Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkakeresés-kisfiam ovis lesz fórum

Munkakeresés-kisfiam ovis lesz (beszélgetős fórum)

6. trapiti (válaszként erre: 5. - Vica66)
2012. jún. 14. 11:27
Nálunk sima ügy volt, igaz VII. kerület, nem túl zsúfoltak az ovik, volt hely.
5. vica66 (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2012. jún. 14. 11:22

Ez érdekes, mert amikor két éve ilyen lehetőséget kerestem, elhajtottak minket azzal, hogy csak akkor veszik fel a gyereket a munkahely kerületében lévő oviba, ha kerületi lakosok vagyunk. :(

Nálunk egy darabig egy ismerős ment a gyerekért az oviba, most meg a nagyobb testvér.

4. trapiti (válaszként erre: 1. - Tündérbogár77)
2012. jún. 13. 16:10
Ha Bp-en találsz munkát, van mód a munkahely szerint illetékes körzetes óvodában kérni a gyerek elhelyezését... Nálunk így van, a lányom nem a lakóhelyünk hanem a munkahelyem közelében jár óvodába, így nem gond hogy nem érek oda érte... ha nincs más megoldás, akkor meg lehet próbálni.
2012. jún. 13. 16:04
Gyerekem 1 éves volt,mikor jött egy lehetőség.Elvállaltam,de előtte egyeztettem a családdal.Már 4 éve melózom ott.Első körben ismerősöknél érdeklődj és a start kártyát váltsd ki mindenképp.Sok sikert!
2. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 1. - Tündérbogár77)
2012. jún. 13. 16:00
szia. mikor a kistesó másfél éves lett, szóltak a régi munkhalyemről, hogy egy koleganő elment. menjek vissza a helyére. mivel nekünk sem volt segítség, bevállaltam az állandó éjszakát
2012. jún. 13. 15:52

Sziasztok!

Tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék Tőletek kérni munkakeresés ügyben. Kisfiam szeptembertől ovis lesz, én pedig elkezdtem a munkakeresést. Pest megyei településen élünk, ami azt jelenti, hogy itt alig-alig van munka minden a főváros felé koncentrálódik. A bejárás még csak-csak megoldható lenne, de a 8 óra munka+ 2 óra utazás (minimum) felveti a kérdést, hogy ki megy agyerekért stb. sajnos semmilyen segítségem nincsen, nagyi is még aktív dolgozó.Részmunka (pl. 6 órás) esélytelennek látom. A kötetlen, MLM típusú stb. munka nem érdekel.

Ti hogy kezdtétek el az újboli munkába állást?

START kártya segít valamiben?

Köszönöm előre is a segítő válaszokat!

Üdv:

Kata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook