Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaidőkeretet ilyen esetben lehet alkalmazni? fórum

Munkaidőkeretet ilyen esetben lehet alkalmazni? (tudásbázis kérdés)

2015. júl. 7. 22:01

Ezt értem, de olyan jó lett volna néha hamarabb lelépni ha nincs sok meló vagy ha valami dolgom van.Így még ezt sem tehettem meg :-(

Köszönöm a válaszodat.

6. tamtamano (válaszként erre: 4. - Dogiz)
2015. júl. 7. 12:19
Tudom! De aki kötve van, h nem dolgozhat többet heti x-óránál / lásd anyasági mellett pl-ul / annál van időkeret ugyan, de mivel kötött óraszámban melózhat, a keret idő végére is 0 órás lesz.. sem plusz, sem mínusz órája nincsen!
2015. júl. 7. 07:20

16 heti az időkeret.

Szerintem azon belül lehetne változó a munkaidő a lényeg, hogy a 16 heti óraszámot ne lépjem túl, vagy is a 480 órát.

A fura az, hogy a szerződésem úgy van megírva, hogy időkeretben dolgozom még sem engedték használni :-(

Ezt nem értem miért?

2015. júl. 6. 22:15
A munkaidőkeret nem a heti ledolgozott órát jelenti. Hány heti / havi időkeret van megállapítva?
3. tamtamano (válaszként erre: 2. - Felhőjáró)
2015. júl. 6. 22:08

Én csak tippelem, de szerintem nem. Napi 6 óránál vagy heti 30 óránál többet nem melózhatsz, sztem pont ugyanúgy mint az anyasági mellett... Illetve munkaidő keret attól még van a többi dolgozónak,de Téged érdemben nem érint, hiszen mint írtam heti 30 óránál vagy napi 6 óránál többet nem melózhatsz..

Ero nem lehet sem plusz, sem mínusz órád...

2015. júl. 6. 21:35

Ha van itt valaki aki érdemben tudna válaszolni azt nagyon megköszönném.

A kérdésem a következő lenne.Rehab.járadék mellet részmunkaidőben (6 órában) dolgozó alkalmazottnál lehet-e alkalmazni a munkaidőkeretet?

2015. júl. 6. 21:33
Munkaidőkeret

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook