Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkajogi kérdésem lenne, neten nem találok választ, segítenétek? fórum

Munkajogi kérdésem lenne, neten nem találok választ, segítenétek? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
5. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 4. - Danina)
2011. okt. 11. 13:21
sztem el kéne ismerni!
2011. okt. 11. 13:17
Problémám elég összetett.Aug 3 óta betegállományban vagyok.Üzemi baleset,a munkahelyemen ,,becsípődött" a derekam,mentő vitt a sürgősségire,ahol lumbágót állapítottak meg.Kezelések,gyógyszerek,stb.A helyzet nem javult.Szept.15-én küldtek a cégtől egy levelet,miszerint mégsem ismerik el a betegségemet üzemi balesetnek,mert korábban már volt hasonló panasz miatt táppénzem.Most okt.-ben már a táppénzt sem kaptam meg fizetésnapon,(folyamatos,tartós táppénz)és amikor telefonáltam,azt mondták,hát ha szükségem van rá,(?!)akkor hóköziben kifizetik.Jelenleg a tegnapi CT vizsgálat eredményére várok,van-e porckorong sérvem.Küldtek a cégtől egy kárigény bejelentő lapot,amin kérhetek kártérítést.Mire,és mennyit,nem tudom.Munkabaleseti jegyzőkönyv is mellékelve van.Most akkor elismerik a munkabalesetet,vagy nem??Segítsetek!
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Éva1951)
2011. okt. 11. 13:14
várj, írja
2. éva1951 (válaszként erre: 1. - Danina)
2011. okt. 11. 13:14
mi a kérdés?
2011. okt. 11. 13:07
Munkajogi kérdésem lenne, neten nem találok választ, segítenétek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook