffe4 (válaszként erre: 3. - Mamika79)
2015. jan. 5. 13:07
A lakhelyed szerinti központban kell jelentkezned.,csak abban az esetben kell várnod 3 hónapot,ha te mondasz fel.Ha letelik elmondják,hogy mi a további teendő.:)Az összeget nem tudom,de nem minden esetben 80 ezer Ft.
2015. jan. 5. 12:57
Köszönöm Judit.
2015. jan. 5. 12:40
hali tud nekem abba segiteni valaki hogy behivtak közmunkára és nem kaptam gyerekek után adókedvezményt !! mi a tehendő hogy kapjam fojamatosan!! köszi a választ
2015. jan. 5. 11:49
s a közmunka az olyan "rossz"? Remélem, nem jutok el odáig, de arról mit lehet tudni?
2015. jan. 5. 11:40
Bemehetsz oda is igen, közös megegyezéssel és felmondással is kapsz segélyt 3 hónapig.Utána semmit nem kapsz, max ha közmunkára mész.
2015. jan. 5. 11:38

Sziasztok,

Jövő hónapban megszűnik a munkahelyem,valószínű nehezen kapok majd munkát. Soha nem voltam munkanélkülin, nem tudom, hogy történik. Budapest az állandó lakcímem, de ahol élek és a tartózkodási helyem egy kis falu. Mehetek a tartózkodási helyi Munkaügyibe? S közös megegyezéssel is mehetek a Központba és munkáltatói felmondással is? S úgy tudom, 3 hónapig kapom azt a kb 80 000 Ftot, s utána mi történik? ( bár remélem, erre nem kerül sor )

Köszönöm!

2015. jan. 5. 11:34
Munkaügyi központba bemész és elintézed.
2015. jan. 5. 11:31
Munkanélküli járadék hol és hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook